Arama sonuçları: *

1. DenizAktaş

600.000 TL SUV önerisi

Merhaba, babam için 2. el bir SUV arıyorum. Bütçem 600.000 TL En fazla 1.6 Motor olacak. Manuel ve Otomatik olabilir. Otomatik olsa tabii ki daha iyi. Aile arabası olarak kullanılacak. Arada bir yüksek rakımdaki dik yokuşları olan köye gidilecek. Değişen mümkünse çok olmasın. 2010 Model üstü...
  2. DenizAktaş

Yardım 30k bütçeli gaming laptop (dört laptop arasında kaldım)

Merhaba, bu dört laptop arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Başka önerileriniz varsa bakabilirim. Amacım oyun oynamak. 1- https://www.amazon.com.tr/dp/B0BYJWZKYH?tag=technopattr-21 2-...
  3. DenizAktaş

Steam Profilim Gözükmüyor/Hacklendi

Steam hesabıma sorunsuz giriş yapabiliyorum ama profilime erişemiyorum kullanıcı adımda sayılar yazıyor. Acaba Apikey dolandırıcılığına mı uğradım diye düşündüm ama apikey listeme de erişemiyorum. Hesap bilgilerine tıkladığımda üzgünüz işleminiz sırasında bir hata meydana geldi diyor. Yardımcı...
  4. DenizAktaş

CS:GO Skin Satışı AK-47 Bloodsport

Merhaba, bende bir adet StatTrak™ AK-47 Bloodsport (Fabrikadan Yeni Çıkmış) var. Ama oyundan sıkıldığım için satmak istiyorum. Şu an Steam markette 1600 Lira gibi bir fiyata satılıyor. Ben bu skini nasıl satıp parasını çekebilirim? Bilen var mı?
  5. DenizAktaş

Her gün bir Anadolu Rock şarkısı

Bu konu altında her gün bir anadolu rock, psyhedelic anadolu müziği ve türevlerini paylaşmak istiyorum. Lütfen siz de bu türlerde beğendiğiniz, sevdiğiniz grupları, şarkıları paylaşın. İlk ben başlıyorum. Bu sabah bu güzel parça ile uyanmıştım. Özellikle 3:14'de başlayan kısma bayılıyorum, sanki...
  6. DenizAktaş

RX 5700 Ekran Kartını RX 5700 XT'ye Dönüştürme Rehberi

Merhaba, bu konuda RX 5700 ekran kartına sahip olanların bu karta 5700 XT VBIOS'u flashlayarak nasıl %10-%11 daha performanslı hale getirebileceklerini açıklayacağım. Bu işlem öncesi ve sonrası Furmark testleri (MSI RX 5700 Mech GP OC) : RX 5700 Stock VBIOS 1080p Puanı: 7667 Puan (128 FPS) Max...
  7. DenizAktaş

Fazıl Say, Bir piyanist

Fazıl Say, Dünyanın en iyi piyano virtüözü ve bestecilerinden... Günümüzün ise bir çok insana göre en iyi piyano virtüözü. Çalarken tüm vücuduyla hissediyor ve bütün duygusu sanki en son parmaklarında son buluyor... bir insanın parmaklarıyla da konuşabiliyor, konuşturabiliyor olduğunu kanıtlamış...
  8. DenizAktaş

Windows 10 Home OEM Key Satıcı Önerisi

Merhaba, Windows 10 Home Oem key satın almak istiyorum. Önerdiğiniz bir satıcı veya site var mıdır?
  9. DenizAktaş

Ankara Erkek Kuaförü Önerisi

Evet biraz garip bir soru :D Sürekli gittiğim kuaförün iflas etmesinden dolayı Ankara'da yeni bir kuaför arıyorum önerdiğiniz bir yer var mıdır? Tercihen Kızılay'a yakın olsun. (Kolej'de oturuyorum)
  10. DenizAktaş

Satranç Arkadaşları Aranıyor (Online)

