Arama sonuçları: *

1. S

Ipx-41 D3 anakart işlemci desteği

Anlamadım nasil yani?
  2. S

Test etmeden almam zaten bu anakartta ram seçme sorunu varmış bazı ramleri görmüyormuş var mı öyle bir şey?
  3. S

Az önce anakartı alacağım adamla anlaştım yanında birde 2 gb ddr3 verecek toplam 150ye alacam
  4. S

Ram+anakart için bütçem max 200
  5. S

Ddr3 soruyorsanız yok
  6. S

150
  7. S

Şuanki bütçemle alabileceğim en iyi anakart bu
  8. S

Arkadaşlar, sistemimi yükselteceğim. Pegatron IPX-41 D3 anakartı alacağım. Elimde Q8400 işlemci var fakat bu anakart Quad Core işlemci destekliyor mu? İnternette ki başka konulara baktım anakart max 65w destekliyor fiyorlar fakat q9650 kullananda var
  9. S

GT 730 2 GB VS HD 4890 VAPOR X

Dostum aynı anakart bendede var ve bu anakart quad serisi işlemci desteklemiyor diye biliyorum
  10. S

Yardım Pegatron ipx41-d3 anakartlı sistemime nasıl bir yükseltme yapabilirim?

Aynı anakart bendede var quad core işlemci destekliyor mu
  11. S

Epic Games Yeni Ücretsiz Oyun

Epic gamesin bedava vereceği oyunu tahmin etmek için açılan 1 milyonuncu konu👏👏 tebrikler
  12. S

Epic Games yeni oyun

Epic games ile alakalı açılmış 1 milyonuncu konu tebrikler👏
  13. S

R7 240 overclock olmuyor

Kasada ekstra fanlar var hava akışı iyi bilgisayar hiç çok yüksek sıcaklık görmedi overclock yapıyorum eski haline geri dönüyor
  14. S

R7 240 overclock olmuyor

Arkadaşlar r7 240 ekran kartım var amd radeon sofwareden kendi overclock ayarı yeri var bazı değerleri arttırıyorum fakat kaydet diyorum eski haline geri dönüyor Sistemi intel q8400 R7 240 250gb hdd 4gb ddr2 800mhz 250w psu Lütfen bu sistem çöp yeni sistem diz falan demeyin imkanım olsa dizerdim...
  15. S

Masaüstü için wifi adaptör u alacağım

Tp linki mi aldınız aldıysanız nasıl ve modemden ne kadar uzaksınız kaç duvar var arada
  16. S

100 TL civarı Wi-Fi adaptör önerisi

Hangisini aldın
  17. S

2000 3000 TL ARASI SİSTEM ÖNERİSİ

Yok sakın alma apu sistemlerde tek kanal ramde fps düşük olur çift kanal ram yaparsan fps 2 3 katına çıkabiliyor ve bide rami 2x4 gb alacaksan(ki öneririm) minimum 2666mhz al İnternete ryzen 3 2200g tek kanal vs çift kanal yaz teknobiyotik kanalının videosunu izle anlarsın
  18. S

2.EL OYUN BİLGİSAYARI ALACAĞIM SİZCE NASIL?

Game garaj pollux 3ad ye bakmanı tavsiye ederim
  19. S

max 2700 TL e masaüstü PC (kasa) önerisi

Apu sistem toplayabilirsin
  20. S

Yaklaşıyor Yaklaşmakta Olan 👍[Geçmiş Sistem]!!!

Yahu yeter yeter kaç tane farklı konu açtın
Top Bottom