Arama sonuçları: *

• Users: Selimcik
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Selimcik

Prime + vs Viper 8khz

Bi anda gelen bütçe ile 5-6 yıllık g300s'i değiştirmeye karar verdim. İkisi arasında kaldım hangisini almalıyım? Ve ya başka önerileriniz var mı? Prime + Viper 8khz
  2. Selimcik

Forza Horizon 5 Online'a bağlanmıyor

Farklı oyuncuların yaptığı kaplama ve haritaları oynayabiliyorum ama Horizon Yaşamına bağlanamıyorum. bi hata kodu falanda yok. Saçma belki ama pc'ye de reset attım hiçbir türlü düzelmedi. Çözümü olan var mı?
  3. Selimcik

DualShock4'ü Forza Horizon 5'te kullanmak

Steamdan 4'ü oynarken bi sıkıntı olmuyordu. EA Playden oynadığım Fifa 21'de de bişey yok iken nedense Forza Horizon 5'te hata veriyor. Nasıl çözebilirim?
  4. Selimcik

Yardım Minecraft Bedrock Terracotta Hatası

Bedrock edition minecraft'ı kurdum her şey güzel ama microsoft hesabına bağlanmıyor ve Terracotta isimli hatayı veriyor. Çözüm bulamadım yardım ederseniz sevinirim.
  5. Selimcik

Yardım Bedrock Terracota Hatası

Game Pass satın aldım ve RTX'i denemek içn bedrock edition'u kurdum. Ama microsoft hesabıma bağlanmıyo ve o yüzden de rtx'i deneyemiyorum. Yardım edebilecek var mı?
  6. Selimcik

Windows 11 iso dosyası

Düzelir diye bekledim bekledim ama hiçbir türlü olmadı. Format atacağım ama elimde win11 iso'su yok. Atabilecek olan var mı? Ve yine bunu da win10 kurar gibi rufusla yazarak mı yapacağız?
  7. Selimcik

Win 11 hakkında sorular

Sonunda 5 Ekim geldi. Ama kafamda 1-2 soru var. 1. Update olarak mı yoksa Temiz Kurulum mu yapmalıyım? 2. Eğer temiz kurulum yaparsam sadece Windows'un olduğu SSD mi yoksa hepsi mi resetlenir? 3. Olarakta sizce biraz beklenmesi gerekir mi yoksa şu an güncellememin bir eksisi olur mu?
  8. Selimcik

YT Premium vs Spotify Premium

İkisinden birini alıcam ama hangisini almam gerekir bilemedim. Sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu?
  9. Selimcik

Windows 11'e geçmelimiyim?

Public olarak Ekim'de çıkacak diye biliyorum ama bugün TPM'i açmamla beraber yükseltilebilir duruma geldi. İnsider Programme'da Beta Channel'i seçerek yükseltmelimiyim sizce yoksa public olarak çıkmasını beklemelimiyim?
  10. Selimcik

S21 FE ne zaman tanıtılır?

Bu ay yapılan Unpacked'da tanıtırlar demiştim ama sadece Watch 4 ve katlanabilir telefonlarla yetindiler. Telefonumu suya düşürdüğümden eski telefonumla idare ediyorum. Sizce beklemeye değer mi?
  11. Selimcik

Microsoft Sunucu Bağlantısı Engellendi

Yaklaşık 1 aydır aynı hatayı alıyorum. Önceden Teredo Hatasıda vardı ama onu düzeltmeyi başardım lakin sunucu sorunu hala devam ediyor. Bir türlü çözemedim çözümünü bilen varsa yardım edebilirmi? Not: oyun korsan değil steam'dan aldım ve uzun süre hiç sıkıntısız oynadım. 2 haftalık bi tatilden...
  12. Selimcik

Flight Simulator alınır mı?

Bir sonraki steam indirimlerinde Flight Simulator almayı düşünüyorum ama herhangi bir yoke ya da joystick'e sahip değilim yani controller ya da klavye ile oynayacağım. Controller ile oynaması rahat olur mu? Almalımıyım?
  13. Selimcik

Kasamı nasıl temizlemeliyim?

6 ay falan oldu ve artık kasayı temizlemenin vaktinin geldiğini düşünüyorum. Ama neyle nasıl temizlemeliyim bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  14. Selimcik

Windows 11 minimum gereksinimleri karşılamıyor?

Gezinirken İnsider Sayfasında bu uyarıyı gördüm ama sitede verilen bütün özellikleri katlayacak kadar karşılıyorum. Sorun nedir?
  15. Selimcik

DIRT Bundle mı DIRT 5 mi?

Kartımda kalan 23 TL ve hasbımdaki para ile bi oyun almak istiyorum. Ama DIRT 5 ve DIRT Bundle şu anda 27 TL. Controllerla oynayacağım sizce hangisini almak daha mantıklı olur?
  16. Selimcik

MC Win10 mu Java mı?

Çocukluğumdan beri mc ile iç içeyim ve hala daha severek oynarım ve artık satın almaya karar verdim ama bildiğiniz üzere java ve windows 10 edition diye iki farklı sürümü var. Java'nın Win10'a göre modlarıyla vs daha çok şey sunduğunu biliyorum. Ama java 24€ iken win10 80tl'ye alınabiliyor. Çok...
  17. Selimcik

NFS Heat Deluxe alınır mı?

Steamda 100tl'ye düşmüş. Underground II ve Most Wanted (2006)'yı severek oynayan biri olarak araçları alıp modifiye edip roam atmayı çok seviyorum. FH4'ü de alıcam fakat Heat konusunda kararsız kaldım. Sizce alınır mı? Oynayanlar oyunu beğendiler mi?
  18. Selimcik

300 TL bütçeli kulaklık önerisi

Max 300 TL bütçeli f/p kulaklık ònerisi yaparmısnız?
  19. Selimcik

Virüssüz, Control Türkçe yama

Arkadaşım ilkokul ingilizcesiyle control oynamak istiyor. Acaba bildiğiniz virüssüz, temiz yama var mı?
  20. Selimcik

Yardım 2. SSD bu Bilgisayarda görünmüyor.

Disk Yönetiminde biçimlendirilmiş bir şekilde var ama bu bilgisayar kısmında görünmüyor. Yardım edebilecek var mı?
Top Bottom