Arama sonuçları: *

1. C

anakart üzerindeki ekran kartı yuvası

BİOS güncel yardımın için sağol iyi akşamlar 1594835052 sorunu buldum ekran kartını alta takdığım için olmuş şimdi sorunsuz açıldı :D 1594835122
  2. C

ASUS TUF B450-PLUS GAMING
  3. C

eyw sağolasın 1594833695 bir soru daha sorayım ben pcyi açıyorum açılıyor geri kapanıyor tekrardan açılıyor bunu neden yapar
  4. C

5. C

indiririm 1594833389 indirdim
  6. C

x8 hızında çalışıyor derken pek anlamadım yukardaki slotla aşağıdaki slot arasında ne fark var acaba
  7. C

Merhabalar benim aklıma takılan bir konu var benim anakartımda 2 tane ekran kartı takma yeri var ben önceden hep birinci yuvaya takardım şimdi ikinici yuvaya takıyorum acaba fps fark eder mi? Anlamayanlar içim resim bıraktım cevaplarsanız sevinirim iyi akşamlar..
  8. C

ekran kartının üstündeki tuş ne işe yarıyor?

üstünde bios sw yazıyor 1591462728 teşekkür ederim 1591462999 şuanda q modda ben p moda aldıktan sonra pc yi restlemem gerekiyor mu ?
  9. C

ekran kartının üstündeki tuş ne işe yarıyor?

Herkese merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak size yardımcı olursanız sevinirim benim asus rog strix 2060 ekran kartım var led aydınlatmayı açıp kapatan tuşun yanında bir tuş gibi bir şey daha var Q MODE VE P MODE yazıyor bu tuş ne işe yarıyor acaba ?
Top Bottom