Arama sonuçları: *

1. U

oyun için r7 2700x vs r5 3600x ?

inteli aslında pek düşünmüyorum csgoda evet daha iyi performansa sahip ancak anakartları mhz bakımından amdye göre daha düşük kalıyor buyüzden neden kayıp yaşayım diyorum iyi bi anakart almak içinde ekstra bi masraf gerekeceği için tercihim amd'den yana 1620636736 elimdeki sistem ile 3600 de...
  2. U

240hz 24inch monitör

Beyler 240hz 24 inch monitör almayı düşünüyorum panel önemli değil fps oyunu oynadığım için istiyorum kendim şuan için şunu buldum ancak daha iyisini biliyor/kullanıyorsanız fikirlerinizi bekliyorum https://www.incehesap.com/hp-omen-x-4wh47aa-24-5-full-hd-gaming-monitor-fiyati-46568/
  3. U

oyun için r7 2700x vs r5 3600x ?

Beyler 240hz monitör almayı düşünüyorum ekran kartım rx580 4gb bu iki işlemci arasından hangisini tercih etmeliyim yırtılma yaşamamak için 16gb 3000mhz ramlere b450 anakarta sahibim oynadığım oyun ağırlıklı olarak csgo
  4. U

Bilek destekli mekanik klavye önerisi

Sanırım aoc gk500 ü alacağım daha ekonomik olması ve inceleme videolarında gördüğüm kadarıyla sessiz olmasından dolayı teşekkür ederim
  5. U

Bilek destekli mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar fiyat max 650 mümkünse daha uygun 2 kriterim var sessiz olması ve bilek desteği olması önerebileceğiniz klavye varmı bu şartları sağlayan yoksa kalitesinden şaşmadan ss apex 3 mü almalıyım?
  6. U

mouse ve mouse pad önerisi

150tlye önerileriniz varmı peki?
  7. U

Başka önerileriniz varmı birde kaliteli bir mouse pade ihtiyacım var önerileriniz nedir cevabınız içinde teşekkür ederim
  8. U

Arkadaşlar merhaba rival 3 ve stellseriesin qck 45x40 boyutunda mouse padini düşünüyordum ancak fiyat bakımından çok yükseğe çıktığından bütcemde toplam 350 TL olduğundan 250tlye mouse ve 100tlye mouse pad önerisi olan varmı mouse padi stellseries kalitesi ve 45x40 boyutlarına yakın istiyorum...
  9. U

Ekran kartı hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

Gt 1030 veya gtx 760 almayı düşünüyordum işlemcim bu ekran kartını besleyebilir mi kaç fps alabilirim yüksek grafik önemli değil orta grafiklerde 144hz monitörde fpsi karşılar mı sizce
  10. U

Ekran kartı hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

sadece csgo oynuyorum i3 4130 3.40ghz 8 gb ram r7 240 2gb ekran kartına sahibim casper anakarta sahibim sisteme fazla para vermeden sadece ekran kartımı 400-500 lira bandında yükseltip 144hz monitör almayı düşünüyorum fazla para harcamak istemiyorum sisteme ama alacağım ekran kartıyla sistem...
  11. U

hdmi ile 144hz alınır mı?

herkese güzel yorumları için teşekkürler konuyla alakasız olucak ama bu attığım anakartın 3533 mhz ve 4400mhz ram desteği var ben bu anakarta 3600mhz ram takarsam otomatik ayarlaması ile 3533mhz mi alırım yoksa 4400desteklediği için ramin kendi frekansı olan 3600ü mü alırım?
  12. U

hdmi ile 144hz alınır mı?

dostlar pc almayı düşünüyorum monitörde dahil düşündüğüm anakartta hdmi ve dvi çıkışı var 2 monitör seçtim onlardan birisini alacağım ama ikiside hdmi ve dp çıkışlı tek uyumlu olan hdmi girişleri oluyor 144hz almam mümkün mü acaba...
  13. U

da sistem 2 özelleştirilmiş hali ve stok

Kasayı çok dert etmiyorum alsında psu kaliteli olması için thermaltake kasaları tercih ettim ön panel donanımarşivinin youtubedeki bi videosundada basit bazı yöntemler göstermişti o tarzda bişey olabilir şuan aklımı kurcalayan anakart ile ramler uyumlu çalışırmı
  14. U

gerçekten aslında çok mantılı fiyat farkındansa böyle bir şey yapılabilir evet
  15. U

tek alternatif ozaman j24 teşekkürler amacım amdnin fiyat performans açısından daha iyi olması umarım tekrar amdli sistem çıkar ve attığım ramler ile anakartım uyum sorunu yaşamaz değil mi anakartta 4400 ve 3533mhz desteği var ama ramlerim 3600 mhz oc yapmayı düşünmüyorum sisteme
  16. U

güle güle kullanın gerçekten sağlam olmuş fiyat bakımından darısı bizim başımıza :) 5700xt evo modeli gelirmi peki bi fikriniz varmı yaklaşık 1 ay kadar sürem var zaten 1592223365 tozu temizlerim eğer yine indirimli şekilde stoklara girerse kesinlikle değiştiririm sizin dediğiniz kasayı alırım
  17. U

kasa için şöyle bi düşüncem var yerim müsait olduğu için cam kapağını açıp hava akışını oradan sağlamayı düşünüyorum işe yarar mı yoksa dediğiniz gibi j24 kasayımı almalıyım
  18. U

da sistem 2 yi geleceğe dönük şekilde dizmek istiyorum şöyle bi karar verdim sizce nasıl düşüncelerinizi paylaşırmısınız işlemci: Ryzen 5 3600 anakart: https://www.itopya.com/asus-tuf-b450m-pro-gaming-amd-b450-ryzen-2-am4-ddr4-3200mhz-oc-m2-hdmi-dvi-anakart/ bu anakartı seçme sebebim 4 slotlu...
Top Bottom