Arama sonuçları: *

1. xBruno

yeniden başlatınca windows 11 e geçecek

merhaba bilgisayarın yeniden başatırsam windows 11 yükselticek bunu nasıl iptal edeceğim, istemeden windows 11 e geçiriyor
  2. xBruno

Bu hazır sistemde hangi anakartı almalıyım

Merhaba bu hazır sistemi alacaktım ama hangi anakartı alacağımı karar veremedim BIOSTAR alasım yok ileri dönük daha iyi olan ve farkları neler söyler misiniz oradaki seçeneklerden hangisini almalıyım. DEFY 5T12-3060Ti - Game Garaj
  3. xBruno

i5 12400F ve 5 5600X 3060 Ti olan hazır olan kasalar hangisi almalıyım

Merhaba arkadaşlar hazır sistem alacaktım ve en çok i5 12400F ve Ryzen 5 5600X var hangisini tercih edeceğime kara veremedim yayında açacağım ve genellikle Valorant oynuyorum. Aşağıya benim bulduğum hazır sistemleri atıyorum bunlardan hangisini alsam daha iyi olur yani anakart modeli falan...
  4. xBruno

OBS'de bitrate sürekli dalgalanıyor

ben sorunu çözdüm obs Revo Uninstaller ile sildim tekrar yükledim sorun düzelmemişti. sonra ağ ayarlarından tcp falan var onları tikledim sonra düzeldi ama ilk baştada tikliydi silip yükeyince düzeldi
  5. xBruno

Sonunda Topladım! Sonuç Nasıl Olmuş?

nvidia ekrankartı olan sistem alması daha iyi olurdu onun için
  6. xBruno

Sonunda Topladım! Sonuç Nasıl Olmuş?

bu fiyata neden nvidia ekran kartı almadın amd güzel değil oyun oynıyıcaksan
  7. xBruno

OBS'de bitrate sürekli dalgalanıyor

Merhaba. Bayağıdır yayın açıyorum hiç sıkıntı yoktu ama bir ara bir sıkıntı oldu yayın açınca aşırı dalgalanma oluyor. 3500-3800 arası duruyordu hep şimdi 2000-500-200-1000 bit oluyor. Sorun bayağıdır var 5 günden fazla oldu sorun ne bilmiyorum testler normal oyunda ping çıkmıyor bu değerlerde...
  8. xBruno

Sizce kaslarına bir şey olmuş mudur?

onu buraya yazman iyi olmul ama o konuyu internette 5 dk aratarak bula bilirsin
  9. xBruno

Thermal Grizzly Hydronaut vs Kryonaut

Merhaba arkadaşlar, ben termal macun alacaktım 2 tanesinin arasında kaldım. Ya bunu alacağım " Thermal Grizzly hydronaut " ya da " Thermal Grizzly Kryonaut " kryonaut için pump out sorunu var diyorlar ama laptoplar için diyorlar. kasa için geçerli mi bilmiyorum, hem işlemci hem de ekran kartında...
  10. xBruno

Snowman Mx6 mı t6 ultra mı

ürünü aldınmı ürün adı Snowman T6 Ultra aldıysan ısı değerleri nasıl ve içinden çıkan termal macunumu kullandın
  11. xBruno

Ryzen 5 5600X için ucuz kule tipi soğutucu

kasama sığarmı bu ?
  12. xBruno

Ryzen 5 5600X için ucuz kule tipi soğutucu

Selam arkadaşlar, Ryzen 5 5600X için ucuz kule tipi soğutucu arıyorum geçici olarak 2 veya 3 aylık için sonra sıvı soğutma alacağım bunun nedeni işlemciyi alalı 7 ay oldu ve stok fanda kullanıyordum hiç ısılara bakmamıştım gerçi ilk aldığımda ısılara baktığımda arkada uygulamalar açık Valorant...
  13. xBruno

Sıvı soğutma kasama uygunmu

Merhaba arkadaşlar, ben sıvı soğutma alacaktım fakat kasama uygun mu bilemedim. Şu modeli alacaktım Cooler Master Masterliquid ML240L V2 https://www.coolermaster.com/catalog/coolers/cpu-liquid-coolers/masterliquid-ml240l-v2-rgb/ Eğer daha iyi başak bir sıvı soğutma varsa söyler misiniz? Not...
  14. xBruno

OBS de potify ayrı ses kanalında çalma

Merhaba arkadaşlar ben twtichde Spotify müzik çalarken VODlara gitmemesi için OBS de ayrı bir ses kanalında Spotify ekliyordum ve bunu voice matter banana ile yapıyordum ama voice matter banana kullanmak istemiyor hep bir sorun çıkıyor bazen sesim robotgibi oluyor bazen kulaklıkdan ses çok kötü...
  15. xBruno

Rehber [Twitch] FPS Yayınları İçin Bilinmesi Gerekenler

çok iyi anlaşılır ve açıklayıcı olmuş ellerine sağlık bende 16gb ram r5 5600x rx 570 8gb var valorant yayını yapıcağım zaman ekran kartından veriyorum pikselleşme oluyor PUBG tarzı oyunlarda işlemciden veriyorum yine pikselleşme oluyor 720p 60 fps veriyorum 4500 bit yardımcı olmak istersen bana...
  16. xBruno

Twitch yayını pikselleşiyor

4500 den sabit değil tabi 4700 oluyor 5000 oluyor öyle yani ama hep olmuyor arada
  17. xBruno

anladım ben bunu 1650s veya 1660 lakas etsem görüntü düzelirmi yani başkaları cam gibi yayın yapıyor anlamıyorum sistemleride o kadar iyi değil
  18. xBruno

bende 240 hz 0.5 ms monitör var rankım baya yüksek immo2 3 işlemciden verince fps 170 180 bazen 1sn takılmalar oluyor ekran kartından veriyorum o zaman 300 fps oluyor bu arada 720p 60 fps veriyorum bunu 1600x900 versem 4500bit de yine sorun düzelirmi
  19. xBruno

Merhaba arkadaşlar OBS üzerinden yayın açıyorum ama artık bu konu şehir efsanesi gibi bir şey oldu bir sürü bu konu hakkında problemleri var ama kimse bu konu hakkında bir şey demiyor hepsi alakasız cevaplar veriyor sistemi aşağıya koyacağım sorun AMD ekran kartı olduğu için sanıyordum bu yüzde...
  20. xBruno

Rehber Hangi Upload Hızı İle Ne Kalitede Yayın Açabilirsiniz.

@alpolojix dostum müsait olursan bi ara 5-10 dk dc konuşabilirmiyiz _xßruNo#0122 dc adım bu arkadaşlık atarsın diğer türlü konuşmalar kapalı arkadaşlık at bana 5 dk müsait olursan konuşuruz
Top Bottom