Arama sonuçları: *

1. B

Sıvı soğutma yeterli performansı vermiyor

Termal macun soğutucunun kendisinden çıkan. Hocam aldım artık iade edemem. Fakat 240mm soğutucu sonuçta her ne kadar rampage olursa olsun 85 derece normal mi yani stock soğutucu ile aynı. Birazdan geri götürücem kasayı birşeyi yanlış yapmış olmalılar daha bugün aldım ürünü.
  2. B

Sıvı soğutma yeterli performansı vermiyor

Ryzen 5 3600 işlemcimi çok ısınıyor diye hep CBP kapalı kullanmak zorunda kaldım. 88 dereceleri görüyordu oyunda. En sonunda bir soğutucu alayım dedim ve Rampage 240mm sıvı soğutma aldım. CBP açıp test edeyim dedim. Sonuç hayal kırıklığı. Daha ilk dakikadan AIDA64 testinde 85 dereceyi gördü...
  3. B

Düşük GPU kullanımı

Eyvallah hocam da ulrtaya alınca fps düşüşü yaşıyorum. Mecbur bazı ayarları kısmak istiyorum daha yüksek fps için ama bu seferde ekran kartı kullanımı azalıyor. RAM olayı ve CPB kapamam GPU kullanımını etkiler mi? 1592799597 Ayrıca internette gördüğüm videoda en düşük ayarlarda ortalama 155 fps...
  4. B

Düşük GPU kullanımı

Warzone oynuyorum. GPU kullanımı arada 90'a çıkıyor genelde 70-80'lerde geziyor. Ara ara 100'ün altına iniyor fps. Donanımarşivi'nin paylaştığı bir videoda nerdeyse benimkiyle aynı sistemle Warzone'da %95'in altına inmiyor GPU kullanımı ve 2060 olmasına rağmen sanki daha fazla fps alıyor. Bunun...
  5. B

Ryzen 5 3600 yüksek ısı sorunu

Anladım hocam teşekkür ederim. Anlaşılan düzgün soğutucu olmadan içim rahatlamayacak 3.6GHz devam şimdilik:) Ayrıca bir yerde görmüştüm amd ryzen 3000 serisi işlemcilerin sıcaklık sorunu için yeni bios güncellemesi gelecek diye umarım doğrudurda az biraz çözüm olur.
  6. B

Boost açıkken aida64 ile test ettiğimde 90'a dayanıyor nerdeyse bu kötü değil mi? Asassins Creed Odssey de ise 85 dereceyi gördüm. Sizdede aynımı durum?
  7. B

İşte benimde sitem ettiğim o madem öyle hiç koyma böyle bir fan koyacaksan 1591224890 Siz nasıl ayarlada kullanıyorsunuz ayrıca stock fan ile mi?
  8. B

Siz peki aldınızmı soğutucu almadıysanız 3.6ghz'demi kullanıyorsunuz benim gibi?
  9. B

Hocam yani soğutma olmayacaksa 3.6 GHz'ye mecbur mu kalıcaz? 1591224727 Precision Boost auto'da Core Performance Boost disable yaptım eğer yapmazsam boşta 50 dereceyi görüyor...
  10. B

Sistemim daha 2 haftalık pek sıcaklık testi yapmamıştım. Birgün deneyeyim dedim oyunda 88 dereceyi gördüm işlemci sıcaklığında. AIDA64 ile test edince daha başlar başlamaz 85 üzerine çıkıyor. Core Performance Boost'u kapayınca normal değerlere düşüyor sıcaklık ama 3.6GHz de kalıyor. Yani 3.6 ya...
Top Bottom