Arama sonuçları: *

1. C

18 yaşından küçüğüm ama eth kasmak istiyorum nababilirim

18 yaşından küçüğüm eth veya diğer kripto paralar kasmak istiyorum napabilirim
  2. C

windows 11 masaüstüne hiç bir şey atamama

gta 5 yükledim sonra pc me masaüstne hiç bir şey atamadım mesela png atmaya çalışıyorum erişim reddedildi diyor sağ tık yeni diyorum tek klasör var wold flan olmasına ramen pc de
  3. C

ince hesap gaming gecesinden pc toplamayı düşünüyorum güvenilir mi?

teşekkürler 1605537136 hangi video olduğunu bilmiyorum eskiden izlemiştim
  4. C

teşekkürler sorun yaşarmıyım bir videoda izlemiştim fan bozuk ekran kartı başka marka gönderiyolardı 1605537020 teşekkürler
  5. C

teşekkür ederim bazı kişiler sorun yaşıyormuş diye duydum
  6. C

ince hesap gaming gecesinden pc toplamayı düşünüyorum güvenilir mi? daha önce hiç alış veriş yaptınız mı?
  7. C

Üniversiteye Geçtim iPad Pro 11 İnch 2020 Kalemiyle Alınır mı?

Üniversiteye Geçtim iPad Pro 11 İnch 2020 Kalemiyle Alınır mı? İphone Telefonum İcloud Hesabımla Bağlarsam Nasıl Olur Var iPad Kullananlar + Ve - Lerini Yazarsa Sevinirim
  8. C

Çözüldü✓ bu anakart alınır mı?

tamam teşekkürler 1604861363 tamam teşekkürler
  9. C

Çözüldü✓ bu anakart alınır mı?

https://www.itopya.com/msi-mpg-b550-gaming-plus-4400mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dp-atx-anakart/ amd ryzen 7 3700x ile kullanıcam
  10. C

Çözüldü✓ Gaming odama iki ayreten 32 inch monitor

hayırlı oslun reis artık pp yi 3 monitörlü görrüz
  11. C

iPhone SE 2020 256GB alinirmi ?

ben gümde 3 kere şarş ediyorum :D 1604320143 shift delete netin videosu vardı iphoen se nin aşrşını test ediyolsrdı izleyebilirsiniz bulursam link atarım 1604320351 1604320371 bu videoyu izleyebilirsin
  12. C

iPhone SE 2020 256GB alinirmi ?

alınamz ekranı çok küçük tabi senin isteğine bağlı ekranı 4,7 inc iphone 6 kullanıyom boyutu aynı ama işlemcisi iphoen 11 in işlemcisi odluğu için boyu küçük am kendisi güçlü olabilir şarşı hemen biter yani şarş tutmaz
  13. C

Xioimi mi 10 lite alınır mı?

tamam teşekkürler 1604242964 teşekkürler
  14. C

tamam teşekkür ederim bu özel ekran koruyucuyu normal telefonculardanda temin edebiliyormuyuz yoksa itternettenmi almamız gerekiyor
  15. C

ben youtubeden araştırdım bir çözümü var onun için özel ekran koruyucusu satılıyor teşekkürler
  16. C

xiaoimi mi 10 lite alınır mı? kullananlar ekran koruyucusu nasıl oluyor yanda hava tanecikleri bırakıyormu veya zamanla hava tanecikleri oluyormu
  17. C

Ekranda siyah kare nokta

başka bir duvar kağıdı yapıp yine resim atarmısın duvar kağıdı ile ilgili olabilir ama olacağını sanmıyorum ölü pixel olabilir
Top Bottom