Arama sonuçları: *

1. Fightning Falcon

Çözüldü✓ 0x80070103 sürücü yükleme hatası

Merhaba bugün dell g15 laptop aldık sürücüleri yüklerken başlıktaki hatayı verdi bunu nasıl çözerim? Edit: Windows sorun gidermeden birkaç kez deneyince düzeldi.
  2. Fightning Falcon

Yıldırım düşmesi nedeniyle modem ve televizyonun çalışmaması

Dün gece evin yakınlarında boş araziye yıldırım düştü sabah baktığımda modem ve televizyonun receiver'ı çalışmıyordu. Ben yıldırımın oluşturduğu manyetik alan sebebiyle bozulduklarını düşündüm ilk başta ama öyle olsa telefonların da bozulması gerekmez miydi? Modem yanmış olabilir mi?
  3. Fightning Falcon

Concerta subay olmaya engel mi

Geçmişte normal reçeteli zedprex ve adını unuttuğum bir tane daha psikolojik ilaç kullandım sonra doktor kırmızı reçeteli concerta vermişti internetten baktım kırmızı reçeteli ilaçlar engel olur diyen var ama doktora neden kullandığını anlatırsan geçersin diyen de var bu konu hakkında bilgisi...
  4. Fightning Falcon

Çekingenlikten kurtulma yolları

6.sınıfta sınıftaki bir hanzo yüzünden insanlarla konuşamamaya başladım. o günlerden beri sınıfta kimseyle istesem de konuşamıyorum. yakın arkadaş olduğum 4 kişi falan var onlar da yaşadığım şehirde değil. insanlarla konuşmamaktan artık sesim bile kısıldı gerisini siz düşünün. sınıfa geldiğimde...
  5. Fightning Falcon

HDD yavaş çalışıyo nasıl çözerim

sırf bu sorun yüzünden 30 mblik güncelleme bitmiyo nası çözülür bu. 1602868752
  6. Fightning Falcon

Zoomdan derse girilmiyo

Enter passcode yazan kısma şifreyi girince şifre yanlış diyo nasıl çözülür bu ?
  7. Fightning Falcon

Telefon titreşimi takılı kaldı.

HTC one m8s telefonumun titreşimi takılı kaldı sürekli titriyor ne yapmam lazım ?
  8. Fightning Falcon

Türksat kablonet nasıl

Babam eve kablonet bağlayacakmış kablonet türk telekoma göre iyi mi ?
  9. Fightning Falcon

%100 Disk kullanımı sorunu

İnternette bulduğum çözümleri denedim ama hiçbiri sorunu çözmedi nası çözebilirim?
  10. Fightning Falcon

İşlemci oyunda en fazla 56 dereceyi gördü.

i3 6100 stok soğutuyla war thunder 1080p en düşük ayarlarda en fazla 56 derece oldu kasada hiç fan yok sadece egzoz fanı var sizce bu sıcaklık normal mi ?Ben 80 90 derece falan olur sanıyodum. :D
  11. Fightning Falcon

Oyuncu ekipmanları kullanmak oynanışı ne kadar etkiler?

Mesela mekanik klavye kullanan birinin membran klavye kullanan birine karşı avantajı olur mu ?
  12. Fightning Falcon

Bilgisayarı ilk açılışında ekrana görüntü vermiyor

Bilgisayarı ilk açtığım zaman windows logosu geldikten sonra input signal not found yazısı çıkıyor monitörü kapatıp açınca düzeliyor kabloları çıkarıp takıyorum yine olmuyo sorun ne olabilir
  13. Fightning Falcon

Starlink hakkında düşünceleriniz

Starlink hakkında düşünceleriniz nasıl? Bence Türkiye'ye gelirse Türk internet sağlayıcıları ağlamaya başlayacak ve starlinke de çok fazla vergi gelecek.
  14. Fightning Falcon

Markalı sistem yükseltilebilir mi ?

https://www.incehesap.com/hp-280-g2-v7q89ea-fiyati-31018/ 4 yıl önce bu sistemi hazır olarak almıştık şimdilerde sistem oyunlarda yetersiz gelmeye başladı bende satıp yeni sistem toplayacaktım ama sonra parçaları yükseltmeye karar verdim markası olduğu için yazılımsal bi sorun olur mu ? olmazsa...
  15. Fightning Falcon

prefetch,temp,%temp%,recent dosyaları ne işe yarar

Forumda bi arkadaş bilgisayar yavaşladı konusu açtığımda başlıktaki dosyaların içindekileri sil demişti içlerindeki dosyaları silince bilgisayar hızlandı bende bunu 3 4 kere daha yaptım başka forumlarda sürekli yapmayın yazıyordu bi sakıncası var mı bu dosyaları temizlemenin?
  16. Fightning Falcon

monitörde ölü piksel var

Az önce ölü piksel buldum ilerde sorun çıkarır mı ?
  17. Fightning Falcon

180w PSU ve 8 (4+4) 2133mhz ram

sistemde 180w psu var bi 4gb daha ram alsam gücü yeter mi ramlar çok fazla güç tüketir mi sistem: i3 6100 4gb 2133mhz ram 180w psu h110 anakart 500 gb hdd
  18. Fightning Falcon

PC'den çok ses çıkmaya başladı

Genelde oyun oynarken işlemci soğutucudan yada başka bişeyden tam bilmiyom çok fazla gürültü geliyo kasanın önünde fan yok ekran kartı da yok sadece 1 tane egzoz fanı var acaba işlemci çok ısındığı için mi oluyo termal macunu pcyi aldığımdan beri hiç değiştirmedim
  19. Fightning Falcon

evinizdeki en garip eşya

bizim evde boeing 737 parçası vardı bi ara inş duruyodur bulursam fotosunu atarım. sizde neler var
Top Bottom