Arama sonuçları: *

1. A

750w psu ve kasa önerisi

Arkadaşlar 3600 3800tl civarı 750w kasa lazım öneri verebilir misiniz Elimde rampage cobra 650w var 5 sene oldu ekran kartı da değiştireceğim şimdilik 3070 düşünüyorum tanıdığa sordum 650w 80plus yeterli olur dedi onda 650w plus power booster x59 kasa varmış ön kısmı cam olduğu için tereddüt...
  2. A

Yardım ssd seçimi için yardım

selam arkadaşlar kısaca bahsedicek olursam bende 500gb 970evo plus ssd , 500gb harddisk var harddiskim bozuldu ek depolama olarak ssd almak istiyorum 980 pro aradaki fiyat farkına değer mi yoksa 970 evo plus alıp yanında 1tb harddisk mi alayım (anakartım b550 m-k çift m2 desteği var)...
  3. A

steelseries rival engine 3 mouse ivmesi sorunu

reis selamın aleyküm ben şimdi rival 3 almayı düşünüyorum bende monster kablosuz var valorant oynarken takılma yapıyor rival 3 ten memnun musun çok kişiye sordum kimisi sorun yaşamış senin de fikrini almak istedim
  4. A

450 TL civarı mouse önerisi kararsızım hala şu an rival 3 400 TL

arkadaşlar bütçem 450 civarı güzel bir mouse arıyorum aklımda logitech g203 vardı ama birkaç kişide doubleclick yapmaya başlamış kronik sorun var diyorlar rival 3 veya corsair sabre alabilirsin dediler ben emin olamadım bu mouseları uzun süre kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim ya da...
  5. A

Yardım 1300 1400 TL nvme m.2 pcıe 3.0 ssd önerisi

bitti la ssd :D
  6. A

birkaç yoruma baktım okuma değerleri gayet normal zaten o fiyata baya uygun yani hem 1 tb hem okuma ve ıops yüksek yani 3gb değil 1.5 gb okusa bile benim için fark etmez şu an fiyat açısından gayet kapatıyor sadece siteye güven açısından emin olamadım
  7. A

teşekkür ederim peki amazon tr ye güvenebilir miyim performans kaybı vs olmaması açısından
  8. A

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba 1300 1400 TL arasında PCI-e 3.0 nvme ssd arıyorum kapasite olarak 500 1tb fark etmez birkaç ssd buldum ıops ve okuma yazma değerleri yüksek arasında kaldım sizce hangisini almalıyım...
  9. A

m.2 ssd önerisi 480-512 gb max 1000-1100tl

tamamdır kral çok sağ olasın
  10. A

m.2 ssd önerisi 480-512 gb max 1000-1100tl

arkadaşlar anakartım b250m-k eski biraz ama m2 desteği var bende 128 gb ssd var oyun olarak ssdye kurulu sadece valorant var ona rağmen doldu Max 1000 TL civarında 480 512 gb seviyesinde m2 ssd önerebilir misiniz birkaç tane buldum emin olamadım okuma yazma değerlerinden pek anlamıyorum...
  11. A

800 TL - Kulaklık önerir misiniz?

herkese selam geçen günlerde ben bu konuyu açmıştım artics 5 ile hyperx cloud 2 arasında kalmıltım şimdi de rampage rm k60 drop plus la hyperx cloud 2 arasında kaldım ikisi arasında ne gibi farklar var ve hyperx cloud 2 ye o kadar para(700tl) verilir mi çok bir fark yoksa rampage alıcam...
  12. A

Öneri Oyuncu kulaklığı önerisi

Tamamdır teşekkür ederim ileride anakart değiştireceğim zaten eski kaldı
  13. A

Asus b250m-k 1591439481 sağ olasın Herkese teşekkür ederim steelseriesle hyperx arasında kalmıştım çoğu siteye sordum kimse bişey söylememişti donanım arşivi forum candır gerisini boşver
  14. A

teşekkür ederim :)
  15. A

teşekkür ederim yakında hyperx ürünlerinde %20 indirim olacağı söyleniyor o zaman hyperx c2 alacağım
  16. A

peki mikrofon kalitesi nasıl
  17. A

Arkadaşlar herkese selam ben yakın zamanda 7.1 oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum ve mikrofon kalitesi iyi olsun istiyorum ve cs go oynarken ses kasabilmek istiyorum hyperx cloud 2 ye baktım bazıları fiyat olarak daha iyileri alınabilir diyor sizin önerileriniz nedir steelseries arctis 3 alınır...
Top Bottom