Arama sonuçları: *

1. 1

Ryzen 5 3600x işlemciye 2600 liralık ekran kartı

3600 ile 5600xt kullanıyorum ben ve bir sıkıntısını yok darboğaz konusunda. 3600x'in hayli hayli yeterli olması gerekir. istiyorsan bu siteden de bakabilirsin ama eksik ekran kartları olabiliyor. https://pc-builds.com/calculator/
  2. 1

bu bilgisayar nasıl

işlemci tarafında 3300x, 3500x'ten daha iyi performans veriyor sanırım. ayrıca daha yeni bir işlemci 3300x. fiyatının da biraz daha uygun olduğunu biliyorum
  3. 1

PC yı toplatıktan sonra ne yapılması gerekir

ben de sıfır aldığım bilgisayara 2004 kurdum windowsun sitesindeki iso ile ve çekmediğim sıkıntı kalmadı. mouse hareketi kasmaları, sesin robotik bir biçimde inanılmaz kasması, bilgisayarın kapatmama rağmen bilgisayarın kapanmaması gibi. bir yerden sonra acaba ben kazıklandın mı diye bile...
  4. 1

1050ti degistirmem gerekirmi

1050ti bana çok güçsüz hissettiriyor. amd tarafındaki rx570 ondan çok daha iyi performans veriyor ve fiyatı da daha ucuz. fanboyluk yapmak istemiyorum ama durum böyle. 1650 super ise daha iyi rx570'den sanırım şöyle bıraktım karşılaştırmaları
  5. 1

PC yı toplatıktan sonra ne yapılması gerekir

düzgün bir işletim sistemi (windows 2004 çok sıkıntı çıkarıyor mesela)
  6. 1

1800 bütçe ayırdım 144hz ips ya da va en iyi monitör

ölü piksel yok iyice kontrol ettim. görüntü kalitesi olarak da oldukça tatmin edici, şahsen kullandığım bazı msi va monitörlerden de daha iyi. tabii bu benim görüşüm bence de ips olması önemli ayrıca monitörüm fiyatının uygun olması da bir etkendi almam da. eğer curved olmasın veya 24 inç olması...
  7. 1

1800 bütçe ayırdım 144hz ips ya da va en iyi monitör

asus VG249Q modelini kullanıyorum şahsen memnunum
  8. 1

İnternetten windows key satın almak

Şahsen ben güvenmiyorum. Ayrıca windowsun etkinleştirilmiş halinin çok fazla artısı olmadığı için key almanın o gerekli olduğunu düşünmüyorum. Ve eğer epostanız ile windowsa bağlanmışsanız format attığınız zaman hesabınıza tekrar girdiğinizde windowsunuz tekrardan etkinleşiyor.
  9. 1

Bu sistemle oyun oynayabilirmiyim?

APU sistem sanırım. Ve oynarsınız ama zorlaya zorlaya. Yüksek ayarlarda büyük ihtimalle kasma olur. Harici GPU önemli. Eğer şu an bütçeniz kısıtlıysa bence hiç almayın paranızı biriktirin. Daha iyi ve uzun ömürlü bir sistem alırsınız.
  10. 1

IPS vs VA

ASUS VP249QGR - 1460 TL Şu monitöre bakınca sorunun anlamı azalıyor. 1 - Ips renk paleti konusunda daha zengin 2 - Daha geniş bakış açılarına sahip 3 - Ve normalde Ips panelleri tepki sürelerinden ötürü eleştirirler ama gördüğünüz üzere son zamanlarda uygun fiyata düşük tepki süreli (1ms) Ips...
  11. 1

Rtx 2060 li laptop a 14k

Bence de Monster'ın sitesine bir göz edinin. Hem monitör büyüklüğü seçenekleri var hem sınırlı da olsa özelleştirme seçenekleri de var. (Depolama Kapasitesi, RAM gibi) Ve sanırım fiyatları biraz daha uygun.
  12. 1

5000tl-6500tl sistem önerisi

Bence hdd ve ssdleri deneyin hem onlarda bir sıkıntı yoksa bilgileriniz de kaybolmamış olur. Eğer eski ekran kartınızı da satacaksınız 1650 super yerine gtx 1660, gtx 1660 super, rx 5500xt, rx 5600, rx 5600xt gibi modellere de bakmanızı tavsiye ederim. Ama monitör tercihinizde de Gsync olduğu...
  13. 1

Kusura bakmayın, ram kısmında sonda (x2) koyduğunuzu fark etmemiştim.
  14. 1

Günde yaklaşık kaç saat forumdasınız ?

Cevabı 14 bulup telefondan sizi düzelteyim derken ben yanlış cevap yazdım yanlışlığımı anladıktan sonra silmek isterken silme butonunu bulamıyorum. Rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayın...
  15. 1

Hocam r5 2600 yerine r3 3300x öneririm. Öncelikle yeni mimari kullanılmaktadır ve hız testlerine, oyunlarda fps testlerine bakarsanız daha iyi performans vermektedir. Şu an fiyatı 1200 civarı olsa da Eylül vaktine kadar fiyatının düşeceğini düşünmekteyim. (malum Intel ile rekabet) Bunun dışında...
Top Bottom