Arama sonuçları: *

• Users: Kamina
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Kamina

Öneri Bedava Efsane 12 Oyun

Merhaba arkadaşlar. Günümüzde oyunlara sahip olmak ekonomik durumumuzdan ötürü giderek çok zor bir hale gelmeye başladı. Akabinde artık seneryo kıtlığından dolayı oyunların hepsi birbirine benzeyeme başladı. Ben de bu durumdan ötürü eski fakat efsaneleşmiş oyunları paylaşmak istedim. Siz de yeni...
  2. Kamina

SSD Sağlık Düşmesi Normal Mi ?

Arkadaşlar 20 günlük SSD sağlık %1 düştü. Bu hep olur mu yoksa bir problem mi var ? Endişelenmeli miyim ? İlk kez SSD kullanıyorum bilgisizim bu konuda.
  3. Kamina

Telefon desteği vergi iadesi ne zaman yapılır?

Telefon aldık. 1 aydan fazla sürdü. Hala vergi iadesi yapılmıyor. Şartları da sağlıyoruz. Bu nasıl iş anlamadım? Parası yatan var mı acaba?
  4. Kamina

Televizyonu yetkili servis gelmeden açarsam ne olur ?

Arkadaşlar ben Grundig marka bir TV aldım fakat açıp açmamak konusunda kararsız kaldım. Araştırdığıma göre kendim açarsam TV garanti dışı kalıyormuş. Daha önceki televizyonumu kendim açıp kurulumunu yapmıştım ve garanti dışı kalmamıştı. Bulutlanma sorunu yaşıyordum garanti kapsamında ücretsiz...
  5. Kamina

Yardım Bu SSD'lerden hangisi alınmalı?

Arkadaşlar fazla bir bütçem yok, yalnızca Windows çalışacak maksat sistem hızlı olsun. Birkaç tane buldum hangisi iyidir değildir pek bilgim yok. Bildiğim tek şey James Donkey ve Adata SU6XX modellerinin sıkıntılı olduğu...
  6. Kamina

Mavi Ekran Mavi Ekran Alıyorum.

Arkadaşlar mavi ekran alıyorum bilgisayarı yarım saatten fazla kullanamıyorum. Minidump dosyaları paylaşıyorum okuyabilen varsa lütfen yardım edin. https://drive.google.com/file/d/17UAIMH2uboSmyj6oGtwjEudpwsr300T0/view?usp=sharing
  7. Kamina

Yardım SSD Önerisi 240GB

Merhaba, 600 lirayı geçmeyecek 240 GB, kronik sorunları olmayan bir SSD önermenizi rica ediyorum. Maksat yalnızca Windows 10 kurup sistemi hızlandırmak. Depolama olarak HDD kullanacağım.
  8. Kamina

Yardım 9500 TL'ye alınabilecek en iyi telefon

Merhaba başlıkta belirttiğim gibi önerilerinizi bekliyorum. Arkadaşım için telefon bakıyoruz vergi indiriminden dolayı kullandığı cihazı yenilemek istiyor. Kendisinin damla çentik takıntısı var. Telefonları çok çirkin gösterdiğini söylüyor bedava verseler kullanmam diyor. O yüzden Samsung...
  9. Kamina

Aksiyon Kamerası Önerisi

Arkadaşlar Max 3000 TL'ye kamera arıyorum. Yalnızca kaska takıp motorda kullanacağım. Maksat yolu videoya alayım. Varsa düzgün bildiğiniz yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Kamina

Instagram Instagram'ı Açar Açmaz Kapanıyor Sorun Ne Olabilir?

Arkadaşlar selam, Instagram uygulamasına dokunuyorum ana ekranı görüyorum 1 saniye bile geçmeden uygulama kapanıyor. Yani normal telefonun arayüzüne dönüyor. Telefonu kapatıp açtım, önbelleği temizledim, uygulamayı silip yükledim yok düzelmiyor. Telefonda 8 GB ram var zaten dolması da mümkün...
  11. Kamina

Redmi Note 10 Pro Aldım H/O - GO ?

