Arama sonuçları: *

1. Cigolayt

ABD’den Ps5 en ucuz getirme

Sıkma canını isterse çok rahat bulur yakının. Amazon'a baksın, Wallmart'a baksın, Bestbuy olur, Target olur. Bir de bizim ulkemizde olmayan PlayStation Direct var. Doğrudan playstation'ın resmi sitesinden satış. Resmi site üstünden de alabilir stok varsa. Yakınına söyle faturasını yanına alsın...
  2. Cigolayt

Ucuza xbox gamepass (PC) satan satıcı önerisi

12 aylık livegold üyeliği alın. Üstüne 1 aylık gamepass ultimate alıp toplamda 13 aylık ultimate'e dönüştürün. Sonra sizin gibi bir arkadaşınızı daha bulup bu hesabı P1-P2 diye ortaklaşa bölüşün. Aylık 12-13 lira civarına 13 aylık gamepass ultimate hesabınız olmuş olur.
  3. i7 6700K 16GB RAM ROG Z170 ANAKART KASA PSU SIVI SOĞUTMA FULL SİSTEM (EKRAN KARTSIZ)

i7 6700K 16GB RAM ROG Z170 ANAKART KASA PSU SIVI SOĞUTMA FULL SİSTEM (EKRAN KARTSIZ)

İŞLEMCİ: Intel i7 6700K İŞLEMCİ SOĞUTUCU: Arctic Liquid Freezer 240 Sıvı Soğutma (4 Fanlı) ANAKART: Asus ROG Maximux VII Ranger Z170 RAM: Kingston Hyperx Fury 2x8 GB DDR4 2666Mhz HARDDİSK: Seagate 3TB 7200RPM HDD SSD: Samsung 850 EVO 250GB Sata-3 SSD GÜÇ KAYNAĞI: EVGA 750 G2 80+ Gold Full...
  4. Cigolayt

Xbox series x şimdi nasıl?

RDR 2 her konsolda 30 FPS bir değişiklik yok. (Xbox Series X'de 4K 30 FPS HDR olarak çalışıyor) Ancak GTA V yeni nesil güncellemesi geldikten sonra RDR 2'ye de 60 FPS modu gelebilir çünkü iki oyun da aynı oyun motorunu kullanıyor.
  5. Cigolayt

PS5 için 4k 60hz monitör

2500'e Viewsonic 4K 60hz monitör satıyorum. (VX3211-4K-MHD) Mayıs 2022'ye kadar vatan bilgisayar garantili. Düşünürsen konuşabiliriz. Hem senin işin görülür hem benim.
  6. Cigolayt

Tr De En Ucuz PS5 Nasıl Alabilirim?

TR'den en ucuza 6000 liraya alabilirsin ki o da zaten tavsiye edilen satış fiyatı. Teknosa, Vatan, Mediamarkt falan stok kovalaman gerekiyor sürekli. Yurtdışı amazon'lardan stok kovalayabilirsin ama aşırı zor bulman. Ben amazon'dan aldım aralık 2020'de.. 4700 lira civarına gelmişti. Gerçi...
  7. Cigolayt

Xbox Series S Almaya karar verdim Sizce Mantıklımı Düşüncelerim

3500 liraya bulunabilen bu cihaz Microsoft Flight Simulator'ü 1080p 30 FPS, Resident Evil Village'ı 1440p 60 FPS, AC Valhalla'yı 1440p 60 FPS olarak açıyor. Aynı paraya kasa toplayıp aynı oyunları açmaya çalıştığını düşün. Hadi hepsini geçtim 3500 liralık kasa ile kaç sene idare edilir? Konsolu...
  8. Cigolayt

PS5 için 1080p monitör onerisi

Kusura bakma hocam yeni gördüm bildirimleri üstünden 15 gün geçmiş :) Güle güle kullan. Monitörden oyun esnasında güzel bir kaç fotoğrafını bekliyorum. Kendim daha alamadım ama bu monitör kesinlikle fiyatını hak ediyor. Paneli, ses sistemi, özellikleri, her şeyiyle üst düzey bir monitör. Eee...
  9. Cigolayt

PS5'de 2k desteği yok o yüzden 120 fps oyunlarda güzel görüntü almak için ya 1080p hdmi 2.0 destekli bir monitör alması gerekiyor. Ya da parayı kıyıp hdmi 2.1 destekli 4k 120 fps desteği veren bir tv.
  10. Cigolayt

Ben de series ve ps5 için monitör bakıyorum son zamanlarda. https://www.amazon.com.tr/dp/B08CZMB9L6?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 Kesinlikle alıp alabileceğin en iyi monitör yukardadır. -IPS panel -1ms -1080p -144Hz -HDMI 2.0 (konsolda desteklenen oyunlarda...
  11. Cigolayt

PSN uygun fiyatlı hesap nasıl alabilirim ?

Donanımhaber'de ''PS dijital ortaklık oyun hesap satış takas grubu'' konusuna bak. 30-40 liraya Spiderman PS4 Sec hesap bulursun çok rahat.
  12. Cigolayt

Bu tv de ps 5 kaç fps olur

2013 yılında çıkmış bir TV boşuna alıp parana yazık etme. HDMI 2.1'i geçtim HDMI 2.0 bile yok bu TV'de..
  13. Cigolayt

Bu fiyata ps5 alınır mı ?

Yapıştır çok iyi fiyat. Ben sıfır dijitali 4750'ye aldım. Diskli için mükemmel fiyat.
  14. Cigolayt

Ps vs Xbox hangisi daha iyi(ANKET)

Hepsini direkt oynuyorum hiçbir sorun olmadan.
  15. Cigolayt

Çok pardon 4000+ oyunmuş ya.. Başka sorun?
  16. Cigolayt

3000+ oyun ile tüm PS4 kütüphanesi?
  17. Cigolayt

karar vermem de yardımcı olabilir misiniz ?

Assassin's Creed Valhalla'yı sıkıla sıkıla bitirdim. Odyssey'den sonra hiç sarmadı ne hikayesi ne görevleri.
  18. Cigolayt

Nintendo switch vs ps5

Mevcut bilgisayarının özellikleri nedir? Bütçen ne kadar? Ne kadarını konsola ne kadarını bilgisayar upgrade'ine harcamayı düşünüyorsun?
  19. Cigolayt

Hali hazırda her oyunu en azından 1080p'de rahatça oynatabilen bir bilgisayarınız varsa Xbox almak gereksiz çünkü aynı oyunlar bilgisayarda da mevcut. Gamepass desen o da var. Ama benim bilgisayarım yok (veya çok kötü) ve her türlü oyunu en uygun şekilde oynamak istiyorum diyorsanız XSX alın.
  20. Cigolayt

7500 liram var, ps5 mi almalıyım yoksa pc’mi toplamalıyım?

Konsol oyunculuğu adına Türkiye'de güvenebileceğin nadir firmalardandır.
Top Bottom