Arama sonuçları: *

1. R

PS5 yurtdışından alınır mı

tamamdır teşekkürler cevaplarınız için garanti işi nasıl oluyor
  2. R

PS5 yurtdışından alınır mı

herkese merhaba ben yazın yurtdışı için seyahat planlıyorum gitmişken oradan da ps5 almayı düşümüyorum gümrükten geçirebilirmiyim hiçbir vergi ödemeden sadece digital versiyonu alabilirmiyim kutusunu atıp ps5i farklı bir valiz ve kıyafetlerin arasına koysam anlaşılır mı yorumlarınızı bekliyorum...
  3. R

Xbox series s alınır mı

Merhabalar ben xbox series s almayı düşünüyorum 4K da kaç fps alırım ortalama olarak 2K 1080p olarak bunları merak ediyorum Ray tracing açıkken 1080p 60fos oynatır mı ?
  4. R

Apple M1 macbook air alınır mı

Şimdi aklıma geldi arm tabanlı olduğu biraz araştırma yapayım ben en iyisi yorumlarınızı bekliyorum
  5. R

Apple M1 macbook air alınır mı

Arkadaşlar ben öğrenciyim arada bir cs lol gibi oyunlar oynamak aynı zamanda gündelik işlerimi halletmek istiyorum https://www.apple.com/tr/macbook-air/ Bu bilgisayarı alsam pişman olurmuyum içinde harici bir ekran kartı yok fakat 1650 nin gücünde çalışıyor Not:Ramde performans düşüşü olmaması...
  6. R

Kulaklık jbl t460bt

Arkadaşlar jbl kulaklık aldım ama bt olarak ps4e bağlanmıyor bende ps4 üçin micro usb aux kablo almayı düşünüyorum taksam çalışır mı
  7. R

ps4 için kulaklık

evet ama ps4de çalışır mı
  8. R

ps4 için kulaklık

max 200TL
  9. R

ps4 için kulaklık

ps4 e kulaklık alacağım jack girişi usb farketmez ama mikrofonlu ve iyi ses veren bir kulaklık olsun uyumlu kulaklıklar hangileridir ? NOT:bilinmeyen markalar almayacağım...
  10. R

oyun için kasa

dediğiniz iki kasayıda çok sık gördüm https://www.hepsiburada.com/aerocool-ore-saturn-4-x-12-cm-frgb-fan-mid-tower-bilgisayar-kasa-ae-ors-p-HBV00000USFYJ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMI_7_-s5206gIVNYBQBh3wSwM8EAYYASABEgLzuPD_BwE bu kasanın dediğinizle farkı ne
  11. R

oyun için kasa

https://www.hepsiburada.com/aerocool-ore-saturn-4-x-12-cm-frgb-fan-mid-tower-bilgisayar-kasa-ae-ors-p-HBV00000USFYJ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMI_7_-s5206gIVNYBQBh3wSwM8EAYYASABEgLzuPD_BwE bu kasayı almayı düşünüyorum önü açık gibi duruyor hava sirkülasyonu...
  12. R

1600 AF için soğutucu almaya gerek var mı

önerdiğin kasanın önü açık değil bence işlevsiz bir model 1593887966 bu T6 ULTRA öneren arkadaşlar üst tarafta stok soğutucu 60lar alıyor zaten demiştim siz aynı soğutucuyu önermişsiniz daha kuvvetli bir model yokmu ?
  13. R

1600 AF için soğutucu almaya gerek var mı

ryzen 5 1600 af almayı düşünüyorum oyun için stok soğutucu endişelendirdi 60 dereceleri geçtiği oluyor bazı oyunlarda tavsiye olarak soğutucu ne önerirsiniz 300ü geçmezse sevinirim KASA...
  14. R

PC toplama

knka fiyatı geçiyor işte spu+kasa+soğutma soğutmanın fiyatı 450tl zaten
  15. R

bios fan ayarlarını yaptım fakat çalışmıyor

knka işlemci ne ? birde kasa
  16. R

PC toplama

bütcem 4100tl sınırda
  17. R

PC toplama

knka emin değilim ama ram upgrade edersen yapabilirsin
  18. R

PC toplama

bu anakart ile benim dediğim anakart arasında nasıl farklılıklar var birde kasa boyut konusunda sıkıntı çıkarmaz demi ?
  19. R

PC toplama

eyw hocam aynı fiyata 1x8 ram ile değiştirdim anakart konusunda arada 150tl gibi bir fark var diyelim verdim bu parayı öncekine göre ne gibi özellikler sunacak 1593760261
  20. R

PC toplama

topladığım sistemdeki parçalar: AMD Ryzen ™ 5 1600 3.2GHz (Turbo 3.6GHz) 16MB Cache 12nm Yeni Versiyon AM4 İşlemci ASRock A320M-HDVR4 Socket AM4, DDR4 3200MHz+(OC), Ultra M.2, USB 3.1 Gen1, HDMI, DVI, VGA mATX Anakart Adata DDR4 2X4 GB 3000MHz XPG GAMMIX D30 Ram Colorful GeForce GTX1650 Super...
Top Bottom