Arama sonuçları: *

1. A

power kablosu dışarıda

açıtım taktım sadece ben bir şey yapmadım 1593033628 kablo sorununu nasıl çözeceğim arkadaşlar yardımcı olabilecek var mı tam anlamadım
  2. A

power kablosu dışarıda

anladım peki bios ayarlarını fln yaptım windows kurdum ekran kartını çıkarsam ayaşlrtım gider mi ekran kartı sürücülerini fln yükleyeceğim
  3. A

power kablosu dışarıda

nasıl kesecem nereyi acaba 1593033126 ekran kartının arkasaından mı
  4. A

power kablosu dışarıda

arkadaşlar da sistemini aldım krulum yaptım her şey okey ama power kablosu ekran akrtına giren kasa dışında kalıyor neden acaba yardımcı olacak var mıdır
  5. A

yayın yaparken sıkıntı yaşar mıyım

yalnız sistemde 5600xt var. Ne demek istediğini anlamadım
  6. A

neden sadece cs gibi fps oyunları oynuyorum genelde valorant pubg cod cs 1592232986 Şuanlık bütçem elverişli değil ilerleyen aylarda alırım
  7. A

İlerleyen zamanlarda soğutucu alırım. Yayın hayatımın gidişine göre 1592232909 çok teşekkür ederim dar boğaz olur mu diye çok fazla kafa yoruyorum ondan danışmak istedim belki abdullah abide görüp bir şey der
  8. A

evet arkadaşlar abdullah abinin yaptığı sistemi satın aldım yalnız aklıma takılan şey şu yayın yapacağım aynı zamanda sıkıntı yaşar mıyım? Sistemde bir kaç özelleştirme yaptım sistemi aşağı bırakıyorum lütfen ama lütfen bilen birisi yardımcı olursa çok mutlu olurum. Birde power bu işlemlerim...
Top Bottom