Arama sonuçları: *

1. K

Premiere ve Photoshop Klasör Değiştirme

Merhabalar bilgisayarımı formatlarken adobe programlarının hepsini D diskine taşımıştım, şimdi tekrardan creative cloud'u yüklediğimde yükleme klasörünü D seçsem bile önceki programları görmüyor ve sıfırdan indirmeye çalışıyor ama çok uzun süreceği ve hali hazırda yüklü olduğu için yeniden...
  2. K

İşlemci çok ısınıyor

Merhaba işlemci macunu yenilememe rağmen 1 haftadır normal beklerken bile 70-80 derecede çalışıyor. Sürekli 100 derece görüp otomatik kapatıyor kendini 2-3 saatten uzun kullanmak neredeyse mümkün değil. Ne yapmam gerekiyor? PC Özellikleri (Tüm sürücüler güncel windows update yapıldı) ASUS...
  3. K

PC Rastgele Donmaya başladı

Y bastım pc restartladığımda açılmadan yaptı ama sonucu görmedim nasıl bakabilirim? HDWINFO64 kurdum ekranda bu var yapabildim mi bilmiyorum MSinfo32 herhangi bir problem göstermedi Kaspersky şimdi kuruyorum ama pc yi formatlamaz değil mi?
  4. K

Merhaba donma sırasında her şey donduğu için herhangi bir yükselme vs göremiyorum ekranda açık olduğu halde. HDD şuan boş zaten sadece SSD de dosyalar var. Chdsk yazdığımda bu çıktı karşıma
  5. K

Merhaba bilgisayara yaklaşık 2-3 hafta önce format attım ve önceden olan kasma sorunları düzeldi. 2 Gündür PC rastgele 5-10dk da bir donuyor ve bu donmalar 30sn-2dk arası sürüyor. İster tarayacıda olayım ister oyunda olayım hep aynı şey yaşanmaya başladı. Herhangi crackli bir yazılım veya...
  6. K

Çözüldü✓ PC Kasması ve Giderek Kötüleşmesi

Format bitti ve ilk hali gibi oldu, daha programlar tam yüklenmedi ama kasma şimdilik hiç yok çok teşekkürler herkese tekrardan
  7. K

Şimdi kasa temizliğini yaptım usb bulup içine iso kurulumunu yapıyorum bitince tekrardan güncelleme geçerim. 2020 Haziranda aldım bilgisayarı macun harici hiç temizlik yapmamıştım iyicene temizledim fanları ve formatta sadece windows içerisinden sıfırla olarak yapılmıştı. Tüm cevaplar için...
  8. K

Windowsu key'im var zaten windows10 dan geçirmiştim ama o keyi tekrar kullanabilir miyim daha önce hiç hard format atmadım. Ve kodu da bulmam gerekiyor aldığım yerden, bilgisayar içinden kodu görebilir miyiz teşekkür ederim cevabın için
  9. K

Öncelikle iyi forumlar herkese, neredeyse 1 yıldır bilgisayarım acayip bir biçimde kasmaya başladı ve son 3-4 ayda bu çok daha ilerledi. Bilgisayar açılması uzun sürüyor, duvarkağıdı gidip geliyor, program açarken cpu %100 kullanıma fırlıyor ve her şey çok fazla kasıyor. USB Formata sahip...
  10. K

Ryzen 5 3500x CPU Fan hatası ve AMD Wraith Prism

Tekrar çıkarıp taktım macun yeni vidalar tam takılı
  11. K

Hazır sistem olarak almıştım ve aldığımda da bu ısı problemi vardı, şimdi tekrar ona dönünce yine aynı problem devam ediyor, termal macunu X şeklinde sıkıp fırçasıyla yaydım vidaların hepsi de tam takılı. Hafta içi wraith prism'i bilgisayarcıya götürüp sorarım en kötü ihtimalle.
  12. K

Merhabalar bilgisayarımı topladığımdan beri hiç termal macun değiştirmemiştim (3 yıl) ve değiştirdiğimde ise bilgisayar açılmadı. Anakart asus b450m dragon İşlemcim ryzen 5 3500x ve amd wraith prism soğutucu kullanıyorum, macun değiştirden sonra fanı geri taktığımda önce hiç fan çalışmadı, 1...
  13. K

SteelSeries Arctis 9 Güncelleme Sorunu

Merhabalar yeni arctis 9 kulaklık aldım 7.1 ses özelliğini kullanmak ve dts ayarları için güncelleme yapmamı istiyor ancak güncelleye bastığımda "An error occurrued please try again later" hatası çıkıyor. PC yi resetlesem de steelseries engine i silip tekrar yüklesem de kulaklığın usb portunu...
  14. K

Görev Çubuğu problemi

arkadaşlar merhaba uygulamayı gizlemek için en aşağıya doğru çektim ama şimdi görev barının altında kaldı ve kapatıp açsam bile ordan açılıyor ulaşamıyorum programa çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi
  15. K

SteelSeries Rival 710 Yardım

Herkese iyi forumlar steelseries engine den mouse daki +1 olan tuşu buton 6 olarak atadım ancak uygulamalar algılamıyor onun buton 6 olduğunu mesela discorda tuş atıyacağım ancak basınca hiçbir şey olmuyor yardımcı olursanız sevinirim
  16. K

Ryzen 5 3500x Soğutma

Merhaba arkadaşlar incehesaptan aldığım hazır sistem oyunlarda işlemci çok ısındığı için kapanıp duruyor markası Ryzen 5 3500x ve stok fanlı hangi işlemci soğutucuyu almamı önerirsiniz 300-400 lira cıvarında
  17. K

Steel Series Rival 710 Discord entegre

merhabalar iyi forumlar herkese bir kaç gün önce rival 710 mouse aldım ve ekstra 1 tuşu bulunuyor ben bu tuşu discordda kendimi susturmak için kullanmak istiyorum ancak discord ayarlarında o tuşa bastğımda mouse6 yazmıyor algılamıyor bilen varsa yardımcı olabilir mi
  18. K

İnternet Algılanmıyor

B450M Dragon ve anakartı güncelledim
  19. K

İnternet Algılanmıyor

Merhabalar öncelikle herkese iyi forumlar. Bir kaç gün önce şöyle bir sorun başladı internet bilgisayara kabloyla bağlı internet var gösteriyor ancak internete girince yüklenmiyor sayfalar modemde bir sorun yok telefondan rahat rahat kullanıyorum sorun gidericiyi çalıştırınca sorun bulamıyor...
  20. K

Oyundayken Kapanma

Merhabalar daha yeni topladığım bilgisayarım bir anda kapanmaya başladı oyunun ortasındayken çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi
Top Bottom