Arama sonuçları: *

1. Joker_06

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

FSR 2 to 3 zaten var. Benim merak ettiğim konu 1650 ye dlss to fsr 3 mü kuracağım yoksa fsr 2 to 3 mü ?
  2. Joker_06

Samsung galaxy tab 9 fe vs tab 9 fe+

Samsung öğrenci indirimi ile 9.600 TL fe olan model, fe + modeli 12000 TL oluyor. Okulda kullanacağım hangisini önerirsiniz? Not: Apple düşünmüyorum.
  3. Joker_06

Yeni anakart, işlemci ve RAM değişimi sonrası ne yapılmalı?

Sisteme format attım şuan bir sıkıntı yok şükür. Formattan önce biraz kullandım sıkıntı olmadı olmaz da zaten ama temiz kurulum yapmak en iyisi.
  4. Joker_06

Çözüldü✓ Ramleri çıkartıp geri taktım görüntü gelmiyor

Statik elektrik oluşmuş olabilir.
  5. Joker_06

Switch vs Steam deck

Uzun süredir ikisini de araştıran biri olarak rog ally daha güçlü ama onu da tam güçte kullandığınız zaman şarjı 1 saat anca dayanıyor. Bence aradaki fiyat farkına değmez steam deck 64 gb olan modeli ile arasında 2 kat fiyat farkı var. 64 gb olan model alınıp ssd yükseltmesi yapmak daha mantıklı...
  6. Joker_06

Switch vs Steam deck

Konuyu baştan beri takip ediyorum ve ben de kendi fikrimi söyleme gereği duydum. Kesinlikle Steam Deck almalısınız kolaylıkla emülatör kurarak switch oyunlarını oynayabilirsiniz. Steam oyunları dışında bir çok eski nesil konsolların oyunlarını da emülatör sayesinde oynayabilirsiniz. Switch...
  7. Joker_06

(2. Sezon 1. Yazılılar)DA Forum - Okul Konusu

😀 Her test 3 zorluk derecesine ayrılıyor. Kolay - orta - zor olmak üzere renklerine bakarak görebilirsiniz.
  8. Joker_06

Benim konu eksiğim olmadığı için Mert Hocanın efişinado testlerini çözdüm yapamadıklarıma baktım. Şuan 3D çözüyorum abartıldığı kadar zorlamadı beni ama her testteki sonlarda olan kırmızı sorularında düşündürücü güzel sorular var. İnşaallah bir an önce konu eksiklerini kapatıp 100+ lara çıkarsın.
  9. Joker_06

Fizik için barış hocanın konu anlatımını izledim soru çözümü videolarında da hemen hemen youtubedeki çoğu hocanın videosunu izledim. Kimya için Görkem Şahin hoca ve soru çözümleri yeterli oldu. Biyoloji için Dr. Biyoloji izledim en son da TYT 120 soru full tekrar videosunu izledim. Beni fen için...
  10. Joker_06

Aga sen ne yaptın ? Benim TYT konu olarak sosyal dışında bitti son girdiğim denemelerde 90 ve civarı gelmeye başladı ama AYT okul açılınca yani şimdi başlıyorum inşaallah yanlış bir şey yapmadım.
  11. Joker_06

Psikolojik karın ağrısı ile nasıl baş ederim ?

Evdeyken hiçbir şey yok. Ne zaman dışarı çıkacak olsam okula gidecek, toplu taşımaya binecek olsam karın ağrım başlıyor.(doktora gittim sağlıkla ilgili bir sıkıntım yok. Psikolojik olduğundan eminim) Kısacası kontrol benden çıktığı zaman otomatik karnım ağrıyor ve tuvalet ihtiyacım geliyor böyle...
  12. Joker_06

2000 TL ALTI AKILLI SAAT ÖNERİSİ

Hocam ben de aynı saate sahibim. O uygulamanın adı nedir ? Ben baktım da bulamadım.
  13. Joker_06

AMD FSR 3.0 Hangi kartlara geliceğini ve ilk hangi oyunlara geliceği açıklandı

Ya ben olayı tam anlamadım. GTX 1650 kartım ile fsr 3.0'da fsr 2.0'dan daha fazla fps alabilecek miyim?
  14. Joker_06

Borsa için en iyi banka hangisi

Aracı kurum olarak midas mı tavsiye edersiniz acaba?
  15. Joker_06

Yeni anakart, işlemci ve RAM değişimi sonrası ne yapılmalı?

DDR3 sistemi DDR4 sisteme yükselttik. Anakart, işlemci ve ram değişti depolama eskisi ile aynı duruyor. Usb üzerinden format atmak yerine montaj sonrası bilgisayarı açıp usbsiz olan yöntemi uygularsam bilgisayarı açtığım süre zarfında eski driverler ile çakışma vs olup zarar verir miyim?
  16. Joker_06

C.B. Erdoğan Müjdeyi Verdi!

Telefon ve bilgisayar ikisini birlikte alabiliyor muyuz ? Yoksa sadece birisini mi alabiliyoruz ?
  17. Joker_06

❌İndirim Bitti! Trendyol %30 İndirim Kodu (Gece Vurgunu)

Bu kodu Dolap için de kullanabiliyor muyuz ?
  18. Joker_06

R5 1600AF işlemcime ekrankartı

Rtx 3060
  19. Joker_06

İnanç Olarak Çıkmazda Olmak

Bu hocaları dinleyip de dine soğuk bakmamanız araştırıp doğrusunu öğrenmeniz takdire şayan maşaallah.
  20. Joker_06

İnanç Olarak Çıkmazda Olmak

Katılıyorum ve hoca dinlemeden önce tefsir ve risale-i nur okumanı tavsiye ederim. Direk meal okuma Arapçadaki kelimelerin bir çok anlamı var yanlış çevirilebiliyor.
Top Bottom