Arama sonuçları: *

• Users: tfuture
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Millenicom başvuru süreci

3 gün önce Millenicom'a başvuru yaptım 2 gündür bu şekilde son aşamada duruyor sorduğumda ise önceki operatörden yani TT'den geçiş için onay beklediklerini söylediler. 2 gündür internetsizim ve işim, evim vb. internet üzerinden dönüyor. Demem o ki illaki biri benim gibi TT'den Millenicom'a geçiş...
  2. T

Ekran kartından gelen değişik ses

Ekran kartımda 2 tane fan var ( Gigabyte RX590) bugün GTA oynarken, GTA oynarken çok ses çıkarıyor kartım, cızırtı gelmeye başladı ilk önce tempoluydu 2-3 saniye bir geliyordu ve azdı sonra artmaya başladı ve devamlı olmaya başladı 3-4 saat içinde oldu hepsi şimdi kapattım elimle çeviriyorum...
  3. T

Hangi Laptopu Seçmeliyim

1.LAPTOP ve 2.LAPTOP HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ GENELDE KOD YAZARIM VE OYUN OYNARIM
  4. T

Kulaklığın, Kulakçığın Üstündeki Çatlamalar

Abiler kolay gelsin, 1 ay önce Teknosadan aldığım JBL-E45BT kulaklığımın fotoğrafta görüldüğü kısımda çatlamalar oluyor oraya hiç bir darbe uygulamadım. 1 hafta önce sadece 1 tane çatlak vardı şimdi 2 tane olmuş. 2 yıl garantisi var sorun çıkarırlar mı? Şimdi mi garantiye götüreyim yoksa gidene...
  5. T

4000 TL MONİTÖR KASA DAHİL PC

ABİLER ARKADAŞA MAX 4000TL MONİTÖR, KASA ALICAZ YAZILIM İÇİN UĞRAŞIYORUZ BİDE ARA SIRA OYUN OYNAR ÖNERİRMİSİNİZ MÜMKÜNSE TRENDYOL OLMASIN VE KASA DAHA ÖNEMLİ (büyük harf için kusura bakamyın unutmuşum)
  6. T

MAX 8500TL YE TAM SETUP KURACAĞIM BİLEN KİŞİ YARDIMCI OLABİLİRMİ?

Sea abiler 8000-8500 TL bütçe ile; KASA MONİTÖR KLAVYE mouse+mouse PAD KULAKLIK Kısacası sıfırdan tam setup kuracağım yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler. ❤️
  7. T

BİLGİSAYARI FAZLA ISIDAN KURTULMAK İÇİN TOZUNU ALMAK İSTİYORUM NE İLE ALABİLİRM?

KONUYU TAM BULAMADIM ÖZÜR DİLERİM*** BİLGİSAYARIMIN TEMPERLİ CAMINI ÇOK ISINDIĞI İÇİN AÇIYORDUM VE O YÜZDEN BİRAZ TOZLANDI (ÇOK TOZ DEĞİL AMA GÖZLE GÖRÜLEBİLİYOR PARMAĞIMI SÜRTÜĞÜMDE GİDİYOR O DERECEDE BİR TOZLULUK) TOZLARI NASIL ALABİLİRİM? ÇOK TOZ OLMADIĞI İÇİN FAZLA DETAYLI YAPMAYACAĞIM.
  8. T

NETFLİX,TİVİBU GİBİ ŞEYLER İÇİN ETHERNET ÇOKLAYICI UYGUNMUDUR?

SA ABİLER MUTFAKTA TİVİBU NETFLİX GİBİ ETHERNET BAĞLAMAM GEREK CİHAZLA VAR ONLAR İÇİN BU CİHAZ UYGUNMUDUR? İNTERNET HIZINI YAVAŞLATIYORMUŞ BEN ODADA ETHERNET İLE BAĞLANIYORUM CİHAZ HIZI MI DÜŞÜRÜR MÜ? (NETFLİX HIZIMI DÜŞÜRÜR MÜ DEMİYORUM CİHAZ AYRİYETTEN ÇOĞALTTIĞI İÇİN DÜŞÜRÜR MÜ?) VEYA BAŞKA...
  9. T

Virüslü pc m var usb kullanarka format atacam usb virüs kaparmı

abiler toshiba laptobum var ana işleyim sistemi windows xp ona windows 7 kuracağım ama laptop virüslü windows 7 ile format atınca usb virüs kaparmı
  10. T

türk telekom yalın internet paketi kotasızmı?

