Arama sonuçları: *

• Users: songokutr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. songokutr

ASUS ROG Delta White alınır mı?

HyperX Cloud III aldım kargoda daha gelmedi. Bu kulaklık ilgimi çekti sizce hiç paketi açmadan III'ü iade edip bu kulaklıgı almalı mıyım? Mic kalitesi iyi kulaklık arıyordum Cloud III çok iyi diye aldım. Sizce hangisi? Cloud III 3100 TL aldım, Asus rog Delta white 4600 TL...
  2. songokutr

Hangi kulaklıgı almalıyım?

1-Hyper X CLOUD 3 kablolu...
  3. songokutr

Ses kaydetmek için kulaklık önerisi

Bütçe 900-2000 TL arası, ses kaydediyorum cızırtı yapmayacak dip ses vermeyecek bir kulaklık önerir misiniz?
  4. songokutr

Ryzen 5 3600 için sogutucu önerisi

Ryzen 5 3600 için sogutucu önerisi yapabilir misiniz? Anakart asus tuf b450m plus bütçe 300-750 TL arası Voltaj düşürmeme ragmen işlemci isteyen oyunlarda 95 dereceyi geçiyor belli bir süre sonra ve pc kendi kendini kapatıyor. Termal macunu bitik büyük ihtimal ama macun almışken birde sogutucu...
  5. songokutr

Yardım 600 TL Kulaklık önerisi

1- HyperX Cloud Stinger Gaming Kulaklık PC HX-HSCS-BK/NA : Amazon.com.tr: Elektronik 2- SteelSeries Arctis 1 Kablolu PS Edition Gaming Kulaklık : Amazon.com.tr 3- https://www.hepsiburada.com/razer-k...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.91 3 adet kulaklık buldum sizce bunlardan...
  6. songokutr

Yardım Ekran kartı voltajı yüksek (5600 XT)

ASUS TUF 5600 XT EVO ekran kartım var. İnternette videolar izledim AMD'nin voltaj ayarlarından ince ayar çekiyorlar. Stok voltaj sayısı 950 falan çogunun. 900'e falan düşürüyorlar. Ben aynı yeri açtım 999 yazıyordu. 945'e düşürdüm oyunlar hep çöktü yani voltaj düşük geldi. Sonra 960 yaptım...
  7. songokutr

13.000-18.000 TL hazır sistem tavsiyesi

32 gb ram 16 gb ram x2 3070 ekran kartı veya 3060ti Güzel bir anakart 1 tb m2 ssd iyi bir kasa ve psu bunların olması şart bu fiyatlara böyle bir pc alınır mı?
  8. songokutr

İPS Glow çok mu? (Fotograflı)

Arkadaşlar monitörüm Benq EX2710 açıkcası memnunum ama bir kaç sorunu var. Ekran sanki eski model cam ekranlar gibi yansıma çok yapıyor. Acaba ips glow yüzünden mi? CS:GO tarzı renkli bir oyun oynadıgımda bile sanki ekrandan ışık yüzüme yansıyor. Yan odadan ışık açıyorum benim ekrana ışık...
  9. songokutr

DA-2 10k teklif veren var satayım mı?

DA-2 10k teklif veren var. Satayım mı? 2-4k arası param var yeni sistem almak için 10+2-4k arası net bütçe. Ekran kartı 5600 xt asus tuf evo ana kart asus tuf b450m plus işlemci r5 3600 corsair 550w+80 spec delta 16 gb ram 480 gb ssd
  10. songokutr

Yardım Ekran kartım mı bozuluyor? Yardım lütfen

Merhaba ekran kartım asus tuf evo rx 5600 xt. 21.4.2 sürümünü kullanıyordum galiba tam hatırlayamadım. Yeni bir güncelleme geldi o güncellemeyi yaparken hata verdi. DDU ile driveri temizleyip tekrar kurdum. AC:V Black Flag'de 1 dakika sürmeden çökmeler yaşadım oyundan atıyordu. Sorunsuz sürümü...
  11. songokutr

Adata SU630'a güvenilir mi?

