Arama sonuçları: *

1. Follow me my friend

Tam Modüler ile Yarım Modüler arasındaki fark ne?

Selam millet Tam Modüler ile Yarım Modüler arasındaki fark ne?
  2. Follow me my friend

MSI MAG Z490 Tomahawk vs MSI MPG Z490 Gaming Plus

Selam dostlar Tomahawk daha iyi bir anakart biliyorum ama aralarındaki 200TL fark'a degermi? Ve aralarındaki farklar nelerdir? @crazyreign
  3. Follow me my friend

Thermaltake view 27'e ön tarafa 360mm sıvı sogutucu takabilir miyiz?

Selamlar dostlar Thermaltake view 27'e ön tarafa 360mm sıvı sogutucu takabilir miyiz?
  4. Follow me my friend

Dark Guardian vs Dark Guardian PRO

Dostlar bu iki kasa arasındaki farklar nelerdir?
  5. Follow me my friend

R7 3700X 3K Olmuş sizce deger mi?

Dostlar R7 3700X 3K Olmuş sizce deger mi?
  6. Follow me my friend

Ryzen 5 3500x ile Ryzen 5 3600 arasında kaç FPS fark olur?

Dostlar Ryzen 5 3500x ile Ryzen 5 3600 arasında kaç FPS fark olur?
  7. Follow me my friend

ULTİMA - 2060 Sistem nasıldır?

Dostlar bu sistem nasıldır? Sadece iyi ya da kötü demeniz yeterli.
  8. Follow me my friend

MAX 6900TL Sadece PC Toplama

Selam dostlar bütcem 6900TL Monitör dahil degil ve daha fazla çıkamam Toplama sihirbazı ya da direk hazır sistem olacak bir şekilde ve RENDER + Oyun olacak bunlara göre nasıl bir sistem önerirsiniz? Ha bu arada ekran kartı Nvidia olacak şimdiden teşekkür ederim.
  9. Follow me my friend

Ryzen 5 3600 1900TL Deger mi?

Dostlar Ryzen 5 3600 lü bir sistem toplamayı düşünüyordum Render + Oyun olarak olacak ama baktım ki 1900TL Olmuş sizce degermİ? Eger degmezse R5 3500X dışında ne önerirsiniz? Dedigim gibi render yapacagım ve oyun oynayacagım.
  10. Follow me my friend

7000-7100TL Nvidia Ekran Kartlı Sistem Toplama

Selam dostlar bütcem 7000-7100TL Monitör dahil degil ve daha fazla çıkamam SİNERJİDEN (İşte Toplama sihirbazı ya da direk hazır sistem) olacak bir şekilde nasıl bir sistem önerirsiniz?Ha bu arada ekran kartı Nvidia olacak şimdiden teşekkür ederim.
  11. Follow me my friend

R5 3600X in sogutucusu ona yetiyor mu?

Dostlar bir sistem topluyorum ve sinerjiden topluyorum orada r5 3600 kalmamış aralarında az fark oldugu için R5 3600X alacagım ama onun sogutucusu renderda falan ona yeter mi?
  12. Follow me my friend

macOS Eba Canlı dersde hata veriyor

Selamlar dostlar bende Macbook Pro var ve Eba Canlı derse girmem lazım ama hata veriyor nedenini bilen varmı? Eba canlı dersi açıyorum dogrulanıyor ve ''Eba canlı ders açılmıyor. Disk görünütüsünü çıkarmalısınız'' diyor tamam diyorum sonra direk gidiyor eba canlı ders falan.
  13. Follow me my friend

7700TL Bütce İle Monitör Dahik Sistem Toplama

Selamlar bütcem 7700TL (En fazla 50TL aşabilirim) Nvidia bir ekran kartı olacak, Monitör 144HZ olacak bu şekilde nasıl bir sistem toplarız? Sinerjiden olursa iyi olur. Not: Teknobiyotikden sistem önermezseniz sevinirim (sistemleri içime sinmiyor)
  14. Follow me my friend

Sizce hangi anakart daha mantıklı?

Dostlar ASUS ROG STRİX 2060 Super ekran kartım var sizce hangi anakart daha iyi olur? ROG Strix B550-F Gaming mi? Yoksa MSİ B550 Gaming Edge (Wifi) mi? ben ROG Strix B550-F Gaming almak istiyorum ama Gaming Edge daha iyimiş karar veremedim.
  15. Follow me my friend

Yazılım için klavye önerisi

Dostlar yazılıma başlayacagım ve şuanki mekanik klavyem çok hem ses çıkarıyor akşamları falanda oyunda oynayamıyorum mümkünse membrane olsun bütcem 500TL önerilerinizi bekliyorum.
  16. Follow me my friend

HyperX Cloud II alınır mı??

Dostlar önerilere açıgım -Tasarımı çok önemli degil -Mikrofonu önemli degil (Harici mikrofon alacagım) Sizce hala Cloud II alınır mı?? Eger öneriniz varsa İTOPYA dan en fazla 800TL e kadar olması lazım.
  17. Follow me my friend

XPG 512GB Spectrix S40G NVMe Nasıldır?

Dostlar bu SSD nasıldır? bazı arkadaşlar çok ısındıgını söyliyor öylemidir? kısaca iyi midir??
  18. Follow me my friend

Bu kasada 360mm sıvı sogutucu destegi varmı?

Dostlar bu kasaya 360mm sogutucu takabilir miyim?
  19. Follow me my friend

10700K ve 2070 Super için 650W yetermi?

*İşlemci ya da başka bir şey önermeyin lütfen* Dostlar bir sorum var 10700K ve 2070 Super için 650W yetermi? OC yapmayacagım.
  20. Follow me my friend

600TL e kablosuz mouse onerisi

Dostlar hafif (en fazla 80g gibi) ve kablosuz olması lazim bütçem en fazla 600tl önerileriniz için teşekkür ederim.
Top Bottom