Arama sonuçları: *

• Users: Kiritsugu
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

hızlı şarjlı powerbank önerisi

hızlı şarj destekleyen yüksek kapasiteli powerbank arıyorum bütçe değişken eğer hak ediyosa veririm dert değil mümkünse kablosuz şarj desteğide olsun aradım ama istediğim gibi bişey bulamadım şuan bende Samsung EB-U3300X 10000 mAh var. çok memnunum aslında kablosuz şarjıda 15w kablolu 25w gayet...
  2. K

Robot süpürge için öneri

Arkadaşlar merhaba, Robot süpürge alıcam bikaç marka baktım ama çok kararsız kaldım. Bütçe sorunu yok bi kere alıcam iyisini alayım. Boşaltma istasyonu olmasın ev ufak gerek yok. Roborock ve philips baktım onlar biraz aklıma yattı. Bide fakir nasıl bilen varsa yazabilirmi.
  3. K

Araba için öneri bütçe 1.200.000

Arkadaşlar selamlar. 1.200.000 civarına araba bakıyorum. 0 almak öncelikte bulduğum bir kaç model var motorlar az çok aynı olsada hangisini alacağımdan emin olamadım. Benzinli kullanılacak lpg takılmayacak. Vw t-roc ikinci elde var ama güçlü ve az yakıyor. Vw t-cross Hyundai bayon 1.0 Kia xceed...
  4. K

oyunlarda dlss seçeneği görünmüyor

3060 ekran kartımın olduğu bi laptopum var ama oyunlarda dlss seçeneği görünmüyor arkadaşıma sordum onda 2060 var ama o dlss seçeneğini görüyor ve kullanabiliyor bende seçenek olarak hiç çıkmıyor ama rtx seçeneği görünüyor farklı oyunlarda denedim hepsinde sonuç aynı ne yapmam gerekiyor...
  5. K

55 ekran televizyon önerisi

55 ekran bi televizyon almak istiyorum mibox olduğu için kendi androidini kullanmicam 10k civarında bi bütçem var yukarı aşağı oynayabilir biraz derdim 4k güzel bi ekran ışıklar falan iyi olsun ve servis konusunda sıkıntı çekmek istemiyorum android kısmında başarılı olmasına gerek yok bilen...
  6. K

Televizyon marka önerisi

Bende mibox4k var televizyon eski ufak ve renkleri iyice kötüleşiyor yeni 50 ekran civarında Bi televizyon bakıyorum. Onvo toshiba gibi markalar bazen uygun fiyatla biyerlerde çıkıyor. benim için televizyon akıllı olmasa da olur mibox takacağım için yani yazılım yada akıllı sistem konusunda...
  7. K

ssd 980 vd ssd 970 evo plus

ikisi arasında kaldım fiyatlar yakın birinde dram varken diğerinde yokmuş sanırım ama ne işe yaradığını da tam bilmiyorum oyun yüklemek için alıyorum özellikle ağır yüklere sokmicam hangisi daha mantıklı
  8. K

Resident Evil 7 İçin DLC Lazım Mı?

steam indirimlerinde biohazard var oyun 30lira ama dlc falan varmış sanırım ne işe yarıyo bu dlcler gereklimi oynun içinde çok bi etkisi varmı
  9. K

bluetooth usb adaptör

ben kablosuz konsol almayı düşünüyorum ama anakartımda bildiğim kadarıyla bluetooth desteği yok https://www.incehesap.com/asus-usb-bt400-bluetooth-4-0-usb-adaptoru-fiyati-49960/ nsaıl fiyat olsun performans olsun
  10. K

James Donkey m2ssd ile ilgili bilgisi olan varmı

fiyatı gerçekten çok uygun samsungun yarrı fiyatı ama kalite yada uzun ömür konusunda bi bilgim yok
  11. K

m2 ssd önerisi toshiba

https://www.incehesap.com/toshiba-kioxia-exceria-plus-lrd10z500gg8-500gb-nvme-pcie-m-2-ssd-disk-fiyati-46460/ ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜM m2 bu toshiba iyi bi markaydı halaa öylemi bilmiyorum indirimdeymiş anakartım gigabyte b450m s2h destekliyor diye biliyorum başka öneriler varsa söylerseniz sevinirim...
  12. K

Toshiba N300 4TB nasıl

diski çoğunlukla depolama için kullanıcam arada belki oyunda atarım içine ömür ve performans olarak nasıl bir model bilgisi olan varmı
  13. K

anakartım m2 yi kaldırırmı

bende gigabyte b450m s2h var ben Samsung 980 Pro 500GB 6900MB-5000MB m2 ssd almak istiyorum 1 tane m2 girişim var ama hız değerleri çok yüksek bi m2 olduğu için anakartım kaldırırmı yada anakartlarda sata yada m2 de kaldırabileceği bi hız sınırı oluyormu
  14. K

Uygun fiyatlı M2 SSD 500gb

3000 2000 arası okuma yazma hızı olan Fp bi M2 lazım uygun olması önemli
  15. K

500gb m2 ssd için öneri

500 gb lik bir m2 almak istiyorum 1tb hdd var ama sorun çıkarmaya başladı fp bir m2 önerisinde bulunurmusunuz
  16. K

Akım korumalı priz Önerisi

Akım korumalı en azından 5 6 girişli anahtar olursa güzel olur ama şart değil ve güvenilir bişey . Bütçe 200 300 arası olabilir tabi daha uygun daha iyi olur
  17. K

crysis 3 dil değiştirme

merhaba. mesele şu ki ben oyunu japonca dublaj yapmak istiyorum. yapıyorumda sıkıntı olan o değil türkçe altyazılı yapamıyorum oyunu originden almıştım zamanında uygulamadan dil seçebiliyorum ama hem yazı hem ses olarak ayrı ayrı ayarlamanın bi yolu varmı?
  18. K

100mbs türknet için modem

türknetten benim daireme 100mbs internet alabiliyormuşum ama modemlerini kendileri verince bi mebla alıyorlarmış sanırım 100mbs fiber internet destekleyecek uzun ömürlü f/p bir ürün önerir misiniz? modemle alakalı çok bir bilgim yok
  19. K

psu sistemime yeteri kadar güç sağlarmı

benim kasamda rx570 gigabyte 4gb b450s2h 8gb adata 3200 ryzen 5 2600 kasada L100 sharkoon 600w psu var ama yeterlimi tam olarak bilmiyorum tüm parçalar ocsiz en üst düzeyde çalıştığını varsayarsak yeterli olurmu
  20. K

RGBsiz uygun fiyatlı fan

Sharkoon RGB-LIT-100 USB 3.0 RGB ATX Mid-Tower Gaming kasayı almayı düşünüyorum ama arkada bir önde bir fan var ve önde 2 fan takmaya yer var kasaya netten bakabilirsiniz önde rgb ihtiyacı yok olablidiğince uygun rgb siz senrinlik ön planda fan lazım bütçe 100 150 en son
Top Bottom