Arama sonuçları: *

1. Kamina

Numaradan isim bulma

En güvenilir ve yasal şekilde 11880 arayarak öğrenebilirsin. Dakikası 30 TL yazıyor. 3 dakika sürse 90 TL. Mevzu o kadar önemliyse gözden çıkarılır rakam.
  2. Kamina

1.000.000.000$ dolarınız olsa nereye saklarsınız?

Saklamazdım muhtemelen yerdim
  3. Kamina

Trafik cezası ilerde mesleğimi etkilermi?

Kusura bakma da hak etmişsin.
  4. Kamina

Arora mı, kuba mı? Sizce hangisi?

Bana da hayabusa çok çirkin geliyor özellikle kıç kısmı o ne öyle deve hörgücü gibi 😂
  5. Kamina

Benim de çok binmek istediğim 2006 model kırlangıç kasa r6. Motor o kadar güzel ki kız gibi
  6. Kamina

Kısa mesafe gidilecekse skuter evet daha iyi. Biraz da zevk meselesi ya ben de şehiriçi kullanıyorum ama hakimiyetin bende olmasını sevdiğim için vitesli candır diyorum. Tabi 5000 km'den sonra mt7 alınsın demedim 😂 bi yerimizden çıkarırlar makinayı 😂 1712955164 R25 zaten kendi sınıfında en...
  7. Kamina

Sr çok yakışıklı ama parça olayını düşününce ekonomik olarak çok mantıklı bir motor değil. 250nk nın bi ekranı 17k kafayı yemelik
  8. Kamina

En az 5000 km yapmak lazım vitesli olayına tamamen hakim olmak için benim düşüncem böyle ondan sonra yükseltirsin bende Bajaj alıcam inşallah
  9. Kamina

Uzun süre vitesli kullanınca skutere bindim ne yapacağımı şaşırdım ayağımın altında fren yok vites yok çok garip geliyor 😂
  10. Kamina

Bide cf srlar derelere uçuyor bilirsin 😂
  11. Kamina

Evet çok yakışıklı olur baktım da çevirenlere baya emek isteyen bir şey
  12. Kamina

Viteslide kontrol tamamen sende olduğu için motora hakimiyetin daha kolay. Bayır çıkarken vitesli uçarken skuter bayılıyor mesela
  13. Kamina

Kolay kolay yolda bırakan bir motor değil zaten dediğin gibi çok sağlamlar. Alayım bakımı ile uğraşmayayım yağını koyayım ömürlük bineyim ayağımı yerden kessin işe gidip götürsün biraz da gezdirsin yahut öğrenmek için alayım mantığı ile düşününce mantıklı geldi.
  14. Kamina

Vitesliye alışınca normal skuter süremiyorsun viteslinin rahatlığı cidden başka bi evre
  15. Kamina

Cafe racer çok yakışıklı duruyor aslında uğraşılsa güzel olur
  16. Kamina

Motorcular genelde cgyi motordan saymıyor bisiklet diyip geçiliyor ben onlardan değilim ama çok çirkin geliyor bana. Bir de adı çıkmış motor kullananların neredeyse hepsi keko tipler bide kask olmadan hiçbir ekipman olmadan biniyorlar sağa sola çok hızlı kaçıyorlar en çok dikkat edilmesi gereken...
  17. Kamina

Yatarak sürerek saplarsın artık pulsarlara 😂
  18. Kamina

forumdaki 2. el piyasası neden aşırı pahalı

Ana konudan bağımsız sarı siteye neden her yerde sarı site deniyor. Sahibinden demek yasak mı merak ettim
  19. Kamina

Anladım hocam. Ben de aynı şekilde yapmıştım ama TK03 almıştım B ehliyetle kullanmak için ruhsatta 50cc şuan blok 150cc cgden çok daha yakışıklı ve spor bir motor tavsiye ederim.
  20. Kamina

Bide sormak istiyorum hocam yanlış anlama neden Cg?
Top Bottom