Arama sonuçları: *

• Users: BeratCann
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BeratCann

Mavi ekran hatası çözümü

Dostlar kulaklığım bozulduktan veya arıza verdikten sonra bir mavi ekran hatası daha aldım. Çözümde lütfen yardımcı olur musunuz? Minidump dosyam: Minidump 1592595453 Dostlar lütfen yardımcı olun
  2. BeratCann

Kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hatası

Dostlar bu sorunda minidump dosyalarını paylaşmak gerekiyormuş. Dosya bu. Lütfen yardımcı olun. Neden böyle bir hata verdi 061620-383750-01.rar 1592307540 Dostlar neden kaynaklı olabilir bu hata
  3. BeratCann

PTT Kargo Rezilliği

Hepsiburada üzerinden 4GB bir ram aldım. Aldığım gün kargoya gönderildi. 01.06.2020 tarihinde aldım bu arada. Ürün 4 gündür transfer sürecinde gözüküyor. Arıyoruz açan yok. Açsalar operatörler meşgul. Kesinlikle berbat bir kargodur. Az önce torbaya eklendi diye güncellediler. Galiba 1 hafta daha...
  4. BeratCann

AMD Game pass hediyesinden faydalanma

Ben 1 ay önce Hepsiburadadan RX570 aldım. Bildiğim kadarıyla 3 ay game pass ödülü var. Fakat nasıl alacığımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz dostlar.
  5. BeratCann

Bunu yapsam delilik olur mu?

Başlık biraz garip oldu. Kasanın hava akışı biraz kötü. Bende öne fan takıcaktım. Fakat fanlar gene havayı içeriye kolay alamayacaklar. Benimde aklıma fanı takıcağım bölgenin önüne kasanın orjianali gibi çizikler atmak geldi. Ne dersiniz dostlar. Mantıklı olacaksa yapmayı düşünüyorum.
  6. BeratCann

120mm sessiz fan önerisi

Dostlar bütçem 200tl. Anakartımda 1 tane fan portu var. Fan çoklayıcı kullanacağım. 200tl'ye 2 TANE ALACAĞIM 120mm fan önerebilir misiniz. RGB olursa iyi olur. Fakat olmasada olur. Önemli olan performansı.
  7. BeratCann

Termal macun bekleme süresi

Az önce termal macunu sürüp bilgisayarı açtım. Fakat boşta 40 derecede çalışan bilgiayar şimdi 50-55 derecede çalıştı. Ve oyunda 70'i geçmiyordu. Şimdi ise 88'i gördüm. Pc'yi açar açmaz oyun testi yaptım. Bu değerler neden böyle. VE OYUNDA FAN ÇOK HIZLI ÇALIŞMAYA BAŞLADI. SİZCE NORMAL Mİ? Macunu...
  8. BeratCann

Bilgisayara iki farklı ram takmak

Dostlar elimde 4gb 1333mhz DDR3 ram var. Ben 4GB 1600mhz DDR3 takmak istiyorum. Ama farklı bir marka alacağım. Arkadaşım benim gibi eski ram'ine yeni ram alarak takviye yaptı. Ve sorunsuz çalıştı. Sizce ilerleyen zamanlarda bir sorun çıkarır mı? Böyle 2 farklı ram takmak sağlıklı mı?
  9. BeratCann

Bilgisayara 2 HDD bağlamak

Dostlar benim pc'mde 1tb hdd var. İçinde Windows ve oyunları yüklü. Kuzenimden 500gb hdd daha aldım. Eski biraz. İçinde Windows 7 falan var. Ben onu bağladığımda bilgisayar açılınca Windows 10 mu aşılacak Windows 7 mi? Kafam çok karıştı. 2.yi taksam sorun olur mu
  10. BeratCann

Bu kasaya fan takılır mı

Dostlar bu kasanın önüne ben 2 adet 120mm rgb fan takmak istiyorum. Fakat hava akışı pek iyi değil gibi. Kasanın önündeki alt kısımda hava giriş yeri mevcut. Arkasıda 80mm fan destekliyor. Sizce öne 120mm fan taksam kötü yapmış olur muyum dostlar?
  11. BeratCann

