Arama sonuçları: *

• Users: Ensar
  • Order by date
  1. Ensar

🔥İndirim Soundpeats Capsule3 Pro 1360 TL

Bluetooth kulaklık alacaktım ama bunu alıp almayacağıma karar veremedim. Bir de siyah rengindeki indirim bitmiş, şeffaf siyahı var.
  2. Ensar

🔥İndirim Soundpeats Capsule3 Pro 1360 TL

https://amzn.eu/d/6DwU5u5
  3. Ensar

❌İndirim Bitti! Dyson V15 Detect HEPA 23.999 TL

Satıcı sanırım Dyson Türkiye'ydi.
  4. Ensar

❌İndirim Bitti! Dyson V15 Detect HEPA 23.999 TL

https://www.hepsiburada.com/dyson-v15-detect-hepa-kablosuz-supurge-pm-HBC00004UJY79 https://www.akakce.com/sarjli-supurge/en-ucuz-dyson-v15-detect-hepa-dikey-fiyati,121177274.html
  5. Ensar

🔥İndirim Ajet Yurtdışı Uçuşları 1$+Vergi!

Birkaç yere baktım ama bir dolar gibi bir fiyat söz konusu değil.
  6. Ensar

🔥İndirim 🔥 AOC 23.8 Q24G2A/BK 165Hz 1ms 2K IPS Monitör 🔥 6.779 TL 🔥 Tekrar Stokta !

Monitör piyasasına pek hakim değilim, yanlış bilgilendirmek istemem. Bu fiyatlarda Dell'in 27 inç 2K bir modeli vardı, ona bir bakabilirsiniz. Edit: Bahsettiğim monitör VA panelmiş. IPS panel sanıyordum. Bu fiyatlarda IPS panel, 2K, 165 Hz özelliklerine sahip konudaki monitör dışında pek...
  7. Ensar

🔥İndirim 🔥 AOC 23.8 Q24G2A/BK 165Hz 1ms 2K IPS Monitör 🔥 6.779 TL 🔥 Tekrar Stokta !

Yapma hocam, öyle dersen alırım. Zaten kredi kartım göz kırpıyor, ekstre borcunun da tamamını ödeyemedim. 😅
  8. Ensar

🔥İndirim Cipslerde 3 al 2 öde

Aynı şekilde. Her ne kadar zararlı olduğunu bilsem de, yine de tüketiyorum. Uygulama üzerinden canlı destek ile iletişime geçmeyi de deneyebilirsiniz.
  9. Ensar

Birkaç ay önce 7000 liraydı ama asgari ücret artışını da düşünürsek, fiyat uygun. 24 inç 2K pek fazla monitör yok diye biliyorum. Ben bile alsam mı diye düşünüyorum. Diğer taraftan da ödemelerim var, boşver diyorum.
  10. Ensar

Hocam, bende de gelmeyen ve iptal olan ürünler oldu. Hemen cüzdanıma iade etmişler, oradan da kartıma aktardım. Yani bir günde iade edildi.
  11. Ensar

Arkadaşlar, yine zararlı bir kampanya paylaşıyorum ama yapacak bir şey yok. 😁 Bir de yumurta indirimdeymiş uygun gibi geldi.
  12. Ensar

Adrenalin Sürümü (WHQL) 24.3.1 Sürüm Notları

6650 XT kullanıyorum, yeni yükledim. Şimdilik bir sorun göremedim.
  13. Ensar

Hangi Kredi Kartını Kullanıyorsunuz?

Bonus Genç, World Eko ve Enpara kullanıyorum.
  14. Ensar

🔥İndirim Dark Bluetooth 5.0 USB Adaptör 142TL

Geldi, teşekkürler.
  15. Ensar

Çözüldü✓ Adrenalin 24.2.1 Nasıl?

6650 XT kullanıyorum. 24.2.1 sürümünde Alt+Tab yaparken takılmalar oluyor.
  16. Ensar

🔥İndirim Bisküvi Kek Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi Kek Gofretlerde aynı üründen 1 ALANA 1 HEDİYE

Dün aldığım ürünler geldi ama yarısı iptal olmuş. :(
  17. Ensar

🔥İndirim Bisküvi Kek Gofret ve Çikolata Kaplamalı Bisküvi Kek Gofretlerde aynı üründen 1 ALANA 1 HEDİYE

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. En sonunda sipariş verebildim. Çoğu ürün kalmamış, özellikle Eti Karam vardı, maalesef bitmiş.
  18. Ensar

Uygulamada indirim bir türlü uygulanmıyor, bir de sepetimdeki ürünler stok azaldığından tek tek eksiliyor. 🙁
  19. Ensar

Bir de direkt indirim sayfasına ulaşılamıyor. Tek tek eklemek zorunda kaldım. Acaba belli bir limit falan mı var? Yeniledim ama yine de indirim uygulanmıyor. 2 adet ekliyoruz, ödeme kısmında düşüyor.
Top Bottom