Arama sonuçları: *

• Users: xBruno
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. xBruno

yeniden başlatınca windows 11 e geçecek

merhaba bilgisayarın yeniden başatırsam windows 11 yükselticek bunu nasıl iptal edeceğim, istemeden windows 11 e geçiriyor
  2. xBruno

Bu hazır sistemde hangi anakartı almalıyım

Merhaba bu hazır sistemi alacaktım ama hangi anakartı alacağımı karar veremedim BIOSTAR alasım yok ileri dönük daha iyi olan ve farkları neler söyler misiniz oradaki seçeneklerden hangisini almalıyım. DEFY 5T12-3060Ti - Game Garaj
  3. xBruno

i5 12400F ve 5 5600X 3060 Ti olan hazır olan kasalar hangisi almalıyım

Merhaba arkadaşlar hazır sistem alacaktım ve en çok i5 12400F ve Ryzen 5 5600X var hangisini tercih edeceğime kara veremedim yayında açacağım ve genellikle Valorant oynuyorum. Aşağıya benim bulduğum hazır sistemleri atıyorum bunlardan hangisini alsam daha iyi olur yani anakart modeli falan...
  4. xBruno

OBS'de bitrate sürekli dalgalanıyor

Merhaba. Bayağıdır yayın açıyorum hiç sıkıntı yoktu ama bir ara bir sıkıntı oldu yayın açınca aşırı dalgalanma oluyor. 3500-3800 arası duruyordu hep şimdi 2000-500-200-1000 bit oluyor. Sorun bayağıdır var 5 günden fazla oldu sorun ne bilmiyorum testler normal oyunda ping çıkmıyor bu değerlerde...
  5. xBruno

Thermal Grizzly Hydronaut vs Kryonaut

Merhaba arkadaşlar, ben termal macun alacaktım 2 tanesinin arasında kaldım. Ya bunu alacağım " Thermal Grizzly hydronaut " ya da " Thermal Grizzly Kryonaut " kryonaut için pump out sorunu var diyorlar ama laptoplar için diyorlar. kasa için geçerli mi bilmiyorum, hem işlemci hem de ekran kartında...
  6. xBruno

Ryzen 5 5600X için ucuz kule tipi soğutucu

Selam arkadaşlar, Ryzen 5 5600X için ucuz kule tipi soğutucu arıyorum geçici olarak 2 veya 3 aylık için sonra sıvı soğutma alacağım bunun nedeni işlemciyi alalı 7 ay oldu ve stok fanda kullanıyordum hiç ısılara bakmamıştım gerçi ilk aldığımda ısılara baktığımda arkada uygulamalar açık Valorant...
  7. xBruno

Sıvı soğutma kasama uygunmu

Merhaba arkadaşlar, ben sıvı soğutma alacaktım fakat kasama uygun mu bilemedim. Şu modeli alacaktım Cooler Master Masterliquid ML240L V2 https://www.coolermaster.com/catalog/coolers/cpu-liquid-coolers/masterliquid-ml240l-v2-rgb/ Eğer daha iyi başak bir sıvı soğutma varsa söyler misiniz? Not...
  8. xBruno

OBS de potify ayrı ses kanalında çalma

Merhaba arkadaşlar ben twtichde Spotify müzik çalarken VODlara gitmemesi için OBS de ayrı bir ses kanalında Spotify ekliyordum ve bunu voice matter banana ile yapıyordum ama voice matter banana kullanmak istemiyor hep bir sorun çıkıyor bazen sesim robotgibi oluyor bazen kulaklıkdan ses çok kötü...
  9. xBruno

Twitch yayını pikselleşiyor

Merhaba arkadaşlar OBS üzerinden yayın açıyorum ama artık bu konu şehir efsanesi gibi bir şey oldu bir sürü bu konu hakkında problemleri var ama kimse bu konu hakkında bir şey demiyor hepsi alakasız cevaplar veriyor sistemi aşağıya koyacağım sorun AMD ekran kartı olduğu için sanıyordum bu yüzde...
  10. xBruno

R5 5600X ve RX 570 sistemde yayın çamurlu veya pikselli

Merhaba 1280x720p 30 FPS 4000BIT yayın açıyorum ekran kartı üzerinden Valorant yayını fakat yayın az bir şey çamurlu mu desem pikselle mi desem karar veremedim bir de OBS ayarlarında bazıları ekran kartından vermelerine rağmen OBS ayarlarında ön ayar diye bir yer var bende o ayar yok sadece...
  11. xBruno

RX 570 ile 1600x900p yayın açılır mı?

Merhaba arkadaşlar bende RX 570 ekran kartı var yayını ekran kartı üzerinden veriyorum 720p 30 FPS veriyorum ve 4000 bit veriyorum ama ekran çok değil ama pikselleşmiş şekilde, bazen çok fazla pikselleşiyor 2-3 saniyelik, sadece Valorant yayını yapıyorum tahminimce 720p yayın yaptığım için ufak...
  12. xBruno

MSI mag B550 tomahawk R3 1200 AF ile uyumlu mu?

merhaba arkadaşlar ben mag b550 aldım fakat işlemcim r3 1200 AF modeli 2020 de çıkan yanlışım varsa düzeltin. işlemciyi daha sonra değiştiricem r5 5600x alıcam fakat şuan r3 1200 işlemcisi var görüntü alırmıyım bios update yapmam lazım mı şuan evde olamadığım için deneyemiyorum eğer uyumlu...
  13. xBruno

RX 570 Ekran Kartı Sorunu

Merhaba beyler bayanlar biostar rx 570 8 gb ekran kartı çokmu kötü bende var ben hiç verim alamıyorum ryzen 3 1200 af ile rx 570 PUBG en düşük ayarlarda 100 veya 120 fps veriyor ama ben en düşük ayarlarda 40 veya 50 fps alıyorum niye acaba
Top Bottom