Arama sonuçları: *

• Users: PAUBLEedm
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. PAUBLEedm

Çözüldü✓ SES GELİNCE MONİTÖR KARARIYOR (ÇÖZÜM 2. Sayfada)

AOC 27" 27G2U/BK 144Hz monitörünü kullanıyorum. Çok garip bir şekilde bazen etraftan ses gelince ekranım kararıyor. Örneğin ekrana 'şşt' diye bağırdığımda ekran kararıyor veya yüksek sesli başka bir ses duyduğunda yine kararıyor. Nedenini bir türlü anlayamadım. Bazen arada monitördeki tüm...
  2. PAUBLEedm

PSP PLEASE WAIT HATASI

Arkadaşlar psp ye oyun yüklemek için kabloyla bağlıyorum bilgisayara please wait ekranında kalıyor psp ne yaptıysam olmadı herhangi bir bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
  3. PAUBLEedm

PS4 Açılınca İnternetin Yavaşlaması

Normalde internetim iyi sıkıntı yok fakat ps4 ü açınca internet anide felç geçiriyor. Anlamış değilim ve bu olay biranda oldu bir gün çok iyi sıkıntısız oynuyordum sonraki gün böyle sıkıntı yaşamaya başladım. Tek çözümü modemi değiştirmekse yapacak bir şey yok mecbur değiştiricem.
  4. PAUBLEedm

Oyunları 2. Monitörde Çalıştırma

Merhabalar bugün Vatan Bilgisayardan AOC 27" 27G2U/BK 144Hz IPS 1ms FreeSync Full HD DPport HDMI Pivot Oyuncu Monitör'ünü aldım. Monitör çok güzel fakat herhangi bir oyun açtığımda doğrudan laptopun ekranında başlatıyor. 2. ekrana geçirebilmek için örneğin lolden örnek vermek gerekirse önce...
  5. PAUBLEedm

PS4'e Bağlanan Uygun Fiyatlı Bluetooth Kulaklık Modelleri

Merhaba arkadaşlar. PS4 ve PC için bluetooth bir kulaklık arıyorum ama hangi modellerin PS4'e bağlandığını bulamadım. Bir çok model PC'ye bağlanıyor zaten ondan yana bir sıkıntı yok ama PS4'e bağlanan bulması zor. Bir kaç modele baktım JBL Tune 500bt ve Sony WH CH510. İkiside uygun fiyatlı ve...
Top Bottom