Fan çoklayıcı önerisi ve nasıl çalışır

Dostlar benim anakartım H81 serisi. 1 tane fan çıkış portu var. Ben kasama 3 adet RGB fan alıcam. Bunların fan bağlantıları için fan çoklayıcısı almam gerek galiba. Bu fan çoklayıcısı nasıl çalışır. 4 pinlik yere mi bağlıyoruz. Ve alacağım bu ürünler nasıldır. Ve özellikle yardım etmenizi...
  12. BeratCann

H81 serisi anakarta sıvı soğutma takılır mı

Dostlar elimdeki anakart Asus'un H81 serisi bir anakart. İşlemcim i5 4440S ( 1150 pin ). Yaklaşık 6 yıldır macun falan yenilemedim ve soğutma değiştirmedim. Yeni macun ve soğutma almak istiyorum. Aklımda Arctic Freezer 34 Esports DUO veya Corsair Hydro Serisi H45 gibi 120mm bir sıvı soğutma...
  13. BeratCann

1600mhz anakarta 3000mhz ram takmak

Dostlar elimde ASUS H81 serisi bir anakart var. Ram upgrade etmek istiyorum. Aklımda 2666mhz veya 3000mhz ram almak var. 1600mhz ramlerin fiyatı diğerlerinden pahalı çünkü. Mesela Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 3000 MHz veya Team T-Force Vulcan Z 8GB (1x8GB) DDR4 2666MHz taksam bir sorun olur...
  14. BeratCann

Kulaklıktaki Sesi Bilgisayara Vermek

Dostlar mesela ben bir ses açıcam discord'da. Onu nasıl karşı tarafa dinletebilirim. Ses basmak gibi bişey yani. Mesela 5 6 saniyelik bir şarkıyı açıcam. Nasıl karşı tarafa dinletebilirim kulaklık takılıyken.
  15. BeratCann

Rampage Forte Y RGB Nasıldır

Dostlar hepsiburadada kuponum var Forte Y kulaklığı 160 liraya alabiliyorum. Sizce değer mi. https://www.hepsiburada.com/rampage-rm-19-fort-y-rgb-usb-7-1-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-pm-HB00000OM7TB
  16. BeratCann

Corsair HS35 Nasıldır

Dostlar kulaklık arıyorum itopyada güzel indirime girmiş HS35'i gördüm. Sizce HS35 oyun ve günlük kullanım için nasıldır? https://www.itopya.com/corsair-hs35-stereo-siyah-gaming-kulaklik/
  17. BeratCann

270 TL Gaming Kulaklık Önerisi

Dostlar 270 liraya kadar bana kulaklık önerir misiniz? Aklımda 2 model var: GamePower Mei Rampage R36 DROP
  18. BeratCann

Sıvı soğutma önerisi LÜTFEN YARDIM

Dostlar bir süre sonra sistemime sıvı soğutma takmak istiyorum fakat kafamda birkaç soru var, yardımcı olur musunuz. Öncelikle sistemi sayayım: - i5 4440 (1150 pin) - H81 Anakart - RX570 Armor - Aerocool Streak Dostlar öncelikle ben sıvı soğutmayı eksoz fan yerine takmayı düşünüyorum sizce...
  19. BeratCann

Bilgisayarım Forza Horizon 4 Kaldırır mı

Dostlar yaklaşık 2 hafta önce bilgisayarımın ekran kartını yükselttim. Şu anki sistemimle Forza 4 oynamak çok istiyorum. Hayalimdeki oyundu. Peki sizce kasmadan ve drop olmadan oynayabilir miyim? SİSTEMİM - i5 4440 - RX570 - 4GB RAM - 1TB HDD Galiba tek sorun çıkaracak parça ram. Ne diyorsunuz dos
  20. BeratCann

Ekran Kartı - Monitör için Dönüştürücü ( LÜTFEN YARDIM )

Dostlar ben RX570 ekran kartı aldım. Üstünde 2 HDMI 2 DP 1 DVI çıkışı var. Fakat benim ekran kartımda sadece VGA girişi var. Dönüştürücü kullanmalıyım galiba. Bana bir dönüştürücü önerir misiniz? 1586624241 Benim monitörümde VGA girişi var dostlar yanlış yazmışım.
Top Bottom