Arama sonuçları: *

• Users: Yuliya
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Cloud II vs cloud III

Cloud2 2080TL Cloud3 2900TL 800 liraya değecek bir fark var mıdır ? Bilgisi olan,kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim
  2. Y

İOS CİHAZDAN FLASH BELLEĞE

İYİ AKŞAMLAR İOS CİHAZDAN NASIL FOTOĞRAF,VİDEO ATABİLİRİM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM NE GEREKLİ, NASIL YAPILIR?
  3. Y

Yardım RAMPAGE R36 DROP KULAKLIK

R36 KULAKLIK TELEFONA UYUMLU MU KULLANAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIMCI OLURA
  4. Y

Sipariş için tc vermek

Alışveriş için TC kimlik verme ile vermeme arasında kaldım sizce verilmesi ne kadar doğru sıkıntı çıkar mı ?
  5. Y

Nike Blazer mı Converse mi

Bu 2 ayakkabıdan birini almayı düşünüyorum aranızda kullanan vardır yorumunu vs merak ediyorum
  6. Y

Blazer mı Convers mi

Bu 2 ayakkabıdan birini almayı düşünüyorum hangisini almalıyım
  7. Y

Ne yapmam gerek yardımcı olur musunuz

5 gün önce Instagra da bir sayfadan ayakkabı siparişi vermiştim kargoya çıktığında takip kodu göndereceklerini soyledir hiç bir mesaj yok ulaşmak için baktığımda sayfalarina ulaşamadım. Şikayet Vara baktığımda olumsuz mesaj gördüm ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim
  8. Y

4BİN FİYAT BANDINDA TELEFON

3.5-4.5K BÜTÇE TELEFON ÖNERİSİ (ACİL)
  9. Y

3000 TL Telefon önerisi

(Max bütçe 3000) en kullanışlı en yüksek performans sağlayan telefon olarak ne önerirsiniz
  10. Y

Telsiz kullanım ücreti nedir

Bilgim yok ne olduğundan her ay kesiyor mu neden kesiyor bu ücreti yoksa ilk ay diye mi aydınlatır mısınız
  11. Y

Mobile oyun önerisi

Sıkıldım yardımcı olun güzel oyun dediğiniz varsa yazın türü fark etmez
  12. Y

X50 LİTE PUBG m kasma sorunu

Arkadasim 29 ağustosta aldığı telefonla PUBG mobil oynarken kasıyor bunu ekran kaydına aldı fakat buraya atamıyor ne yapmalıyız yardımcı olur musunuz
  13. Y

Vatan değişim hakkı

29 Ağustos ta(ark)Telefon aldı fakat oyun oynarken drop yiyorum diyor değişim hakkı olur mu Xiaomi note9 pro alabilir mi fiyat farkıyla Değişim hakkı veriyorlar mı açıklar mısınız
  14. Y

En iyi sistem hangisi

1650 Super + r 5 3600 1660 super +r 5 2600 1650 super + r 5 2600 oynadığım oyunlar (ağırlıklı) işlemci olduğundan 1. düşündüm fikir verirseniz mutlu olurum Hız aşırtma yapmayı düşünmüyorum 1600 düşünmedim
  15. Y

Oyun kolu

Pc için oyun kolu alıcaktım öneriniz var mı ps3 kolu var birde onu bağlayabilir miyim?
  16. Y

Oyun önerisi

Ekiple oynanıcak Konulu konusuz fark etmez 4+kişilk oyun önerir misiniz
  17. Y

256 GB M2 yeterli olur mu?

256 GB m2 ssd yeterli mi 550w 80+ yeterli mi
  18. Y

Ekran kartı seçimi

asus rog 1660ti almıışken rx 5600 mü almalıyım işlemci r5 3600
  19. Y

3600+1660s x uyumluluğu

Öncelikle fazla soru sorduğumun farkındayım yanlış bir şey yapmak istemiyorum bunun için özür dilerim.Cevaplayanlara cok cok teşekkürler 1660s x olmaz diyorsanız 1060 veya o fiyat bandında bir ekran kartı önerirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
  20. Y

r5 3600 İçin Ekran Kartı?

2 TANE EKRAN KARTI ÖNERİSİ MAX:2.6 , 2.7 TL
Top Bottom