Arama sonuçları: *

• Users: Xpertronic
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Xpertronic

Ekran Kartı Güncelleme Hakkında

Arkadaşlar sistemim imzamda mevcut 3060 ti ekran kartı almayı düşünüyorum veya 4060ti de olabilir sistemimle darboğaz veya herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım birde öneri olarak hangi ekran kartını almalıyım marka olarak kasam thermaltake v200
  2. Xpertronic

2K oyun ve yayın için sistem önerisi

Arkadaşlar bütçem 50-60 çok az daha çıkarım kafama göre bir sistem bulamadım 2k oynarken + yayın açarken sıkıntısız fps sorunu yaşatmayan bir sistem önerir misiniz işlemci öncelikli
  3. Xpertronic

Sahibinden bu link güvenilir mi ?

https://sahibinden.online-secure-alim.com.tr/get41/chester-koltuk-takimi-masa-sandalye-takimi&02022024123031-5519 link güvenilir mi bu tarz linklerde bazen oynamaya yapıyorlar güvenemiyorum bakar mısınız ?
  4. Xpertronic

Yayın + Oyun için 2k sistem tavsiye

bütçe 45-55 arası çok az daha çıkabilirim yayın ve oyun oynarken 2k da fps sıkıntısı çekmek istemiyorum işlemcinin iyi olması tercihimdir öneri yapabilirmisiniz bütçeyi gerekirse artırabilirim
  5. Xpertronic

Virüslü bildirim hakkında

Telefonumda virüs var galiba bu tarz bildirim alıyorum veya başka reklam tarzı nasıl silebilirim telefonu sıfırlamadan var mı seçenek? 1706468667 Tıklayınca linke yönlendirme yapıyor o yüzden ilerlemedim
  6. Xpertronic

15 Bin bütçeye monitörlü sistem önerisi

arkadaşıma alacağız bütçesi 15 max 1 2 k çıkabilir monitör dahil sistem önerir misiniz aşırı fazla oyun oynamıyor silkroad lol tarzı takılıyor genelde
  7. Xpertronic

Sisteme göre ekran kartı önerisi

sistem imzamda arkadaşlar ekran kartımı yükseltmek istiyorum 600w 80plus power var sistemde buna uygun kendi kullandığım ekran kartının üstü daha iyi bir kart önerir misiniz ?
  8. Xpertronic

25K Bütçeye kasa ve monitör önerisi

arkadaşlar monitörde içine dahil 25 k bütçe var öneri yapar mısınız mevcutta hazır sistem var mı ?
  9. Xpertronic

Chat okumak için pivot monitör önerisi

en uygun fiyat ne ise arkadaşlar pivot bir ekran önerir misiniz ?
  10. Xpertronic

3200 Ram 3500 mhz çalışıyor ?

arkadaşlar geçen günde konu açmıştım 16 gb ramı 32 gb yükseltmek için yükselttim profil seçip kullanmaya başladım herhangi sorun olmadan ama ram 3200 mhz biosda 3500 de çalışıyor gösteriyor bu nasıl oluyor sadece merak ettiğimden bilgi almak istedim teşekkürler
  11. Xpertronic

gaming gecesi bu kart alınır mı ?

https://www.incehesap.com/afox-rtx-3070-8gb-gddr6-256bit-dx12-gaming-ekran-karti-fiyati-64901/ arkadaşlar 1080p oyun oynuyorum 5600xt ekran kartımı değişeceğim fiyat indirimi var mı alınır mı ?
  12. Xpertronic

Sisteme ekran kartı upgrade

arkadaşlar sistemime ekran kartı yükselteceğim yayın + oyun oynuyorum 3060ti düşünüyorum 1080p oynuyorum genelde önerebileceğiniz ekran kartı var mı veya şu olsa daha iyi olur diyeceğiniz sistemim imzamda mevcut bütçe 10 15 arası fazlasına çıkabilirim
  13. Xpertronic

Prime b450 mk anakart için ram önerisi

8x2 16 gb bu ramı kullanıyorum GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram 16x2 32 gb rame geçeceğim daha performanslı anakartıma uyan bir ram önerir misiniz dostlar teşekkürler
  14. Xpertronic

16x2 32 gb ram önerisi

anakart asus prime b450 kullandığım ram 8x2 16 gb Gskill Ripjaws 3200MHz DDR4 32 e çıkartacağım ram önerir misiniz ?
  15. Xpertronic

Aliexpresden alacağım üründe sorun yaşar mıyım?

https://tr.aliexpress.com/item/1005003897806983.html?spm=a2g0o.cart.0.0.36ff406aeLiicq&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur arkadaşlar bu ürünü alacağım baya uygun normal yerlere göre herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım gümrükte vs. eğer üründe sorun olursa değişim garanti işi nasıl işliyor bilen varsa...
  16. Xpertronic

BİOS güncelleme hakkında

eski bir sürümü kullanıyorum üstünden 6 7 tane yeni güncelleme gelmiş bu güncellemeyi yapmam herhangi bir problem veya performans düşüklüğü yaşatır mı yapmalımıyım ?
  17. Xpertronic

İmzamdaki sisteme ram önerisi

arkadaşlar rami 32 gb yapacağım uyumlu ve performansı yüksek ram önerebilir misiniz ?
  18. Xpertronic

Botta 42 no ile 43 no arasında çok fark olur mu ?

öncelikle anlayan arkadaşlarımız varsa yardımcı olursa sevinirim iade ile uğraşmamak için soruyorum, arkadaşlar ayağım 42 numara bot alacağım stokta 43 numara var istediğim ayakkabının sizce çok fark olur mu ?
  19. Xpertronic

S23 Kamera Bulanıklığı hakkında

arkadaşlar yeni sayılır s23 almıştım bu kamera bulanıklık sorunu var rahatsız edici derecede değil belki birkaç örnek görmüşsünüzdür görmeyenler için https://www.donanimhaber.com/galaxy-s23-ve-s23-plus-kamerasi-bulanik-cekiyor-sorunu--161442 şimdi sormak istediğim bunu yazılımla düzeltirler...
  20. Xpertronic

RGB RAM kontrolü hakkında

16 gb olan ramimi 32 gb yapacağım ama rgb almayı düşünüyorum asus prime b450 mk anakart kullanıyorum aklımda ki soru şu rgb ramin renklerini kontrol etme şansım var mı random mu yanacak ?
Top Bottom