Arama sonuçları: *

• Users: Lyndray
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Lyndray

Macbook için taşınabilir ssd önerisi

Macbook için taşınabilir ssd almak istiyorum. Bu ssd kutusunu ve bir m2 ssd alıp kullanmayı düşünüyorum. Bunun haricinde bi öneriniz var mı? https://www.amazon.com.tr/dp/B0B8K1FGJ3/ref=asc_df_B0B8K1FGJ31690966800000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0B8K1FGJ3&linkCode=asn
  2. Lyndray

2k 27 inç monitör önerisi

İkinci monitör için 2k 27 inç ips monitör almak istiyorum. İleride rahat satmak için 144 hz üzeri vs 1 ms olması iyi olur. Bu monitörü almak istiyorum başka öneriniz var mı? Viewsonic VX2780-2K 27 1ms 170Hz 2k Qhd Freesync IPS Gaming Monitör...
  3. Lyndray

MySQL de array veri tipinde data nasıl tutulur?

MySQL'i yeni öğreniyorum. Örneğin yeni kullanıcı oluştururken burada ki gibi tags kısmını nasıl oluşturabilirim? Birçok şey denedim ancak hepsinde string olarak tutabildim
  4. Lyndray

Sıvı soğutmayı satmalı mıyım yoksa kullanmalı mıyım?

Merhaba, yaklaşık 1.5 yıldır lian li galahad 240 mm sıvı soğutucusunu kullanıyodum. Geçen ay soğutmamaya başladı ve işlemcim 105 dereceleri görüp kapanmaya başladı. Garantisinin bitmesine 2 ay kalmıştı ve garantiye gönderdim ürün değişimi yapıp yeni bir soğutucu gönderdiler. Araştırdığım...
  5. Lyndray

Aidatsiz kredi kartı önerisi

Suana kadar hiç kredi kartı kullanmadım 25 yaşındayım ve yaklaşık 8-9 aydir çalışıyorum. Enparanin banka kartını kullanıyorum kredi kartını da yine Enpara dan almayı düşünüyorum ancak internetten bazı olumsuz yorumlar gördüm. Enparanin kredi kartını önerir misiniz veya başka hangi kartı önerirsiniz?
  6. Lyndray

Monitör lambası almak mantıklı mı?

Remote olarak evden bilgisayarda çalıştığım için günde ortalama 12-13 saatim bilgisayar başında geçiyor. İlk başlarda monitör lambasına anlam verememiştim ama biraz araştırdığımda göz yorgunluğunu da giderdiği yazılmış. Kullanan varsa bir etkisi oluyor mu bu ürünü tavsiye eder misiniz...
  7. Lyndray

Macbook için hub önerisi

Merhaba hocalarım ben mobil yazılımcıyım. Macbook air m1 işlemci li laptop aldım fakat üzerinde sadece 2 adet type c girişi bulunmakta. 2 adet usb ve vga girişlerine ihtiyaç duyuyorum çünkü klavye mouse ve 2. Monitör takıcam. Bunun için usb dönüştürücü yada işte hub almam gerekiyor fakat...
  8. Lyndray

20.000 mah Kablosuz Powerbank Önerisi

20.000 mah değerinde kablosuz powerbank almak istiyorum. Bu iki ürün arasından hangisini önerirsiniz? Veya bunlar dışında önerebileceğiniz powerbank var mı...
  9. Lyndray

İphone için ücretsiz vpn önerisi

iphone için ücretsiz vpn varsa önerebilir misiniz? sadece 7 günlük deneme süreci olan uygulamalar dışında uygulama arıyorum
  10. Lyndray

Airpods 2 alınır mı?

Merhaba, yazılımcıyım ve kafede veya dışarıda toplantılara girmem gerekebiliyor. Dışarıda kullanabileceğim kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum ve en çok önem verdiğim şey mikrofon kalitesi. İphone telefon ve mac kullandığım için airpods 2.nesil almayı düşünüyorum. Bütçem max 2500 TL
  11. Lyndray

Öneri 2 tane 3d yazıcı arasında kaldım

Merhaba, 3d yazıcı almayı düşünüyorum ve 2 yazıcı arasında kaldım. Siz hangisini tavsiye edersiniz...
  12. Lyndray

3D yazıcı printer önerisi

3d yazıcı almayı düşünüyorum 3 yazıcı arasında kaldım. Bütçem 6-7 bin arası ama çok fark olacaksa zorlayıp 8 bin civarına çıkabilirim. Sizce hangisi f/p olarak daha mantıklı? Daha mantıklı yazıcı varsa önerebilir misiniz...
  13. Lyndray

Kelime Uygulamam Google Play'de Yayınlandı

Bir süredir boş vakitlerimde uğraşıp yazdığım ingilizce kelime ezberleme uygulamam yayınlandı. İngilizce seslendirme, test yapma ve özel liste oluşturma gibi bir çok özellik eklemeye çalıştım. İndirip kullandıktan sonra görüşlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum...
  14. Lyndray

İkinci el Macbook alırken nelere dikkat etmek gerek?

Yarın bir aksilik olmazsa benim adıma abim ikinci el macbook air 2020 alacak. Daha önce macbook kullanmadım alırken nelere dikkat edilmesi gerek? Sadece hesaptan çıkış yapılması gerektiğini biliyorum onun dışında nelere bakılması lazım?
  15. Lyndray

Kelime ezberleme uygulaması yapıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

Hafta sonları zaman buldukça uygulama yazıp bitirdiğim zaman google play de yayınlamak istiyorum. Temel şeyleri bitirdim ancak tasarım konusuna kafam çok basmıyor :D Tasarım konusunda tavsiyelerinizi almak isterim
  16. Lyndray

2K TN vs 1080P IPS monitör

Merhaba, sistemimde ana monitör olarak Gigabyte m27q var. Yanına ikinci monitör almak istiyorum. Hali hazırda yazılımcı olarak çalışıyorum ve ana monitörümle de aynı boyutta olması için 27 inch monitör bakıyodum. Şuan da 2 monitör arasında kaldım. 2800 liraya Casper E27QHD-G 2k 144 hz 1ms tn...
  17. Lyndray

Psu da pci kablosu yandı

Corsair cx750 psunun kablosu bu şekilde yandı. Garantisi devam ediyor, itopyadan aldığım sistem içerisinde gelmişti. Bu yanık garanti kapsamına girer mi?
  18. Lyndray

1660 süper - 1060 6 gb takası mantıklı olur mu?

1660 süper ilanım için bugün biri galax 1060 6 gb ekran kartıyla takas önerdi. Galax marka kutu fatura mevcut ama garantisi bitmiş. İlana koyduğum kart tek fanlı 1660 süper asus phoenix modeli. Takas + 1000 lira teklif etti ama kararsız kaldım sizce mantıklı olur mu?
  19. Lyndray

Mobil uygulama fikri

Merhaba, bir süredir mobil uygulama geliştirmekle uğraşıyorum. Şuan ne yapsam diye kararsız kaldım. Uygulamayı yazıp reklam ekledikten sonra Google Play'de yayınlamayı düşünüyorum. Güzel bir uygulama fikri olan var mı?
  20. Lyndray

IPhone 11 alınır mı?

Mobil uygulama geliştiriyorum. Telefonu değiştirmişken iphone almayı düşünüyorum. Aklımda iphone 12 vardı ancak 128 gb modeli 16.700 civarı fiyatlara satılıyor haliyle bütçemin çok üstünde. Sormak istediğim iPhone 11 kullanan arkadaşlar memnun mu, pil performansı nasıl? Daha önce ios cihaz...
Top Bottom