Arama sonuçları: *

• Users: Candravero
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

18 yaşından küçüğüm ama eth kasmak istiyorum nababilirim

18 yaşından küçüğüm eth veya diğer kripto paralar kasmak istiyorum napabilirim
  2. C

windows 11 masaüstüne hiç bir şey atamama

gta 5 yükledim sonra pc me masaüstne hiç bir şey atamadım mesela png atmaya çalışıyorum erişim reddedildi diyor sağ tık yeni diyorum tek klasör var wold flan olmasına ramen pc de
  3. C

ince hesap gaming gecesinden pc toplamayı düşünüyorum güvenilir mi?

ince hesap gaming gecesinden pc toplamayı düşünüyorum güvenilir mi? daha önce hiç alış veriş yaptınız mı?
  4. C

Üniversiteye Geçtim iPad Pro 11 İnch 2020 Kalemiyle Alınır mı?

Üniversiteye Geçtim iPad Pro 11 İnch 2020 Kalemiyle Alınır mı? İphone Telefonum İcloud Hesabımla Bağlarsam Nasıl Olur Var iPad Kullananlar + Ve - Lerini Yazarsa Sevinirim
  5. C

Çözüldü✓ bu anakart alınır mı?

https://www.itopya.com/msi-mpg-b550-gaming-plus-4400mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-hdmi-dp-atx-anakart/ amd ryzen 7 3700x ile kullanıcam
  6. C

Xioimi mi 10 lite alınır mı?

xiaoimi mi 10 lite alınır mı? kullananlar ekran koruyucusu nasıl oluyor yanda hava tanecikleri bırakıyormu veya zamanla hava tanecikleri oluyormu
  7. C

12.000 TL bütçem var pc toplamak istiyorum

12.000 TL bütçem var pc toplamak istiyorum ince hesap ın gaming gecesinden almayı düşünüyorum bana pc toplayıp link atarmısınız yada parçaları yazarmısınız
  8. C

12.000 TL ye PC toplama

12.000tl bütçem var pc toplamak istiyorum işlemciyi amd ryzen 7 3700x kullanmak istiyorum bu işlemciyle bu bütçeyle amd ryzen 7 3700x li sistem toplanabilir mi?
  9. C

8.500 TL ye PC toplama

8.500 TL bütçem var rgb li pc toplamak istiyorum
  10. C

11.000 TL ye monitörlü pc toplama

bütçem 11.000 TL monitölü pc toplamak istiyorum bütçeyi bıraz aşabilir
  11. C

12.000TL ye amd ryzen 7 3700x li monitör lü PC toplanabilirmi

12.000 TL m var ve amd ryzen 7 3700x li monitör dahil pc toplamak istiyorum toplanabilirmi. Toplanabilir yada toplanamazsa hangi parçaları önerirsiniz
  12. C

2500 TL m var ipad almak istiyorum içine microscoft uygulamaları iniyormu

2500tl bütçem var ipad almak istiyorum ipad ın için woeld paworpoint inermi lisans gerekermi vide flash bellek bağlanırmı dönüştürücüyle
  13. C

xiaoimi redmi note 8 alınır mı?

telefonum bozuldu xiaoimi redmi note 8 almayı düşünüyorum 2500tl civarında başka telefon öneriliriniz varsa önerir misiniz? xiaoimi redmi note 8 beni ne kadar idare eder alsam
  14. C

14.000 TL Ye 144Hz 1ms Monitörlü Pc Toplama

bütçem 14.000 TL monitörüm yok 144hz 1ms li sistem toplamak istiyorum
  15. C

gamepower orge red swich alınır mı?

başka 300 lira civarı klavye öneriniz varsa yazarmısınız
  16. C

Çözüldü✓ Bu Flash Bellek Alınır Mı?

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ultra-dual-drive-type-c-64gb-otg-usb-bellek-sdddc2-064g-g46-p-HBV000001IRZ8?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=EAIaIQobChMIsqONmf306wIVAQB7Ch1ylAkwEAkYBSABEgJ24PD_BwE
  17. C

Asus Rog Strix X570-F Gaming Anakartı Alınır mı?

Amd Ryzen 7 3700X ile birlikte kullanıcam bu anakart alınır mı?
  18. C

İpad 7.Nesili Satarak İpad Pro Almak (Pc Toplamak Yerine)

Pc Toplamayıp İpad Pro Almak İstiyorum Hem Taşınabilir Hemde Çizim Yapılabilir Mimarlık Okuyorum Yanında Magic Keyboard Ve Kalemiyle Bide AirPods Pro Alıcam 12,9 İnc Olanını almayı düşünüyorum Sizce Pc Mi Toplayayım Yoksa İpad Pro Mu Alayım
  19. C

Asus Tuf Gaming Vg24vq alınır mı?

https://www.itopya.com/asus-tuf-gaming-236-vg24vq-144hz-1ms-2xhdmi-dp-freesync-gaming-monitor-9/
Top Bottom