Amazondan 7667 liraya Xiaomi Redmi Note 10 Pro aldım. 2023'e girerken 2021 telefonu almak ne kadar mantıklı ama bu paraya daha iyisini bulamadım. Şu anlık cihazdan memnunum. MIUI sorunları düzelir umarım en kısa zamanda.
  12. Kamina

Yardım 400 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar merhaba, kız arkadaşım için kulaklık bakıyorum. Max 400 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi rica ediyorum. Ben biraz bakındım da QCY T20 iyi bir seçenek gibi duruyor. Kendim t13 kullanıyorum. Görüşlerinize açığım.
  13. Kamina

Öneri Telefon Alacağım Önerilerinizi Bekliyorum

Merhaba arkadaşlar, Aylar önce yine buna benzer bir konu açtım fakat ani gelişen ekonomik bir sorun dolayısıyla ertelemek zorunda kaldım. Konu güncelliğini yitirdiği için tekrar açıyorum. 8000-8500 TL kredi çekeceğim. Nasipse 2-3 haftaya alacağım. Telefondan beklentilerime gelecek olursak...
  14. Kamina

Minolta SRT-S SLR Fotoğraf Makinesi İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere sahip olduğum fotoğraf makinesinin incelemesini yapacağım. Aranızda bu tarz 35mm filmli SLR makinelere ilgisi olan varsa belki yardımım dokunmuş olur. Öncelikle markadan başlamak istiyorum çünkü ismi sizlere yabancı gelebilir. Minolta 1928 yılında kurulmuş...
  15. Kamina

Instagram Instagram takip engeli nasıl kalkar ?

Arkadaşlar merhaba. Benim bir sayfam var zamanımın bir kısmını onu yönetmek için harcıyorum fakat takip engeli yedim. Yani kimseyi takip edemiyorum. Takip et deyince direk bu uyarı çıkıyor. 1 haftadır böyle ve ben çok yoruldum bunu düzeltemiyorum ne varsa denedim ticket attım yok yani. Hayır...
  16. Kamina

Bayat Kodak Film İle Çektiğim Bazı Fotoğraflar

Merhaba arkadaşlar. Bu konumda sizlere bayat film ile çektiğim bazı fotoğrafları paylaşacağım. Öncelikle bayat film nedir onu açıklamak istiyorum. Kısaca son kullanma tarihi geçmiş filmlere denir. Filmler belli bir kimyasaldan üretilmiştir ve o kimyasalların belli bir ömürleri vardır. Ömürlerini...
  17. Kamina

Laptop Önerisi Max 2500 TL

Arkadaşlar kız kardeşime (yaş 10) laptop almayı düşünüyorum ikinci el olacak öyle iyi bir şey olmasına gerek yok internete girsin, ödevlerini yapsın, ofis programlarını kaldırsın, YouTube falan takılsın yeter. Oyun falan anca flaş oyun oynasın PC'ye oyun yüklenecek kadar iyi olmasın. Evet...
  18. Kamina

Analog Kameramla Çektiğim Bazı Fotoğraflar

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir analog fotoğrafçılık ile haşır neşirim. Sizlere çektiğim bazı fotoğrafları göstermek istiyorum. Fakat ondan önce analog fotoğraf nedir bilmeyenlere açıklamak istiyorum. Analog fotoğrafçılık, fotoğrafçılığın başlangıcıdır esasında. Dijital çağa geçmeden öncesinde...
  19. Kamina

DA Forum En Kaliteli Sade Sodayı Belirliyor!

Çocukluğumdan beri sade soda sever olarak onlarca çeşit soda içtim. Şahsi fikrim aralarında en iyisi en lezzetlisi kesinlikle Beypazarı. Sizin fikriniz nedir ? Edit: "S ki" adındaki anket cevabı yanlışlıkla oluşturulmuştur. Silemedim.
  20. Kamina

Konuşanlar'ın Yasaklanma İhtimali ?

Evet arkadaşlar Hasan Can Kaya'nın Konuşanlar programını hepimiz biliyoruz. Bu program hakkında RTÜK inceleme başlatacak. Şimdi olaya iki taraftan bakacağım. Birincisi RTÜK'ü gram sevmesem de bu programa el attıkları için teşekkür ediyorum. Bana ister boomer deyin ister geri kafalı deyin ama sen...
Top Bottom