Arama sonuçları: *

1. Satılık Valorant Hesabım Bu fiyata böyle hesap yok!  İçinde VP'de Var.

İstanbul Satılık Valorant Hesabım Bu fiyata böyle hesap yok! İçinde VP'de Var.

Merhaba, oyunu bırakacağım ve acil paraya ihtiyacım olduğu için hesabımı satıyorum, hesabın içinde yüklü 2,875 Valorant Points bulunmakta. Hesap Bronz 2'dir. Telefon numarandan ulaşabilirsiniz veya forum üzerinden. İçindekiler: Delipop Vandal Yitik Vandal İyon Phantom Kolektif Spectre Kolektif...
  2. 📣🔥 UYGUN FİYATA VALORANT HESAP 🔥 İçinde 2875VP Bulunmakta. 🔥

İstanbul 📣🔥 UYGUN FİYATA VALORANT HESAP 🔥 İçinde 2875VP Bulunmakta. 🔥

Merhaba, oyunu bırakacağım için hesabımı satıyorum, hesabın içinde yüklü 2,875 Valorant Points bulunmakta. Hesap Bronz 2'dir. İçindekiler: Delipop Vandal Yitik Vandal İyon Phantom Kolektif Spectre Kolektif Ares FİYAT: 250TL DİSCORD: Alperen#5429
  3. ⭐10k-200k ARASI👥 Takipçili İnstagram Hesapları | Uygun Fiyat ✅ Anında Teslimat ❤️ SÜREKLİ GÜNCEL ✅

İstanbul ⭐10k-200k ARASI👥 Takipçili İnstagram Hesapları | Uygun Fiyat ✅ Anında Teslimat ❤️ SÜREKLİ GÜNCEL ✅

AÇIKLAMA: Hesaplar aktif değildir düşüş yok denecek kadar az olmaktadır. Global takipçili hesaplardır bot değillerdir. Bot takipçiler gibi silinmez. Hesap satılıp devredildikten sonra sorumluluk tamamen alıcıya aittir. Hesap bilgisi verilip hesap satıldıktan sonra iade kabul etmiyorum...
  4. Vp'li Valorant Hesap

İstanbul Vp'li Valorant Hesap

Merhaba, oyunu bırakacağım için hesabımı satıyorum, hesabın içinde yüklü 2,875 Valorant Points bulunmakta. Hesap Bronz 2'dir. İçindekiler: Delipop Vandal Yitik Vandal İyon Phantom Kolektif Spectre Kolektif Ares Fiyat teklif için DM atabilirsiniz. Discord: Alperen#5429
  5. D

Yardım Çift monitörde saliselik ekran gidip gelme Sorunu

Merhaba, çift monitör kullanınca ekran saliselik gidip geliyor yani monitör kapanmıyor ama bir siyahlık geliyor saliselik kayboluyor, belirli aralıklarla oluyor ikinci monitörü devre dışı bıraktığım zaman bu sorun olmuyor aktifleştirdiğim zaman üstünden biraz zaman geçtikten sonra saliselik...
  6. D

IPS PANEL MÖNİTÖR ÖNERİR MİSİNİZ

bence bu indirimi kaçırma derim MSİ kalitelidir bende kullanıyorum gayet memnunum
  7. D

Yardım Parlaklık kendi kendine değişiyor

Merhaba, msi optix mag274r model monitörüm var renk ayarları kendi kendine değişiyor örnek vericek olursam youtube de takılırken başka bir siteye geçiyorum kendi kendine parlaklık değişiyor bunun olma nedeni nedir? Ekran Kartı: msi 1660s gaming x İşlemci: r5 3600
  8. D

Yardım 5 tane monitör arasından en iyisi hangisi ?

Belirttiğin msi modelini kullanıyorum '' https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag274r-27-144hz-1ms-hdmi-display-type-c-freesync-ips-full-hd-led-monitor-p-HBV00000WC5J0 '' hiç bir sorun ile karşılaşmadım gayet kullanışlı ve tatmin edici
  9. D

Yardım MSI GTX 1660 SUPER GAMİNG X Ekran Kartını Ne Kadara Satmalıyım ?

Hocam yurtdışından dediğiniz amazon falan mı
  10. D

Hocam şimdi ben bu kartı en kötü 6K veya 6.5'a satsam üzerine biraz ekleyip daha iyi bir ekran kartı alacağım tavsiyeniz varmıdır
  11. D

Yukarı da bahsetmiş olduğum bir ekram kartım var 6 aylık gözüm gibi baktığım satıp yükseltmeyi düşünüyorum 2. el fiyatı ne olur?
  12. D

Öneri Kablosuz Gaming Klavye Önerisi

daha önce bu markayı görmedim varmıdır incelemesi
  13. D

Öneri Kablosuz Gaming Klavye Önerisi

Kablosuz bir klavye almak istiyorum, mekanik olabilir bütçe belirtmiyorum özelliklerine göre uygun fiyatlı olması yeterlidir.
  14. D

Msı optix serisi alınır mı

msi optix mag274r kullanıyorum hiç bir sorun ile karşılaşmadım, biraz şans işi
  15. D

Öneri Gaming monitör tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag274r-27-144hz-1ms-hdmi-display-type-c-freesync-ips-full-hd-led-monitor-p-HBV00000WC5J0?magaza=alfatek ben aldım güzel
  16. D

1500TL-3000TL Monitör önerisi

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag274r-27-144hz-1ms-hdmi-display-type-c-freesync-ips-full-hd-led-monitor-p-HBV00000WC5J0?magaza=alfatek
  17. D

3000 TL monitör tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mag274r-27-144hz-1ms-hdmi-display-type-c-freesync-ips-full-hd-led-monitor-pm-HB00000WC5IZ ben aldım dün aldım hatta bekliyorum 1618260196
  18. D

Herkes Oyunlardaki Güzel Ekran Görüntülerini Atsın

Askeri similasyon oyunudur Roleplay veya COOP oynanır ben genellikle editörde takılıyorum
Top Bottom