Arama sonuçları: *

1. Bursalı_Genç16

Makine çeviri nasıl yapılır?

Mesela diyelim ki Mafia 2 yaması yapmak istiyorum bunu makine ile nasıl yapacağım.
  2. Bursalı_Genç16

Oyun yamaları neden ücretsiz olmalı

Emeğe saygı duyan bir insan olarak pes yamalarının ve Türkçe yamaların ücretli olmasına karşıyım. Ücretsiz olarak sunarsınız veya reklâmlı olarak sunarsınız anlarım. Ek olarak bir bağış butonu oluşturursunuz bu şekilde isteyen destekte olur ama yamalarda ücreti gereksiz buluyorum. Neden gereksiz...
  3. Bursalı_Genç16

Pes 2013'te kendi yamamızı nasıl yapabiliriz

Pes 2013'e kendi kış transfer yamamı yapmak istiyorum ancak daha önce hiç kendi yamamı yapmadım nasıl yapılacağını bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  4. Bursalı_Genç16

Anonymous Çeviri Türkçe yama fiyatının fazla olması

139 TL Türkçe yama için fazla bir fiyat değil mi gerçekten de.
  5. Bursalı_Genç16

Eski SSD'i de ki dosyaları yeni SSD'ye aktarmak mümkün mü?

Arkadaşlar ben laptopun SSD'sini değiştirmeyi düşünüyorum ancak eski SSD'nin içinde de ki dosyaları da almak istiyorum bu mümkün mü? Bilgisayarım Acer Aspire 7
  6. Bursalı_Genç16

Yerel seçimlerde hangi partiye destek vermeyi düşünüyorsunuz

Hangi partiyi desteklemeyi düşünüyorsunuz?
  7. Bursalı_Genç16

Pes yamalarının paralı olması

Nostalji yapalım PES 2013 oynayalım dedik. PES 2013 2023-2024 yamasına 120 TL para istiyorlar. Pes yamaları bile paralı olmuş artık. Eskiden pes Extreme yaması vardı herkes onu indirip oynardı.
  8. Bursalı_Genç16

YouTube Premium'a yeni özellikler geliyor

Oyun oynama ve yapay zeka ile yorum özeti yapma özellikleri geliyor. 1700303844 Yapay zeka ile yorum okuma özelliği sadece ingilizce videolar için geçerli Oyun oynama özelliğini ise kullanabilirsiniz
  9. Bursalı_Genç16

YouTube Premium'a zam geldi

Youtube Premium ₺57, 99 oldu.
  10. Bursalı_Genç16

Xbox Game Pass zamlandı

Bilgisayar: 79,99 TL'den 159 TL TL'ye. Konsol: 79,99 TL'den 159 TL'ye. Ultimate 120,99 TL'den 209 TL'ye zamlandı.
  11. Bursalı_Genç16

Ayyıldız tim ile ilgili her şey yalan çıktı

CharmQuell'in son videosunda her şeyin yalan olduğu ortaya çıktı. İsrail'i bile hacklememişler o da yalanmış.
  12. Bursalı_Genç16

Steam'ın dolara geçmesi diğer siteleride etkiler mi?

Mehrabalar biliyorsunuz ki Steam Dolar'a geçecek bu olay item hesap ve item satış gibi siteleride etkiler mi sizce.
  13. Bursalı_Genç16

Yardım Realtek Audio Control bu uygulama açılmıyor hatası

Ne yaptıysam bu hata çözülmedi daha önce böyle bir sorun yoktu sorunsuz çalışıyordu bir anda böyle oldu. Bu sorunun çözümünü bilen arkadaşlar yardım edersesniz sevinirim.
  14. Bursalı_Genç16

YouTube Premium'u yanlış hesaba tanımlamak

Youtube.com Premium'u yanlış hesapta aktifleştirdim ilk hesapta yani yanlış olanda öğrenciliğimi tanımladığım için diğer hesapta yani doğru olanda açmama izin vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  15. Bursalı_Genç16

YouTube Premium verdiğiniz bilgiler ile sizi doğrulayamıyoruz hatası

Biliyorsunuz ki YouTube reklam engelleyicileri ne yazık ki engelledi bende reklamlara daha fazla dayanamadığım için YouTube Premium alayım dedim. Öğrenci kapanmanyası ile daha uygun bir fiyata geliyordu ilk başka bir sıkıntı yoktu öğrencilik durumunuz doğrulandı diye bir mail geldi daha sonra...
  16. Bursalı_Genç16

YouTube 3 video sonra video oynatmayı engelliyor

uBlock Origin'nin filtreleri sorunsuz çalışıyordu ta ki bu Sabah'a kadar sabah YouTube'a girdiğimde karşıma bu uyarı çıktı. Arkadaşlar yavaş yavaş yolun sonuna geliyoruz galiba.
  17. Bursalı_Genç16

Mehmetcik Gazze'ye sloganları

Mehmetcik Gazze'ye diyenlerin neredeyse hepsi erkek. Bugün gönderelim desen hiç biri Gazze'ye gitmez. Ama başkasının çocuğunu göndermek için 10 dakika da toplanırlar
  18. Bursalı_Genç16

YouTube uBlock Origin'i de engelledi

uBlock Origin kullanıyordum sorun yoktu ta ki bu Sabah'a kadar. YouTube'a girdim yine aynı hatayı vermeye başladı uBlock Origin'i de çözdüklerine göre işimiz çok zor ne yazık ki.
  19. Bursalı_Genç16

Youtube reklam engelleyici kullanımına izin vermiyor

Reklam engelleyiciler bunuda halleder bence
  20. Bursalı_Genç16

iddia: vergisiz telefon ve bilgisayar sadece PttAVM üzerinden alınabilecek

Vergisiz telefon fakat nasıl? Telefon ya da bilgisayar satın alan gençler, bunu beyan ettikten sonra hesaplarına 5 bin 500 TL iade edilecek. Yani önce ödeme yapılacak, ödenen paradan 5 bin 500 TL iade alacaklar. PttAVM sitesi üzerinden yapılacak satışlarda vergisiz olarak alınabilecek...
Top Bottom