Arama sonuçları: *

• Users: Zaquare
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Zaquare

Öneri JBL T500BT ped değişimi ?

Dostlar selam JBL T500BT kulaklığa sahibim kulaklığın pedleri kulağımı tam kapatmıyor dışarı benim duyduğumdan fazla ses gidiyor hoparlör gibi pedleri ilk aldığımdan beri 4 senedir falan kullanıyorum artık söküldü yırtıldı saçma sapan bir hale geldi yeni ped alsam bu sorun az da olsa ortadan...
  2. Zaquare

Yeni Yaptığım Şarkı Nasıl Olmuş?

https://spotify.link/V9Pa4WUoHDb yeni bir şeyler denedim herkesin beğeneceği türden değil nasıl olmuş sizce?
  3. Zaquare

Yeni şarkım nasıl olmuş?

https://spotify.link/Po4zpdda6Cb sizce nasıl ? eleştriye açığım belli bi stream sayısınıda ulaşmak istiyorum desteklerinizi çok isterim
  4. Zaquare

Yardım Iphone 7 plus ötüyor

Telefon ötme sesi çıkarıyor ince youtube daki sinek kovan sesin aynısı ekrana bastırınca tam olduğu bölgeye ses gidiyor elimi çekince aynı sesi veriyor ve wifi bluetooth gibi şeyler çalışmıyor hiç bi şekilde sadece mobil veri çalışıyor
  5. Zaquare

Yeni rage şarkım !!!

Lyrics nasıl ??
  6. Zaquare

Yeni Şarkım Nasıl Sizce ?

7. Zaquare

Yeni Necro Trap Şarkım

Sizce nasıl
  8. Zaquare

Spotify sanatçı profilim açıldı

Spotify sanatçı profilim açıldı müziğim yayında tüm platformlarda spotifyda dinlenmemi arttırmak istiyorum bunu nasıl yaparım herkse açık çalma listelerini nasıl bulurum kendimi eklemek için ?
  9. Zaquare

IOS iphone kurtarmak için ana ekran düğmesine basın hatası

dostlar teknik servisten telefonum geldi ama bu hatada takılı kaldı şuan 2. kez güncellemesini alıyorum bilgisayardan tekrar denemek için gene güncelle ekranı geldi çünkü 15.6.1 e bu sorunu yaşayan veya çözen var mı
  10. Zaquare

Öneri Oyun oynayarak para kazanmak

Genelde fortnite oynarım turnuvalara falan katılıp para kazanmam mümkün mü ya da herhangi böyle bir site mevcut mu
  11. Zaquare

Yeni necro tarz şarkı çıkardım nasıll ?

Nasıl olmuş dostlar
  12. Zaquare

Spotify müzik paylaşmak

indiefy sitesine şarkımı yüklüyorum paylaşılması için ama sürekli aradan 1 gün geçince bana bu hatayı veriyor nasıl düzeltebilirim
  13. Zaquare

Öneri Letgo hızlı satış nasıl yapılır

https://www.letgo.com/tr-tr/u/zaquare_9c9bfc94-0081-4038-8536-b0f03b55f1d6 Profilim budur bazı sattığım bilgisayar parçaları falan var bunları hızlıca nasıl satabilirim verdiğim fiyatlar uygun mudur acil satışa ihtiyacım var yardımcı olup öneri yapar mısınız ??
  14. Zaquare

Beat yaptım nası olmuş (kaçıncı bilmiyorum)

15. Zaquare

Yardım iPhone 7 Plus su teması sonrası ne yapılmalı (acil)

Telefonun sadece kamera olan yerini denize 2 saniye soktum şuan telefon kendi kendine açılıp kapanıyor home butonu çalışmıyor kameralar buğulanmış ne yapmam gerek çok acill
  16. Zaquare

Yardım Laptop ısı değerleri çok yüksek

Valorant oynarkenki ısı değerlerim soldaki GPU sağdaki CPU önerileriniz nelerdir ?
  17. Zaquare

IOS İPhone Çağrı Kayıt Nasıl Yapılır

aramaları hem karşının hemde kendi sesimi kaydetmek istiyorum bunun için ücretsiz bi program bulamadım varmı öneriniz ve bi sorum daha olucak kayıt yapmadığım ve önceden konuştuğum biriyle konuşmamı tekrar dinlemek istiyorum böyle bişi mümkünmüdür
  18. Zaquare

IOS Video kaydet butonuna basmayı unuttum

iPhone 7 plus telefona sahibim bi şeyin video kaydını almam gerekiyodu ama kamera açıkken video kayıt butonuna basmayı unutmuşum bunu alabilir miyim ? Yoksa gittimi
  19. Zaquare

Yardım Bedava internet veren yerler

Dostlar yeni taşınma durumum var binamız yeni olduğu için alt yapı yok internet bağlatamadık kendi internetim vardı 4 gb onuda 3 günde bitirdim 1 gb kaldı acilen internet lazım bedava internet kampanyası falan yapan yerler var mı nası yapıcam bu interneti
Top Bottom