Merhaba, Online olarak satranç oynayabileceğim arkadaşlar arıyorum. Şu sıkıcı korona günlerinde hem eğlenceli olur hem de pratik yapmış oluruz. Hangi sitede oynanacağı önemli değil ben genelde Chess.com'u kullanıyorum ve öneriyorum. Elo seviyeniz önemli değil amaç hem eğlenmek hem de beyin...
  11. DenizAktaş

Monitör Yanıt Süresi Ayarı

Merhaba, monitörümde böyle bir ayar var. En hızlı ve En hızlı (MBR) arasındaki fark nedir? Yardımcı olur musunuz?
  12. DenizAktaş

Xbox Game Pass Oyun Tavsiyesi (PC)

Merhaba, Xbox Game Pass aboneliğim var tavsiye ettiğiniz oyunlar var mı hangilerini denemeliyim?
  13. DenizAktaş

Türknet'in Ülke Genelinde Çökmesi

Bir kaç saattir internet yoktu, sitelerine ve uygulamalarına girilmiyordu. Öğrendim ki tüm Türkiye'de aynı sorun varmış. Sizce ne olmuş olabilir?
  14. DenizAktaş

Paranın Satın Alabileceği En İyi Oyuncu Monitörü

Evet sizce piyasadaki en iyi, en kaliteli monitör hangisidir :D Fikirlerinizi nedenleriyle birlikte merak ediyorum
  15. DenizAktaş

Sizce Bu Monitör Parasına Değer mi? ViewSonic Elite XG270QC

https://www.viewsonic.com/tr/products/lcd/XG270QC.php Tasarımı ve özellikleri çok hoşuma gitti sizce bu paraya değer mi? Paranız olsa alır mıydınız veya başka seçeneklere mi yönelirdiniz? Fiyat: 6000 TL
  16. DenizAktaş

Corsair M2 SSD Arızalandı (Force mp510 480GB)

İtopya'dan aldığım yaklaşık bir aydır kullandığım m2 ssd nin son durumu fotoğraflardaki gibi... Yazma hızı 500 lere düştü (normalde 3500 okuma 2000 yazma) Sağlığı da %99'a düştü geçen test yaptığımda fark ettim. Garantiye göndermek dışında yapabileceğim başka bir şey var mı? Birde kaç günde...
  17. DenizAktaş

Max 4000TL Monitör

Merhaba ben iyi bir monitör almak istiyorum. Bir kaç monitör seçtim ama kararsız kaldım sizlerin de fikirlerini, önerilerini merak ediyorum. Daha önce aynı konudan açıldıysa özür dilerim VA veya IPS 2K Çözünürlük 27 inç En az 144hz 1ms Curved Özelliklerinde arıyorum Bir kaç monitör seçtim...
  18. DenizAktaş

Termal Macunu En Verimli Şekilde Sürmek

Termal macunu işlemci yüzeyine nasıl sürmeliyiz buna cevap veren güzel bir video olmuş. Ben de şimdiye kadar termal macunu sürüp işlemcinin tamamına yayıyordum demek ki doğru olan da buymuş. Umarım işinize yarar
  19. DenizAktaş

Squad (Oyun) Alınır mı?

Bu oyunu merak ediyorum yorumlara bakılırsa gayet güzel gerçekçi bir oyun. Şuan Steam'de 59,99 TL 'e düşmüş sizce alınır mı? Aranızda bu oyunu oynayan var mı?
  20. DenizAktaş

Snowman T6 Ultra Kule Tipi Soğutucu / Ryzen 5 3600 OC 4.20GHz/4.5GHz Testleri

Merhaba, yaklaşık bir hafta önce işlemcim için bu soğutucuyu alıp alttaki konuda incelemiştim. İnceleme: https://donanimarsivi.com/forum/konu/snowman-6-bakir-borulu-rgb-cift-fanli-f-p-cpu-sogutucu.68967/ Forumda Ryzen 5 3600 için sıcaklık problemi konuları çoğalınca bu soğutucunun birde test...
Top Bottom