Arama sonuçları: *

1. T

İnternet Var Fakat Bazi Programlar Yok Olduğunu Söylüyor

Merhaba arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var yoksa sinirden bir bilgisayarı yok edeceğim. Sorun şöyle ki; Bilgisayarım masaüstü kablolu bağlantılı. İnternetim var youtube veya googlede dilediğim gibi kullanıyorum fakat güncelleme yapamıyorum dosya indirmekte zorlanıyor mesela steamı yükledim...
  2. T

Biosa giremiyorum klavye çalışmıyor

Arkadaşlar anakartım gigabyte b450m s2h biosa giremiyorum sorunda şu pcyi açtığımda klavye ve mouseye güç gelmiyor masaüstüne girince geliyor ışıkları falan o yüzden biosa girme tuşuna bassamda giremiyorum çalışmıyor çünkü açılırken klavye ne yapacağım kafayı yedim formatta atamıyorum lütfen yardım
  3. T

Fps ve Hertz Uyumu

Hocam peki bir sorum daha var, monitörümde freesync teknolojisi mevcut onu aktif yapıp yüksek fps alsam yinede boşa mı olur 1592297081 Hocam peki monitörümde freesync mevcut bunu aktifleştirsem yüksek fps alsam yinede boşa mı olur .
  4. T

Fps ve Hertz Uyumu

Arkadaşlar monitörümüzün verdiği hertzin üstünde fps almak boşa mı oluyor yoksa hertz değerinin üzerinde de olsa çok fps iyi midir? Aydınlatır mısınız teşekkürler.
  5. T

Yardım FreeSync monitör ama kullanamıyorum

Arkadaşlar https://www.hepsiburada.com/lg-22mk400h-21-5-1ms-75hz-hdmi-analog-freesync-full-hd-gaming-monitor-pm-HB00000HA8L6?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&gclid=Cj0KCQjwuJz3BRDTARIsAMg-HxVLiuDpJYlqtU4ksJo4apeDOzhAIE7NegELynUktjFM5eq6PDaqJBIaAmXiEALw_wcB elimde bu monitör var ekran...
  6. T

Vega 56 undervolt

Gigabyte Vega 56 GPU kullanıyorum. Malum 2x8 pin güç beslemesi ile biraz fazla güç tüketimi ve yüksek ısı sorunu oluşuyor. Konu ile ilgili alternatif ararken undervolt işlemi ile voltaj düşürme uygulanarak düşük ısı ve performans artışı elde edilebiliyormuş. Bu işlemin nasıl yapıldığı hakkında...
  7. T

Sıcaklık sınırları

Hocam gpu ve cpu için ideal 80 altı diyorsunuz yani dimi
  8. T

Sıcaklık sınırları

Arkadaşlar ekran kartının ve işlemcinin tehlikeli sıcaklık sınırı nedir,sağlıklı sıcaklık değeleri falan
  9. T

75 hz yapınca kayan görüntü

Beyler monitörüm 75 hz destekliyor ekran kartım rx vega56 hdmi kablo ile bağlı pcyi önceden 60dan 75 e çekince bi sıkıntı olmuyordu ama şimdi 75 hz çekince görüntü sağa doğru kayıyor sol kenarda dikine,siyah bir alan oluşuyor anlamadım önceden olan şey şimdi neden olmuyor.
  10. T

Windows ekranında bekleme

1591976718 Hdd kullanmıyorum sadece ssd var ssdimise kontrol ettim sağlıklı çalışıyor 1591976760 1591976785 Ssd kullanıyorum sadece
  11. T

Windows ekranında bekleme

Arkadaşlar sistemimi yeni kurdum windows açılırken çok bekliyor 5 6 dakika falan windows logosu geliyor altına o dönen yuvarlak geliyor sürekli o şekilde dönüyor 5 dakika sonra masaüstü geliyor ssd kullanıyorum sistem iyi windowsu kurarken hata mı yaptım ne yaptım anlamadım. Format atmakta...
  12. T

Ryzen 3 3300x sıcaklık

Ama masaüstünde bu değerleri gören işlemci oyunlarda alev almaz mı üstadım merak ediyorum bilgisizim bu konularda
  13. T

Ryzen 3 3300x sıcaklık

Arkadaşlar işlemcim yeni bugün kurulumunu yaptık masaüstünde %4 kullanımda işlemcim 71-72 dereceleri görüp düşüyor ortalama sıcaklıkda 68 bana yüksek geldi stock fan ve macunlu sebebi nedir acaba montaj yaparken fanımı tam yerleştiremedik
  14. T

Ryzen 3 3300x vega56 uyumu

Arkadaşlar daha bir kaç gün önce Ryzen 3 3300x aldım ekran kartım msı vega56 8gbOC(reference)modeli bu karta bu işlemci nasıl oluyor youtubede falan testini göremedim kullanan varsa anlatabilir mi sıkıntı yaşar mıyım,uyumlu olur mu?
Top Bottom