Arama sonuçları: *

1. Hooley

Bilgisayar kapanıyor ama kasa çalışıyor

Arkadaşlar bugün oyun oynarken alt+tab attığımda birden ekran dondu ve monitör gitti, klavye mousenin de ışığı kapandı ama kasanın ışıkları hala yanıyor ve ekran kartının fanları dönüyordu. Kısacası kasa sorunsuz çalışıyordu. Bu problemi bilgisayarı uyku moduna aldığım zaman da yaşıyordum. PC'yi...
  2. Hooley

PC Uyku Modundan sonra açılmyor.

Arkadaşlar Aquarius 5AN Pc'sini 5-6 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar hiç sorun çıkartmamıştı.Fakat 2 günden beri PC'yi uyku moduna aldığımda tekrar açmak için klavye tuşlarına dokunduğumda pc çalışmayaya başlıyor fanları dönüyor ama ne monitöre ekran geliyor ne de klavye mouse ışıkları...
  3. Hooley

Hangi Driverleri yüklemem lazım?

Arkadaşlar pc geldi ve kurulumu yaptım, anakart ve ekran kartının driverlerini indirip kurdum.İşlemcim Ryzen 5 1600AF işlemci için de driver kurmak gerekiyor mu? Driverini bulamadım da yardımlarınızı istiyorum 1592670432 Bir de başka driver yüklemem lazım mı?
  4. Hooley

Monitörden çıkan kablo

Arkadaşlar monitörüm geldi hdmi ile bağlayacaktım ama içinden böyle bir kablo çıktı.Takmam gerekiyor mu, ne işe yarıyor? 1592651712 DC 12v yazıyor monitör giriş yerinde
  5. Hooley

1.4 HDMI 75Hz destekler mi?

Arkadaşlar 75hz monitörümü hdmi ile bağlayacağım 1.4 ile bağlarsam 60hz mi alırım, 2.0 almak daha mı mantıklı olur?
  6. Hooley

HDMI bağlantısı ile 75hz görebiliyor muyum?

Arkadaşlar benim aldığım monitörde (75hz) sadece HDMI ve VGA girişi olduğu için HDMI ile bağlayacağım.Ama bazı arkadaşlarım HDMI bağlantısı ile 60hz görebileceğini söylüyor.Bu doğru mu? Yanlışsa açıklarsanız mutlu olurum :)
  7. Hooley

Harici Taşınabilir HDD'ye Windows kurulur mu?

Arkadaşlar yeni aldığım sistemi herhangi bir depolama alanı olmadan aldım ama evde taşınabilir bir disk var.Buna Windowsu kurup,oyun oynayıp,normal işlerimi yapabilir miyim?
  8. Hooley

Inno3D GTX1650 super ve pci express

Arkadaşlar gamegarajdan aldığım aquarius 5an özelliştirmelerle bugün geldi çok hızlıydılar.Ama ilk defa topladığım için anlamadığım bir şey var.Inno3d gtx1650 superde anladığım kadarıyla 1 tane 6pinlik giriş var ama kabloda 1x 8 pinlik 1x6 pinlik 1x 2 pinlik var.Böylelikle 8 pinlik ve 2 pinlik...
  9. Hooley

Western Digital Purple oyun bilgisayarında sıkıntı çıkarır mı?

Yeni topladığım bilgisayarda depolamaya ihtiyaç duyduğum için Wd purple 5400rpm almayı düşünüyorum fakat güvenlik kameraları için tasarlanmış olması beni şüpheye düşürüyor.Wd purple oyun oynarken FPS açısından beni bir zarara uğratır mı?
  10. Hooley

HDMI 2.0B Destekli Ekran Kartına 1.4 HDMI Takılır mı?

75 hz monitörüm olduğu için sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum :) Teşekkürler.
  11. Hooley

HDMI 2.0B Destekli Ekran Kartına 1.4 HDMI Takılır mı?

Arkadaşlar Gtx 1650 super ekran kartında Hdmi 2.0b çıkışı varmış.Yani ben Hdmi 1.4 takarsam görüntü alamaz mıyım, sorun çıkar mı?
  12. Hooley

FreeSync Monitör ve Nvidia Ekran Kartı

75HZ olması da bir sıkıntı yaşatmaz değil mi? Hayatımda ilk defa masaüstü kullancağım için bu konuları sizden öğreniyorum bilgisizliğimi mazur görün lütfen.
  13. Hooley

FreeSync Monitör ve Nvidia Ekran Kartı

Arkadaşlar bende gtx 1650 super var ve bugün bütçem kısıtlı olduğu için freesync bir monitör aldım.Fakat monitörde display portu olmadığı için gsync özelliğini aktif edemeyeceğim.Bu bana sıkıntı yaşatır mı? Çözümü varsa ve açıklarsanız çok mutlu olurum.
  14. Hooley

Ekran kartların da 4gb 6gb 8gb nedir

Ben de bu sorunun cevabını bekliyorum. rx580 8gb mi daha mantıklı yoksa gtx 1650super 4gb mi?
  15. Hooley

3800tl-4000tl arasi 3 sistem

Arkadaşlar yanlışlıkla fotoğrafları çifter eklemişim.İlk 3 fotoğrafa baksanız yeter.Beni mazur görün ilk defa forum kullanıyorum.
  16. Hooley

3800tl-4000tl arasi 3 sistem

Arkadaşlar özelleştirdiğim 3 Pc'yi sizlerle paylaşıyorum.Sizce bu 3 Pc arasından hangisini almalıyım? Nedenleriyle söylerseniz çok mutlu olurum, sizin bu fiyat aralığında daha iyi önerileriniz varsa önerilerinize açığım :)
Top Bottom