Görsel eklendi. Adata SU630 SSD kullanıyorum. Bu SSD'ye sizce güvenilir mi? Bir anda patlayıp elimde kalma ihtimali var mı? Amazondan; Crucial P2 CT1000P2SSD8 1 TB M.2 SSD sipariş verdim 900 TL tuttu. Şahsen fiyatı gayet ucuz olsada 900 TL harcamak istemiyorum. Siparişi iptal edip etmemek...
  12. songokutr

Yardım Hangisini alayım? SanDisk vs Crucial

Hangisini almalıyım? 1- https://www.amazon.com.tr/Crucial-CT500P2SSD8-500GB-dahili-kadar/dp/B089DNM8LR/ref=sr_1_5?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=500+gb+ssd&psr=PDAY&qid=1624340733&s=prime-day&smid=A3O5TP4R0OZYXZ&sr=1-5&th=1&tag=technopattr-21&ie=UTF8&language=tr_TR 2-...
  13. songokutr

Milli takımın senelerdir olan eksigini söylüyorum

Milli takımın yüzde 70-80'i güçsüz ve korkak oyunculardan oluşuyor. Kalan yüzde 20'si cesaretli ve akıllı oyunculardan oluşuyor. Bu sebeple berbat futbol oynuyoruz. Güçsüz ve korkak oyuncular ne mi yapıyor ve nelere mi sebep oluyor? 1-Adamlarda cesaret yok güçsüzlüklerinden dolayı anca pas...
  14. songokutr

A101 piranha webcam ısınıyor yardım

60 TL a101'den piranha webcam aldım bir tanıdıga basta her şey güzeldi ama ısınıyor çok fena diyor elimle kameraya deyemiyorum diyor bilmiyorum abartıyor mu abartımyor mu ama sizce bu sıkıntı oluşturur mu? Konu açmıştım web cam önerisi için ama maalesef yardımcı olan olmadı. Twich yayınında...
  15. songokutr

Twitch yayıncı kardeşime web cam alacagım yardım

Bütçe 100-150 TL. Yayıncı bir kardeşim var, sevdigim birisi ona hediye olsun diye almayı düşünüyorum. Bu arada yayınlara yeni başladı fazla izlenmiyor ondan başlangıç olarak ucuz yollu bir şeyle başlasın diyorum. İleride büyük yayıncı olursa manevi degeri olan bir item olacak onun için. Kullanıp...
  16. songokutr

1080P'de hangisi daha iyi 24.5 '' vs 27 '' (ANKET)

Selamlar, iyi forumlar. 1080p'de sizce 24.5 inç mi daha iyi 27 inç mi? Şimdi herkesin bir fikri var ve ben tüm fikirleri genel olarak yazmaya çalışacagım. Eksik bir şey varsa, yorumlara yazarsınız eklerim. 1-Neden 1080p 23.6, 24, 24.5 inç tercih ettim? *FPS oyunları için en ideal boyut. AİM...
  17. songokutr

Okyanusun ortasından telefon ile aranmışım. Merak içerisindeyim.

Arkadaşlar beni böyle bir numara aramış sabah saatlerinde uykuluydum duymamışım. Numara bu +68896**** son 4 hanesini yinede vermeyeyim dedim. Etik bulmuyorum ifşa durumlarını. +688 kodunu arattıgımda Tuvalı ada ülkesini Google'dan buldum. Yani dünyanın bir ucu bu numaranın benimle ne işi...
  18. songokutr

Çözüldü✓ HANGİ MONİTÖRÜ ALMALIYIM SİZCE? (Kararsızlık)

1-MSİ MAG 251RX 1080P, 240 HZ. Fiyat: 3300 TL 24.5 inç 2-VG279QM ASUS TUF 240 HZ (O.C İLE 280 HZ) 27 inç 1080P Fiyat: 3230 TL. Yanında Asus Rog II Gladius mouse hediye. Bu 2 monitör arasında kararsız kaldım. Birincisi 27 inç seviyorum ama Asus'un renklerini gördüm ve pek begenemedim...
  19. songokutr

Yardım Monitör ms degerleri hakkında ilginç soru (Rtings)

Resim gördügünüz üzere aynı monitör. solda 9.7 puan sagda 7.9 puan almış. Tam olarak ne demek istiyor? 144 Hz bir monitör 9.7 puan almış max refresh rate degerinde açıklama kısmında böyle yazıyor. What it is: The performance of the pixel response time at the maximum supported refresh rate...
  20. songokutr

Çekiliş yapmak serbest mi?

Forum da çekiliş yapmak serbest mi?
Top Bottom