SA ABİLER BUGÜN TT GELDİ NET BAĞLADI İSMİ “yalın fibernet full limitsiz tivibulu türk telekom (35mbps) “ şimdi bu kotalımıdır full limitsiz yazması eski internetmde de full limitsiz yazıyordu 75GB kotalı olduğunu uzun zaman sonra öğrendim. Aynı zamanda 2.4 ghz de 20 mbps alıyor normalmidir...
  11. T

hp pc yi format atma istiyorum ama windowsu silmeden

arkadaşlar hp laptop var aşırı yavaş olduğundan format atmak istiyorum ama windows kurmayı bilmiyorum aynı zamanda youtube ye girilecek sadece macOs daha mı mantıklı ve macos indirince zaten bilgiler direk gidermi virüs olduğunu sanmıyorum illegal şeyler kontrolum dışında hiç bir şey açılmıyor o...
  12. T

3lü prize ütü,PC kasası,monitör taksam sıkıntı olurmu

Başlıkta görüldüğü gibi soru kısa bu arada 3 şü priz markası viko yani kaliteli bir marka Ve ütü tek başına değil kasa gibi büyük bir şey var Philips ütü
  13. T

B450M s2H anakartıma dahili 3. depolama ekleyebilirmiyim

arkdaşlar b450m s2h anakartım var şuan 1tb hdd 240 gb ssd var buna dahili hdd veya ssd koymak istiyorum uygunmudur acaba ve 240 gb ile 5tb arasında uyum farkı varmıdır (1 tane 5 tb koyabilirsin ama 2 tane de 240 gb koyabilirsin gibi boyut farkında bahsediyorum)
  14. T

watch dogs 1 de ekran kartını 100% kullanmasımı normal mi

watch dogs 1 de ekran kartını 100% kullanması normal midir aynı zamanda diğer değerlerde sıkıntı varmı rx590 ryzen 5 2600 b450m s2h 16 gb ram 3000 mhz kasanın ön kapağı açık
  15. T

amd ekran kartı driver indirmeme sorunu

gigabyte rx590 var fotoğrafta gördünüz sürümden 20.4.2 sürümü-ne geçme istiyorum DDU kullandım amd nin kendi temizleyicisini kullandım bildiği şeyleri yaptım ama hep 1603 hatası verdi en yapmam gerek çözünürlükleri değiştirip bile denedim
  16. T

Rx590 ekran kartı driveri güncellerken yeniden başlattı ve mavi ekran verdi

gigabyte rx590 model ekran kartım driveri kurarken amd yeniden başlatma istedi bende başlattım sonra bilgisayar mavi ekran verdi bu sefer kendi yeniden başlattı monitöre klavyeye ve fareye güç gelmedi ben de kasanın önünden elimle yeniden başlattım gelişmiş seçenekler ve yeniden başlat vardı...
  17. T

ekran kartı güncellerken bu hatayı alıyorum(hata-1603)

ekran kartı güncellerken bu hatayı alıyorum(hata-1603) ilk önce kurarken mavi ekran aldım şimdi kurarkende böyle diyor
  18. T

Ekran kartını güncellerken yeniden başlattım şimdi siyah ekran

rx590 ekran kartımı güncelliyordum devam etmesi için yeniden başlatma istedi başlattım sonra “bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yeniden başlatılıcak” dedi başlattı gigabyte logosu geldi ve siyah ekran oldu şuana kasa çalışıyor ışıkları yanıyor ama klavyeye de fareyede güç gelmiyor 1593102411...
  19. T

rx 590 ekran kartım için hangi driveri indirmem gerekir

amd radeon rx 590 (gigabyte) ekran kartım var driver güncellicektim ama hangisini indirceğim?
  20. T

hattımı taşıyacağım ama 18 yaşından küçüğüm ve 26 yaş altı için hat kimin bilgilerini yazacağım?(konuyu tam bulamadım ama konu dışı da sayılmaz :( )

başlıkta tam açıklayamadım şimdi ben 18 yaş altındayım ve vodafone den ''UYUMLU GENÇ 7'' diye bir tarife alıcağım ama şimdi bana '' Hattın yasal sahibine ait bilgiler'' i soruyor babamın bilgilerinimi yazacağım yoksa kendi bilgilerimi mi? (tarife 26 yaş ve altındakiler için) konuyu tam...
Top Bottom