Arama sonuçları: *

1. D

kasa açılıyor ama ekran gelmiyor

merhaba kasamı açıyorum fanlar dönüyor ışıkları yanıyor bir sorun gözükmüyor ama ekran gelmiyor klavye ışığı falan yanmıyor nedeni ne olabilir ?
  2. D

İşlemci fanını takamıyorum

Merhaba, İşlemcim arıza nedeniyle değiştirildi. yeni işlemcimin fanını takerken alt kısmını taktığımda üst taraf, üst kısmını taktığımda alt taraf havada kalıyor. sebebi ne olabilir ? nasıl düzeltilir? işlemci sıcaklığı boştayken 90 görüyordu yeni işlemcide 80-90'a çıkıyor ryzen 5 1600
  3. D

İşlemci sıcaklığı 90 ?

Merhaba, 2 gündür FPS düşüşlüğü yaşadığım için işlemcimin aşırı derecede sıcak olduğunu fark ettim hiçbor uygulama açık değilken bile 90'ı görüyor macunu yeniledim ama nafile ne olmuş olabilie yardımcı olursanız sevinirim işlemci : ryzen 5 1600 stok soğutucu ekran kartı : 1660 super
  4. D

işlemci ısınmaya başladı

Arkadaşlar merhaba, 2-3 gündür 100'den düşük FPS almadığım oyunlarda 10-20 FPS almaya başladım. sorunun kaynağını ararken her şeyi kontrol ettim. İşlemciye baktım ve sıcaklığı hiçbir uygulama açık değilken bile 90'larda bir anda ne olmuş olabilir nasıl çözerim? İşlemci: ryzen 5 1600 ekran...
  5. D

öneri

arkadaşlar bütçe 7-7.5 k monitör dahil sistem topluyorum önerilerinizi bekliyorum. ha bide benim dizmeye çalıştığım bir sistem oldu uyumlu mu, iyi mi kötü mü bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler. anakart, ssd ve ekran kartı bulamadım tavsiyelerinizi bekliyorum. işlemci: ryzen 5...
  6. D

Ekran kartı tavsiyesi

Max 3 bin TL alınabilir en iyi ekran kartı nedir ? 8 gb var mıdır
  7. D

Sistem uyumlu mu? Kasa+PSU önerebilir misiniz?

arkadaşlar sistem nasıl ? psu, kasa önerilerinizi bekliyorum ekran kartı: gigabyte Radeon rx 5700 xt 3512 TL anakart: MSI b450m pro-m2 603 TL ram: xpg d30 (3000 MHz 2x8gb) 599TL işlemci: ryzen 5 3600 1329 TL ssd: xpg spectrix s40g (256 gb 3500mb okuma 1200mb yazma) 460 TL
  8. D

6500 TL - PC toplama işlerinden pek anlamıyorum, sizler yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. bilgisayar topluyorum çok bir bilgim yok çalışır mı çalışmaz mı? iyi mi kötü mü ? yardımcı olabilir misiniz ? bütçe 6 bin 6.5 bin Ekran kartı: Sapphire Radeon rx590 nitro+ special editon (8gb 256bit) 1922 TL İşlemci: ryzen 5 3600 ( 3.6 ghz 35mb) 1329 TL RAM: xpg d30 ( 16...
Top Bottom