Arama sonuçları: *

1. KartonKutu

Yardım Ryzen 5 3600 + RTX 3060 Ti Darboğaz Olur mu?

katılıyorum bir sorun olmaz paran varsa düşünmeden ti al ilerde işine yarar.
  2. KartonKutu

Yardım Ryzen 5 3600 + RTX 3060 Ti Darboğaz Olur mu?

Rog strix 3060 kullanıyorum açıkca söylemek gerekirse r5 3600 le minimal bir darboğaz oluyor ti ile bir miktar daha fazla olacağını düşünüyorum. Tahminimce yüzde 10 u görür.
  3. KartonKutu

Yardım Asus Rog Strix 3060 Sıcaklık Sorunu

Aynı kart kullanıyorum, maksimum 62 gördüm o da kavurucu sıcakta üstelik kasan mash, anormal bir durum olduğunu düşünüyorum.
  4. KartonKutu

Yardım RTX 3060 Asus Rog Strix Fan Sorunu

Öncelikle merhaba elimdeki kartı yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve bu sorunu ikinci kez yaşıyorum daha önce anlamsız bir şekilde çözülmüştü. Kartım üç fanlı ve yük altına girdiği zaman orta fan sanki kartım ile bağlantısını kesiyor ve maksimum devirde dönmeye başlıyor, üstelik Afterburner, GPU...
  5. KartonKutu

i5-7200U sistemde oyuna girince GHz düşüyor

Güç seçeneklerini gözden geçirdin mi ?
  6. KartonKutu

Bu fiyata Xbox game pass olurmu?

Ben daha 3 gün önce 7 tl ye almıştım 2 aylık hiçbir sorun çıkmadı
  7. KartonKutu

Çözüldü✓ Rtx 3060 Asus Rog Strix Fan Sorunu

evet denedim bir şey farketmedi üstelik bu kartın üzerine kasa fanlarını da bağladığım için onları kontrol edemedim
  8. KartonKutu

Çözüldü✓ Rtx 3060 Asus Rog Strix Fan Sorunu

Öncelikle merhaba yaklaşık 1.5 aydır kullandığım 3060 ın fanlarını kontrol edemiyorum özellikle orta fanı yük altında hangi değere getirirsem getiriyim full hızda çalıştırıyor ama GPU Tweak 3 de dönmüyormuş gibi gözüktüğü için diğer fanların hızını da arttırıyor bu olay sadece yük altında oluyor...
  9. KartonKutu

Apex atlarken kasmamasi gerekirken kasıyor

Arkadaşlar sistemim şöyle RX 580 8gb oc 550w power Ryzen 5 3600 Msi-B450m pro 16gb 3200mhz ram Bu sistemin açıkçası apex i ful de oynatması lazım ve oynatıyor da her 2 haritada 80fps alıyorum ama 1 haritada uçakta iken 40fps ye kadar düşüyor sebebi nedir ayarları düşürdüm baya etki etmedi HDD...
  10. KartonKutu

Öneri ARKADAŞLAR COK İYİ FP CPU SOGUTUCUSU ARIYORUM

peki arkadaşlar bunlar benim işlemcimle uyumlu mu?
  11. KartonKutu

Öneri ARKADAŞLAR COK İYİ FP CPU SOGUTUCUSU ARIYORUM

Arkadaşlar işlemcim i5 3340 ve erkan kartım rx580 oc edition bu yuzden işlemcim 80 dereceleri 90 ları görüyor ve pc yi kapatıyor kendi kendine isindigindan dolayı su an içinde gelen stok sogutuuyu kullanıyorum bildiginz fiyat pertfonman sogutucular varsa yazarsanız cok sevinirim birde bu islemci...
  12. KartonKutu

Rampage sn rw 1 vs Rampage drop plus

Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım rahatlık olarak drop plush cloud 2 kadar rahat diyorlar ne kadar doğrudur sizce şimdiden öneri ve tavsiyelerini den dolayı teşekkür ederim birde kulaklıktan beklentilerim ise extra bass cloud 2 rahatlığı ve 7.1 eğer bildiğin güzel kulaklıklar varsa bu...
  13. KartonKutu

Öneri Rampage snrw1 vs rampage drop plush

Peki dendiği kadar rahat mı drop plush yani bir cloud 2 kadar varmı kafayı iyi kavriyormu yoksa 100-150 TL lik kulaklıklar gibi kafada bol bisekildemi duruyor
  14. KartonKutu

Öneri Rampage snrw1 vs rampage drop plush

Arkadaşlar aklımda iki kulaklık var ayın 9 una kadar vaktim var fakat ikisi arasında karar vermekte zorlanıyorum drop plush da cloud 2 rahatlığı var diyorlar snrw 1 de ise tam istediğim gibi titreşimli bass desteği var ve bunları tercih etmemdeki sebeplerden biride 7.1 önerileriniz ve...
Top Bottom