Arama sonuçları: *

• Users: Medax
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Medax

30 bin TL bandın da hazır sistem önerisi ?

Bütcem 3 aşağı 5 yukarı 30 bin TL arkadaşlar ddr4 ddr5 indirimli hazır sistem önerilerinizi bekliyorum.
  2. Medax

2 Ekran arasında oyunu diğer ekrana nasıl aktarırım?

Arkadaşlar pc ekranım 1080p ana ekran olarak kullanıyorum valorant vb oyunlar için. Fifa 24 oynamak için 2. ekranım olan 4k tv var, ama oyun açtığımda sadece 1080 de açılıyor arasında geçiş nasıl yapacağım ikliside açıkken hep 1. ekranı kulanıyor. 1701252539 up
  3. Medax

Termal macun uzun sürede bozulur mu?

Arkadaşlar indirimli 8 gram termal macun buldum Artic mx6 bu bana 3 4 yıl gider. Sorum şu açtıktan sonra belli bir kullanma ömrü varmı bozulurmu 1 senede bitiremem çünkü çok fazla.
  4. Medax

Yardım Msi A850G Vs Msi A850Gl Arasınsaki Fark Nedir?

Arada 400 500 TL fiyat farkı var aralarındaki fark nedir bilen var mı?
  5. Medax

Yardım MSI 3080 GAMING X TRIO GÜÇ BAĞLANTIM YETER Mİ?

2. el bir 3080 alacağım fakat elimdeki power highpower performance 600w +80 gold var 2 tane 8 ping kablosu var tek kablo üzerinde 8 yanımda ek 8 yani. Yeni psu alana kadar idarelik işimi görürmü 3 tane 8 giriş istiyor 3080 2tane taksam ne gibi sorun olabilir bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim.
  6. Medax

Öneri 800 TL Mekanik klavye önerisi istiyorum

Önceliğim red switch ama blue red fark etmez güzel klavye varsa. Max bütçe en fazla 900e çıkabilirim. 1688927733 üzgün up
  7. Medax

10K ya kadar 4K televizyon önerisi?

Arkadaşlar netflix te takılmak ve fifa 23 mortal kombat oynamak dışında bir şey yapmayacağım. Geçimesi az olan ghosting gölge vb kronik sorunu olmayan 50 veya 55 inç tv önerir misiniz??
  8. Medax

Yardım Ekrana Sürücü Güncelleyince Görüntü Gelmiyor

Arkadaşlar elimde i5 4690 içinde dahili gpu olan hd4600 ile çalışıyor. Elimde gt 430 2gb ekran Kartı var. Ekran kartını takıp kabloyu ona takınca ekrana görüntü gelmiyor. Fakat bir bilgisayarcı söyleyip şunu yaptım aygıt yöneticisinden dahili görüntü veren hd4600 sürücüyü kaldır dedim...
  9. Medax

Davinci Resolve Timline kısmında video izlerken donuyor

Davinci de içine attığım video içinde gezerken donuyor kasıyor ve kapanıyor. RAm kullanımı 32gb oluyor. Sebebi ne olabilir?
  10. Medax

Yardım Power Supplym Sistemimi besler mi?

Arkadaşlar fotoğraftaki psu değerlerine göre ddr3 bir sistemde h81anakart i5 4690 ve gt 430 2gb ekran kartını besler mi? psu eski oldugu için kaç watt veriyor sistemi beslermi anlamadım. GPU da ekstra güç kablosu yok gücü anakarttan alacak.
  11. Medax

Yardım Memtes86 1 Hata Buldu

Arkadaşlar 15 şubatta yeni ram. Memtesle 4 ramimi test ettim ve fotoğrafta eklediğim hatayı aldım. Tek error verdi. 2 Aydır oyun oynuyorum render yapıyorum hiç mavi ekran veya donma gibi sorun almadım. Teste hata veren (Test 8 ADDR) testini tekrar yaptım ama error bu sefer oluşmadı. Sorum şu bir...
  12. Medax

Yardım Asetto Corsa grafik ve oyun ayarlarından anlayan var mı?

Arkadaslar oyunu yeni indirdim ful paket aldım bütün dlcler ile amacım oyundan en güzel ve gerçekci görüntü olsun, dili türkçe yapabiliyormuyuz? Asetto coraadan anlayan yardımcı olursa sevinirim.
  13. Medax

XFX QICK, MERC, SWFT Modelleri arasındaki fark nedir ?

Fiyat farkına değiyormu parça kalitesi ne akdar artıyor ve en iyiden en kötüte sıralaması nedir arkadaşlar?
  14. Medax

TechPowerup Hwinfo64 Vram Temp değerleri doğrumu gösteriyor?

Arkadaşlar asus rog strix 6600xt ekran kartıma o.c yaptım sıcaklıklarını bakmak için TechPowerup indirdim fakat vram sıcaklığı göremedim, bende Hwinfo64 peki bu hwinfo doğrumu gösteriyor? Yoksa sabit bir değermi yazmış sensör varmı belleklerimde? 1679864911 Bilgisi olan yokmu arkadaşlar?
  15. Medax

Yeni hdd aldım fakat disk yönet kısmından aktif edemiyorum.

Paket korunaksız geldi ve sonuç hdd galiba raw oldu. Yoksa benmi yanlış bişey yapıyorum arada hdd den cızn cızn diye tiz disk sürtme sesi geliyor.
  16. Medax

Yardım Yeni Hardisk Aldım, Hangi testleri yapmam lazım?

Kargo paketi korunaksız bir wd blue 2tb 256mb cache hardisk aldım hangi testleri yapmalıyım kontrol etmem gereken neler var?
  17. Medax

Öneri Apacer AS2280P4X 1TB NVMe M.2 alınır mı??

Bu başlıktaki m.2 ssd iyi midir?. Kontrolcüsü drami vb. varmı pek anlamıyor bu parçalardan yardımcı olabilecek var mı?
  18. Medax

Öneri Pci-e 4.0 m.2 ssd önerisi

Arkadaşlar işlemcim 5600x pci 4.0 ekran kartım 6600xt pci 4.0 anakartımda b550 m.2 olarak pci 4.0 destekliyor. Şuan pci 3.0 m2 ssdim var, Depolamada m.2 ssd de pci3.0 ile pci4.0 ssd sistem çalışmasında uyum artacağından hız ve performans artışı olurmu. Pci 4.0 tarafında kingston kc3000 512gb...
  19. Medax

Öneri Anakart İçin WİFİ KART Önerisi

Anakartımda wifi özelliği yok atx bir anakart 16x veya 1x pci slotuna göre wifi kart arıyorum. Sağlam ve kopma yapmayan bir ürün olursa sevinirim. Modem oda içinde. Usb olmasını istemiyorum problem olabiliyor.
  20. Medax

Amd r5 5600 ve Rtx 3060 Re-size Bar çalışırmı ?

Amd işlemci amd ekran kartı ile re size bar çalışıyor fakat amd işlemci nvidea ekran akrtı ile re soze bar kullanılmaya başlandımı ona göre 6600xt veya 3060 alacağım. Bilgisi olan bir arkadaş bilgilendirirse sevinirim.
Top Bottom