Arama sonuçları: *

• Users: ahmet
  • Order by date
  1. A

Yazıllım Mühendisliği İçin Notebook Tavsiyesinde Bulunur musunuz?

Bende senin gibiyim araştırdım biraz tercihimi bundan yana kullanıcam
  2. A

James Donkey monitör alınır mı ?

Fiyata göre bence iyi sürekli ekranı kullanıcaksın zaten malzeme kalitesi biraz kötü fakat sonuçta sabit kalıcak o kadar sorun olacağını sanmıyorum yinede senin kararın
  3. A

3 Marka hangi Laptop

Bütçem 8bin Tl Üniversite ve oyun için Laptop araştırıyorum şu 3 laptop arasında kaldım sizce hangisi hangi marka https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-an515-44-amd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nh-q9hey-003-p-HBV00000UQMDQ?magaza=Teknorya...
  4. A

Öneri Monster Notebook mu diğer Markalar mı?

Üniversiteye başlıyacağım bölümüm Yazılım ile alakalı aynı zamanda Grafik işleri ile ve Oyun oynamayla çok ilgiliyim notebook arıyorum bütçem 8500e kadar birkaç gündür araştırıyorum MSI gibi isminden söz ettirmiş markaların fiyatları Monster Notebook a göre bir hayli fazla sizin deneyimlerinize...
  5. A

Win7'den Win8 ya da Win 10'a geçme

Teşekkürler birde Win7 iso dosyasını Microsofttan indirmeliyim değil mi? Diğer sitelerden değil
  6. A

Sistem çok iyi olmadığı için performans kaybı yaşar mıyım?
  7. A

Bilgisayarım yıllardır Win7 yeni bir sistem değil sadede Ekran kartını güncelledim 2-3 yıl önce şu an Win7 format mı atmalıyım yoksa yükseltmeli miyim hangisi ile daha iyi performans alırım. Not: 4GB ram işlemci 2.6ghz
  8. A

CS:GO Fps Arttıran yeni Başlangıç Seçeneği Kodu

Arkadaş dün yani 4 Nisan akşamı güncelleme geldi. Bu güncellemeyle -noubershader bu kod geldi fakat sadece eski İntel sistemli bilgisayarlarda kullanılması öneriliyor. Aksi taktirde hata ile karşılaşabilirsiniz.
  9. A

Akım korumalı priz önerebilir misiniz?

Televizyon için kaliteli 2-3 priz takma yeri olsa yeterlidir hangi markayı tercih etmeliyiz.
Top Bottom