Arama sonuçları: *

1. S

UEFI Windows kurarken mavi ekran problemi

Böyle bir ekran çıkıyor iki farklı isodan denedim m2ssd'ye kurmak istiyorum halihazırda harddiskte Windows bulunuyor
  2. S

3000TL Altı 2. El Ekran Kartı Önerisi

3000TL Altı 2. El Ekran Kartı Önerisi istiyorum 600w psu 10400f sistem
  3. S

20k laptop önerisi üni ve oyun için

2 daha çıkarım dostum
  4. S

20k laptop önerisi üni ve oyun için

20k laptop önerisi istiyorum başka şehire üniye gideceğim hem üni hem de oyun için
  5. S

Sharkoon HDS Rush ER3 vs Rampage Hectora

Hangisini alayım veya maks 250tl fiyat bandında başka kulaklık önerir misiniz?
  6. S

GTA 5 Online para hilesi yapanlar ban yiyor mu?

GTA 5 Online para hilesi yapanlar ban yiyor mu? 2K ne kadar dikkatli bu konuda
  7. S

GTA 5 FiveM freeroam server önerisi

Girip araba vs. süreceğim, farklı ve fazla araba çeşidi olması tek unsur teşekkürler şimdiden.
  8. S

Redmi note 7 açılma ekranında kendini kapatıp açıyor

Birkaç gün önce telefonun tuşları düştü arkadaşlar içine kalem vs. sokarak açıyordum tamirciye daha sonra götürmeyi düşünüyordum, telefon açıktı şarjdan almaya kalktım bir baktım ki kendini açıp kapatıyor şarjdan çekince bunu yapmıyor ancak telefonu açarken de yapıyor sebebi ne olabilir? şu an...
  9. S

Gta 5 Hesap Giriş Olayı

evet
  10. S

Haylou GT1 Plus ses azalma sorunu

Arkadaşlar birkaç gün önce bu kulaklığı aldım birkaç gündür memnun şekilde kullanıyordum bu sabah ses azalma sorunu oldu daha sonra düzeldi öğlen şu an tekrar aynı sorun var kalıcı bir çözüm veya neyden oluyor biliyor musunuz üç telefonda test ettim hepsinde aynı.
  11. S

Hangisini Almalıyım 3080 ti vs 3090

3080ti almanı öneririm
  12. S

Oyun oynarken ekran kartımın 70 derece olması

70 derece normal bir sıcaklık
  13. S

144Hz monitör akıcı değil

Başka bir oyunda da dene istersen oyundan oyuna fark edebiliyor
  14. S

Haylou gt1 plus Xiamoi redmi telefon görüşmesi sorunu

Sol altta bluetooth seçince ses karşıya gitmiyor kulaklık seçince ses bana gelmiyor nasıl çözerim?
  15. S

Kalp Gözü olayı gerçek mi?

Deneysel yönetmler?
  16. S

Kalp Gözü olayı gerçek mi?

Bilim dışı bir olay dolayısıyla gerçek değil
  17. S

Bluetooth adaptör ile bluetooth kulaklığın mikrofonunu pc'de kullanabilir miyim?

https://www.hepsiburada.com/haylou-gt1-plus-tws-kablosuz-bluetooth-kulaklik-qualcomm-aptx-siyah-p-HBV00000QGTUA?magaza=OrkaTeknoloji Arkadaşlar bu kulaklıktan aldım bluetooth ile mikrofonunu bilgisayarda kullanabilir miyim?
  18. S

RTX 3060, R5 3600 ile 1080p de darboğaz yapar mı?

Yapıyor darboğaz.
  19. S

Redmi AirDots 2 alınır mı?

iade etme şansım var hala kargoya verilmedi ne önerirsin?
  20. S

Redmi AirDots 2 alınır mı?

Haylou aldım ben de zaten
Top Bottom