Arama sonuçları: *

• Users: preyy
  • Order by date
  1. P

1200 tl tws kulaklık önerisi

Önceliğim ses kalitesi. Daha çok bass odaklı müzikler dinlesemde tizlerde önemli. Şuan aklımda buds 2 var. Siz ne önerirsiniz?
  2. P

Maksimum 750tl Klavye Önerisi

https://ty.gl/ulunaishzp Bunu öneririm 2 gün önce aldım cok memnunum kablosu çıkabiliyor taşınması çok rahat.
  3. P

Royal Kludge G87 Tkl diye bir model yok mu?

Ürünün kaldırılmış bir ilanında ekteki yorumu gördüm. Cidden şüpheli bir model. İnternette hiçbir yerde yok ve sadece connectgame satıyor. Sizce sahte mi?
  4. P

550 TL'ye royal kludge G87 TKL alınır mı?

Ürünü buradan alacağım. Sitede 600 TL. 50 TL de Nays indirimi ile 550'ye gelecek. Sizce alınır mı?
  5. P

700 TL ye sıfır airpods pro alınır mı?

Arkadaşım yurtdışından getirdi kapalı kutu.Bana 700 tl ye bırakıyor.Telefonum iphone olsa gözüm kapalı alıcam ama android kullanıyorum maalesef.Android telefona rağmen alınır mı?
  6. P

gm5 plus brick oldu

telefonum benim hatam yüzünden brick oldu recovery ye bile giremiyorum sadece bootloadera girebiliyorum ne yapacağım
  7. P

hala sistemimde trojan varmıdır?

açıp açmadığımı bilmiyorum inerken bitince aça basmıştım ama ekrana hiçbir uyarı gelmedi hani oluyorya bir programı açarken falan uyarı geliyor evet hayır diye. sonra da windows defender dan trojan uyarısı geldi
  8. P

120 TL bandında mouse tavsiyesi

1 ay önce g102 aldım çok memnunum gamepower yerine kaliteli markalara bakın bence logitech mesela
  9. P

3,5 tane kaliteli programdan tarattım ve sildim çıkan tehlikeleri.şuan taratınca hiçbirinde bir şey çıkmıyor sizce gitmemişmidir?
  10. P

aynen ondan bahsediyorum
  11. P

dün gerikafalılığım yüzünden bilmediğim bir dosya yükledim ve windows trojan uyarısı verdi. hemen kaldırdım tabi sonrada tam tarama yaptım ve 1 trojan buldu yine kaldırdım.bir daha tam tarama yaptım bir şey bulmadı sonra KIS tan tam tarama yaptım yine bir şey bulmadı hala trojan varmıdır?şuan...
  12. P

Win10 Pro deneme sürümü biterse n'olur?

Eminmisiniz?geçen ay bendede deneme sürümü vardı masaüstünde gözüküyordu ama CS:GO da gözükmüyordu nedense.
Top Bottom