Arama sonuçları: *

1. Y

Bilgisayarım açıldıktan 2-3 dk sonra mavi ekran veriyor

merhaba arkadaşlar bilgisiyarımı formatlamama rağmen açıldıktan 2-3 dk sonra mavi ekran verip duruyor ne yapmam gerek 2-3 tane bilgisayarcıya gittim biri ramden dedi rami değiştirdim soketini fln da değiştirip denedim biri ssd den diyor daha onu değiştirmedim ama ondan mıdır neyden olabilir bunu...
  2. Y

Macbook m2 air yandan bakınca çizik var

aga yok ya sen diyince ekranı kapadım tekrar baktım aynı
  3. Y

tamamdır teşekkürler herkese
  4. Y

troy 1670881734 he tamamdır teşekkür ederim
  5. Y

aynen ya satıcı kabul ederse gönderirim de etmezse de 2 yıllık garanti illaki garantiyi kullanırım o zaman yanında söylerim bunu
  6. Y

ama sonuçta benden kaynaklanan bir hata değil fabrikasyon hatası
  7. Y

sanırım evet fabrikasyon hatalı ama ben de ilk defa bi teknolojik alete bu kadar para verdim açıkçası bi içim acıdığı için sormuştum sizce satıcıya yazsam değişim yapar mı yoksa illa garantiye mi gönderin der
  8. Y

Denedim ben de ilk leke sandım ıslak mendille be kulak çöpüyle denedim ama hiçbir şey fsrk etmedi
  9. Y

Buyur burası ama üstten çekilince ve ya flash tutulunca yok oluyor
  10. Y

Hocam şlk fotoğraflara bakarsan Z harfinin orda bembeyaz bir çizik var ama üstten bakıncs yok ben de anlamadım
  11. Y

Merhaba arkadaşlar daha yeni MacBook m2 air aldım (2 gün önce) ve bugün bir şey fark ettim klavyeye yandan bakınca Z harfinin orda çizik var ama ışık tutunca ve ya üstten bakınca çizikle ilgili hiçbir şey yok tertemiz gözüküyoe bunun sebebi nedir öyle çizecek bir şeyde yapmadım fabrika hatası...
  12. Y

Oyunda Normalden Çok düşük FPS Alıyorum

ayarlarım aynı ekran kartı güncel biosa bi ram için bakayım bide vsynci e bakayım
  13. Y

Oyunda Normalden Çok düşük FPS Alıyorum

arkadaşlar sistemim ryzen 5 3600 + b450 + 16 gb ram + rtx 2060 ama normalde valoda + 200 fps alırken şimdi 90-100 arası dolaşıyor sebebi nedir acaba
  14. Y

Yardım dsmart internet ping sorunu

dsmartın şifresi ne acaba
  15. Y

valorantta böyle arkadaşlar 1630160922 kablo ile bağlıyorum modemide resetledim hala aynı
  16. Y

merhaba arkadaşlar dsmart 50 mbps ev internet paketini kullanıyorum ve noramlde valoda 25-30 ping alırken şimdi 200 oldu müşteri hizmetlerini arayınca biz burdan bişey yapamayız diyorlar oyunla alakalıdır flndır diye sallıyorlar bunun bi çözümünü bilen var mı
  17. Y

Modding Gta Türk City v3 Çıktı!

nasıl kurucaz acaba ?
  18. Y

Öneri 7000 TL Laptop Tavsiyesi

peki kamerası var mı ?
  19. Y

bu huawei işlemci ram depolama içinde en iyisidir demi bide ekran kalitesi fln iyi midir? bunun ?
  20. Y

YA çok fotoğraf birikmiş acaba benim attıklarımdan ve sizin attıklarınızdan en iyisi hangisidir oyun için kullanmıcam 1629982034 bu da var
Top Bottom