Arama sonuçları: *

• Users: Y3MR3
  • Order by date
  1. Y3MR3

İşlemci Soğutucu Fan Önerisi?

Kule tipi işlemci soğutucum var, fanları çok eskidiği için değiştirmek istiyorum. Max 1200 TL'ye kadar 2 adet işlemci için uygun fan önerir misiniz ? Işıklı mışıklı olması şart değil sessiz olması ve performanslı olması önceliğim. Aynı fiyata 2 fanlı sıvı soğutma, kule tipine alacağım 2 fandan...
  2. Y3MR3

Adobe için Laptop Önerisi

Oyuncu laptopu değil de adobe premier ve photoshopta sıkıntısız çalışıp hafif ve bataryası iyi olan bir şey arıyorum. @eren28tr
  3. Y3MR3

Adobe için Laptop Önerisi

Şuanda İ5-11400H, 16 GB RAM, RTX 3050Ti (75W) bir oyuncu laptopuna sahibim. Fakat hem taşınabilirlik hemde, batarya vb olarak pek iyi değil takdir edersiniz ki. Bu laptopun özelliklerine denk veya bi tık daha üstü, taşınabilirlik ve batarya performansı iyi, adobe premier pro ve photoshopta...
  4. Y3MR3

Bu, Ölü Piksel mi Oluyor ?

Öncelikle ülkemiz de yaşanan korkunç olaydan ötürü hepimizin başı sağ olsun.. Yeni bir monitör aldım "GIGABYTE M32Q" ölü piksel testi yaptığım da 1 adet ölü piksel var fakat sadece kırmızı renkte oluyor. Ölü piksel testi sırasında ki Kırmızı ekran da 1 adet ölü piksel mevcutken, aynı piksel...
  5. Y3MR3

Çözüldü✓ Asus TUF FX506HEB-HN148 laptop fps sorunu?

CS veya pubg oynamadım bilemiyorum fakat 3000 serisi ekran kartların da çift kanal ram zorunlu. 8 GB ram ile tek kanal kullanıldığın da darboğaz oluyor ve ekran kartı kullanımı düşük kalıyor. Ben aşağıda ki rami aldım memnunum...
  6. Y3MR3

Laptop Sıcaklık Değerleri Nasıl ?

Asus TUF 2021 serisi İ5.11400H, 3050Ti laptop sahibiyim. Sistem boştayken, internette takılırken vb işlemci 57 - 63 derece arası gidip geliyor ekran kartı ise genelde sabit 55 oluyor. Oyun oynarken ise işlemci 80 - 85 arası derece de olurken ekran kartı da 70 - 75 derece de oluyor. Yıllardır PC...
  7. Y3MR3

Çözüldü✓ Asus TUF FX506HEB-HN148 laptop fps sorunu?

Hocam aynı laptopu yeni aldım bende, 8 GB Ram al çok fark ediyor.
  8. Y3MR3

Laptop'a HDD Nasıl Takacağım ?

Kablosunu takacak yeri nerede siz gördünüz mü ? Paint den işaretleyip fotoğraf atmanız mümkün mü acaba ?
  9. Y3MR3

Laptop'a HDD Nasıl Takacağım ?

Asus TUF FX-506H model laptopa sahibim cihazın arkasını açıp ram ve hdd yükseltmesi yapacaktım. Rami taktım fakat HDD yuvası mevcut olmasına rağmen kızak yok onu geçtim flex kablosunu takacak bir yerde göremiyorum. Resmi olarak 2.5 inç sata yükseltme yapılabilen bu cihazda bağlantı yerleri...
  10. Y3MR3

Kablosuz Mouselerin Online Oyunlara Etkisi ?

Verdim siparişi, teşekkür ederim herkese 😀
  11. Y3MR3

Teşekkür ederim 🙏🏼
  12. Y3MR3

Teşekkür ederim. 1651696509 Bu razer de 13ms sanırım gecikme süresi, iyi diyorlar ama bilemedim.
  13. Y3MR3

Razer Bailisk X Hyperspeed mouse almayı düşünüyorum. R6, Valorant gibi her türlü oyunu oynuyorum. Kablosuz mouse online oyunlar da fark edilecek/hissedebilecek seviye de gecikme yaşatıyor mu ?
  14. Y3MR3

Yardım Asus TUF FX506HEB-HN148 13.500TL

Marka / Fiyat / Performans. Aynı laptopu dün satın aldım, bugün kargoya verilmiş hayırlısıyla da yarın elimde olacak. 600₺ ye 8 GB Ram siparişi daha verdim. Tam olarak bu laptopun oyun performanslarına baktım işlemci max 85, ekran kartı max 70 dereceyi hiç geçmiyor. 2021 TUF larda bu ısınma...
  15. Y3MR3

Asus-tuf-fx506heb-hn148 Laptop Nasıldır ?

8 GB ramin olduğu yerde darboğaz kaçınılmaz değil mi zaten, genel tuf kullanıcıları da bu sorunu dile getirmiş hep. 16 GB ram çift kanal bir test olsa muhtemelen performans çok daha üstün olacaktır. Sıcaklık konusunda bir şey diyemem tabi 🤷‍♂️ 1651575842 Max 14K bütçem var malesef 1651575967...
  16. Y3MR3

Hp nin sıcaklık konusunda çok sıkıntıları var. Ayrıca işlemci olarak 11400H daha iyi gibi sanki 🙄
  17. Y3MR3

Merhaba, linkte bulunan laptop nasıldır, kullanan deneyim eden var mı ? Hepsiburada sepet indirimi ile 13500 TL düşüyor 8 GB ram daha alıp 14100 TL'ye işi bitirmeyi düşünüyorum. Genel sistem özellikleri fiyatına göre oldukça iyi olsa da soğutması ve özellikle ekran kalitesi nasıldır ...
  18. Y3MR3

Bu Hangi Müzik Bilen Varmı ?

Çok teşekkür ederim
  19. Y3MR3

Bu Hangi Müzik Bilen Varmı ?

Aşağıda linkini vermiş olduğum youtube shorts videosunda çalan şarkının ismini bilen varmı? Shazam ile bir türlü tanıtamadım, belki bilenler vardır 🙏
  20. Y3MR3

Amazon Kulaklık İadesi

Bu aralar kablosuz kulaklık arayışındayım, araştırmalarım sonucu Steelseries Arctis 7 (2019) fena değil gibi geldi. Parasına değer mi emin değilim yorumlarda gömende var ilah edende, fakat ortak bi karar varki oda rahatlığı. Dolayısıyla AMAZON TR den kulaklığı alıp sonrasında beğenmezsem iade...
Top Bottom