Arama sonuçları: *

1. TLHYLMZ

5000 TL Oyun İçin Kulaklık Önerisi

bende aynı şekilde düşünüyorum ama ne alacağıma bir türlü karar veremedim mikrofonu Quadcast Olarak düşünüyorum sadece ses için ne kulaklık alabilirim takılıp kalıyorum.Öneriniz varmıdır? 1694240098 Aldım ve iade ettim mikrofon ayarlarını yaptığım halde kötü tepkiler aldım.Yada ben birşeyleri...
  2. TLHYLMZ

5000 TL Oyun İçin Kulaklık Önerisi

fiyatta biraz farklar olabilir sorun olmaz.Mikrofonu iyi oyun için kullanacağım.Kablosuz olması önemli tercihim kablosuzdan yana.
  3. TLHYLMZ

Razer Viper V2 Pro Bağlantı Sorunu

İçinden çıkan usp yi bilgisayara takmama rağmen okumuyor ve kabloluyken sarjını fullerken kullandım.Ama kablosuza geçtiğimde pc mouse görmüyor yardım edebilirseniz sevinirim.
  4. TLHYLMZ

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

Hem garanti dışına çıkıyor hemde 250 tl takma ücreti istiyorlar o kadar saçma ki sistemleri ***** saçma iş yapıyorlar bir ram takmakta ne var hem kendi garanti dışı bırakıyor hemde ücret alıyor.
  5. TLHYLMZ

❌İndirim Bitti! Asus TUF Gaming A15 - RTX 4050 Ryzen 7 7735HS 8 GB RAM - 21.099 TL

Perşembe aradım garanti dışına çıkıyor maalesef yarın göndereceğim PC yi kargoyla çok saçma bir olay olmuş maalesef ram modeli içinde konuya yazan arkadaşa teşekkür ederim bende arıyordum Rami
  6. TLHYLMZ

Benimde geldi ama asusu aradığımda garanti dışı kalıyor denildi ram eklemek için
  7. TLHYLMZ

AMD WRAIT PRISM MI COOLER MASTER H410R MI

Senide yormayayım ikisi arasında son kez h410r diyorsun dimi.
  8. TLHYLMZ

Bende emin olamadım bi yanda amd kendi sogutucusu bi yanda kasamın markasında kule tipi cok arada kaldım.😶
  9. TLHYLMZ

Bir arkadasimla birlikte alacagız onun kasası 150 mmye kadar kule tipi destekliyor o modeli alamiyoruz ondan dolayı h410r modelini secenek olarak koyabildim. İkisi arasında hangisı daha iyi olur.
  10. TLHYLMZ

Merhabalar iyi forumlar.Bu 2 kule tipi sogutucu arasında kaldim.Amd wraith prism 310,cooler master h410r 240 TL.Hangisini secmeliyim sogutma acısından hangisi daha iyidir,2.olarak benim anakartım b450m pro max matx yani rgb argb fan baglantisi bulunmuyor.Wraith prism rgb baglantısını nasıl...
  11. TLHYLMZ

Cooler Master MB511 ARGB ILE ILGILI

Anladim orayi simdi bu aldigim fan desteklemiyor senin sayende ogrendim kargolanmadan iptalini verdim bu kasaya uyumlu bi rgb fan onerebilir misin gercekten cok tesekkur ederim.
  12. TLHYLMZ

Nasil olacak peki ya uyumluluk sorunu varmı diye atmistim bi sorun yok demislerdi ne yapmam gerekiyor tam anlatabilir misin.
  13. TLHYLMZ

Vallahi anakart b450 msi a pro max matx sorun cikartirmi yani anlamadim 1594052648 Önerin var ise adreslenebiliri bi fan iptal edip onu alabilirim gec olmadan.
  14. TLHYLMZ

Corsair icue 120 mm pro rgb aldım mecbur kaldım.
  15. TLHYLMZ

Cooler Master ile konustum egzoz fan cıkmadigini soyledi.Alabilecegim argb fan onerebilir misin kasaya uyumlu.
  16. TLHYLMZ

Önundeki argb fan modelini nerden bulabilirim.
  17. TLHYLMZ

https://www.itopya.com/cooler-master-masterbox-mb511-argb-tempered-glass-usb-3-2-mid-tower-kasa/ 1594020615 Sistemi toplamadan almam lazım onun icin yardımcı olursanız sevinirim.
  18. TLHYLMZ

Merhabalar iyi forumlar.Bu kasayı kullanan birisi yardımcı olabilir mi simdi bu kasada 3x120 mm argb fan var arkada egzoz fanı ile birliktemi geliyor ve icinde gelen 3x120mm argb fanın modelini söyleyebilir misiniz? Sorumun nedeni egzoz fan yok ise yerine argb yani ön fanlar ile uyumlu bi fan...
  19. TLHYLMZ

Mouse Klavye Icin Yardım Istiyorum.

Sunun arasinda kaldim kaliteli bi membran mı veya mekanik olup gamepower mı cok arada kaldım karar veremiyorum. 1593962749 Mekanik olmayan
  20. TLHYLMZ

Mouse Klavye Icin Yardım Istiyorum.

Toplamda 600 TL butcem var.Mouse 300 klavye 300 TL 50 TL esnetebilirim.Simdiden tesekkurler.
Top Bottom