Arama sonuçları: *

1. C

3 PC ÇEKİLİŞİNE GİRDİM :D

eğlence konusu altinda actim ama ben bunu gelin dua edin die deil oyle bir amacim olsa diyanetin forumlarina giderdim :D (haydee hocalaaar bu arkadasımıza rgb li rtx li bir sistem nasiib eet ::D:DD::D:D:D:D:D:D:D)
  2. C

Bilgisayar alırken komik diyaloglar :)

bizim dolandırıcı internet kafeciyle benim aramdaki bir konuşma girdim kafeye 8 gb ram lazim oldu aldim fln birde gelmisken steam cüzdan kodu aliyim dedim ininal im yoktu o zamanlar 200 tl cüzdan kodu alcam iste dedim 200 tl alcam fln tmm bekle dedi bekledim gel dedi bana gittim yanina 245 tl...
  3. C

arkadaşlar arkadaşlar konumuza dönelim dualara şimdi başlarsak akşama dogru bitirebiliriz haydi 1591774370 banamı ban atiolar yoksa konuyumu siliyolar :D
  4. C

ya zaten bende şans sıfır maksat eylence olsun ya cikarsa die yoksa pc alcam zaten
  5. C

3 tane ayri ayri pc cekilisine girdim biri 9 bin tl biri 5 bin tl biri 6 bin tl hicbiri cikmazsa kendim 1 tane 5 bin tl lik alcam dualarinizi aliyorum gerisi sizde
  6. C

LG TV ÇALIŞMIYOR

gece tv yi izledim kapatip yattim sabah kalktim tv gitmis ne kırmızı ışığı yanıyor ne açılıyor hicbisiyi çalışmıyor ne yapmam gerekiyor bi yardimci olurmusunuz
  7. C

En sevdiğiniz telefon markası

zamzung
  8. C

Yeni Sistem Fiyat Düşürme Hilesi

sendeki çözümü emin ol kimse akıl edemezdi şimdi bende pc alacagim 1 ram ini çikaracagim hatta dur ya 1 ram cikinca fiyat dusuyosa 2 ram cikincada duser hatta ekran kartinada gerek yok beni aydinlattigin için teşekkürler
  9. C

topladığım pc iyi mi?

teşekkürler
  10. C

topladığım pc iyi mi?

merhabalar 6 yıl the hunter classic oynadım (2) yılda e spor olarak şimdi ise the hunter call of the WİLD oynayacagim bu oyunu iyi bir şekilde oynamak için nasıl bir sisteme ihtiyacım var bi yardimci olursaniz iyi olur, birde 20 gün içerisinde alacagim hızlı geri dönüş sağlarsanız cok sevinirim...
  11. C

5000 TL altı sistem

link atabilirmisin direk
  12. C

5000 TL altı sistem

hemen dönüşün için çok teşekkür ederim
  13. C

5000 TL altı sistem

merhabalar 6 yıl the hunter classic oynadım (2) yılda e spor olarak şimdi ise the hunter call of the WİLD oynayacagim bu oyunu iyi bir şekilde oynamak için nasıl bir sisteme ihtiyacım var bi yardimci olursaniz iyi olur, birde 20 gün içerisinde alacagim hızlı geri dönüş sağlarsanız cok sevinirim...
Top Bottom