Arama sonuçları: *

• Users: Amphrit.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

Realme GT 2 VS S20 FE

İki telefondan birisini alacağım hangisini tavsiye edersiniz?
  2. A

S20 FE VS GT2 hangisi tercih edilmeli?

Bugün veya yarın daha fazla zamlanmadan iki telefondan birini alacağım hangisini tavsiye edersiniz? Genelde dizi, müzik vs işlerde kullanıyorum. Realme GT 2 paneli düz AMOLED olduğu için yanık oluşur diye korkuyorum. Samsunglarda bildiğim kadarıyla olmuyor. Realme GT 2 oyun test videolarında...
  3. A

N11 deki satıcı güvenilir mi?

Bu telefonu almayı düşünüyorum bir sorun yaşar mıyım? İade alırlar mı? https://m.n11.com/urun/samsung-galaxy-s20-fe-sm-g780g-128-gb-samsung-turkiye-garantili-2085637?magaza=samsungturkiye&utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel
  4. A

S10 mu S10 Plus mı tercih edilmeli?

S10 Plus 8 bin liraya çok temizini buldum ama adam fiyatınıda indirmiyor. 4 yıllık telefona değerinden fazla vermek istemiyorum. 2.500 lira daha uyguna S10 buldum sizce bu telefonu mu tercih edeyim?
  5. A

S21 SD888 vs Oneplus 9 Pro

S21 FE (SD888) yurt dışı fiyatı 7 bin civarında. Oneplus 9 pro ise 10 bin civarında. 3 bin daha fazla verip almaya değer mi? S21 FE test videolarını izlediğimde oyunlarda stabil fps vermiyor örneğin Genshin impact oyununda yüksek ayarlar 60fps de 20-40 fps veriyor. Günlük işler, oyun, dizi ve...
  6. A

PUBG Mobile geri dönüş özel büyük ödül hediyesi

Oyuna yaklaşık 2 yıldır girmiyorum sara kostümünü 390 uc almak için buraya girdim ve üstünde geri dönüşe özel büyük ödül 6000 uc yazıyor ben şimdi 70tl yatırdığımda bana 300 uc ve 6000 uc mi gelecek?
  7. A

Hangi telefonu tercih etmeliyim?

iPhone XR 5 bin TL + kayıt ücreti, S21 FE imei kayıtlı 7500 TL, Oneplus 9 pro 9500tl kutu ve şarj aleti yok. Günlük işlerde ve oyunlarda kullanacağım. Amoled ekran kullanmaya çekiniyorum ekranda uzun süre bir simge kalınca iz kalıyor.
  8. A

HP 15-db1000nt (6HW42EA) İşlemci Mhz Düşmesi

Oyun oynarken işlemci'nin frekansı 2400mhz den 400mhz düşüyor.Tüm sürücüler güncel,ram 4GB,Windows 10 kullanıyorum.Videonun sonunda 2400mhz den 400mhz düştüğünü göstermemiş ancak düşüyor.Video dışında oyun oynarken işlemci kullanımı %60-70 arası gpu sıcaklığı ve işlemci sıcaklığı 80-87...
Top Bottom