Arama sonuçları: *

• Users: toekra
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Nerdeyse her oyun kendi kendine crash veriyor

Geçenlerde Windows11 Insider programını açmak zorunda kalmıştım başta sorun yoktu fakat ondan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama lol valo cs dışında sağlam grafikli oyunlarda hep crash veriyor AC Valhalla oynuyorum 3060ti 5600x 16gb ram var ve gpu %100 kullanıyor fakat işlemciyle ram boşta gerçi...
  2. T

2. ekranımda garip bir yuvarlak

birazcık değişik şeyler denedim indirmeler yaptım malwarebytesla taradım bir şey yok ama 2. ekranımda bu çıktı ve evet ss alabiliyorum yani monitörle alakasız
  3. T

MAX 600 TL kulakiçi bluetoothlu müzik dinlemek için kulaklık

Çok sık müzik dinlerim dışarıda sadece müzik kalitesine ve rahatlığına önem veriyorum mikrofon falan farketmez ne önerirsiniz
  4. T

speedtest yanlış mı?

türkcell süperonline 200mbit paketini kullanıyorum ama hız hiçbir zaman 200mbit gözükmedi bu yanlış olduğundan mı yoksa altyapım 200 mbitten daha fazlasını kaldırmasına rağmen hızı mı kısıtlıyorlar? indirme hızım 23-24 mb arası
  5. T

Ekran kartım mı bozuk?

TFT oynuyordum ve alt tab atıyorum sürekli sonra ekran bir an gitti ve oyun çöktü spotify ve lol clienti siyah olduGörev çubuğu böyle bomboş oldu zaten arada siyahlaşıyordu. Bilgisayarı yeni aldım 3060ti sağlam bir sistem alt tab atmanın zarar vereceğini düşünmüyorum Windows11'den Windows10'a...
  6. T

Oyunlar sadece menülerde kasıyor

W11'e geçirmiştim ama bazı oyunlar çalışmadığı için W10 geri döndüğümden beri oyunların sadece menüsü kasıyor ultra ayarlarda 60 70 fps alırken ayarları ya da envanteri açtığımda oyunlar aşırı derecede donuyor BF5 ve AC Valhalla denediğim oyunlar V-SYNC denedim valhalla da düzeldi ama bf5 de...
  7. T

W11 de çalışmayan oyunlar

W11 geçtim de bazı crackli oyunlar çalışmıyor sizce W10 geri mi döneyim yoksa kısa süre içinde çözümü gelir mi? (AC Valhalla)
  8. T

Steam W11 sonrası oyunumu görmüyor

Önceden D klasörüne Apex Legends oyununu kurmuştum sorun yoktu şimdi bir baktım cs go falan açılırken apex açılmıyor indirmeler kısmında C de gözüküyor ama ben D ye yükledim ve dosya D de duruyor oyunun exesini çalıştırdığımda tekrar yüklememi istiyor nasıl çözeceğim 1633467351 tek çözümün oyunu...
  9. T

Amazonun bozuk olması

İlk amazon prime çıktığında hesap açmıştım ve çıkıp girdiğimde onay verince Hesabınızda alışılmadık bir etkinlik tespit ettik ve hesabınızı geçici olarak kilitledik. Lütfen yardım için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz. Hatası çıkmıştı ve şimdi yeni bilgisayarıma geçtim bu hesapta da...
  10. T

5600x overclock yapımı

5600 e overclock yapmak istiyorum 3060ti b450m anakart ve 240mm cooler master sıvı soğutucu var nerden yapabilirim ve önerir misiniz?
  11. T

Windows etkinleştirememe sorunu

Sinerjiden aldığım bilgisayarda Windows kuruluydu ama etkin değildi etkinleştirmek için key girdim fakat böyle hata veriyor ne yapmalıyım sinerjiyle mi iletişime geçmeliyim?
  12. T

Sürat kargo nasıldır?

Cumartesi sipariş verdiğim bilgisayar çarşamba kargoya verildi takip sitesinde hiçbir güncelleme yok fakat 27.08.2021 yani yarın geleceği söyleniyor doğru mudur İstanbul'dan Adana'ya
  13. T

Yeni DA sistemini aldım ekleme yaptım

Yeni sistemi aldım stok bitmeyeceğini bilsem 5900x seçeneğini beklerdim ama acele ettim sıvı soğutucu olarak cooler master 240mm harddisk de 2TB olan eklemeyi yaptım sizce iyi mi yapmışım 240mm fazla mı?
  14. T

Bu bilgisayarda neler değişir

https://www.incehesap.com/slate-3070-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47972/ Yakın zamanda sanırım bir youtuber kampanyası olmayacak artık bilgisayar almak istiyorum İşlemciyi 5600 yapıcam başka neler değişir Yorumda anakartın displayport desteği yok yazıyor doğru mu nerden araştırabilirim 1629360329...
  15. T

Bu sistemi en ucuz nerden alabilirim

3070ti ve 5600 ya da 3600 bir sistem istiyorum fakat her gün fiyatlar değişiyor. ModartPC nin hector bronze sistemini alacaktım ama ekran kartı modelini değiştiklerinden 2000 lira civarı bi oynama oldu Herhangi bir sitenin parça değiştirme seçenekleriyle en ucuza 3070ti ekran kartlı bir...
  16. T

Japonya'dan ekran kartı

Bu konu sürekli açılıyor biliyorum ama ben de emin olmak istedim 3070ti ekran kartı 8400 civarı bir paraya satılıyor sizce güvenilir mi? Ne kadar sürede geldiği önemsiz eğer ekran kartında kargoda bi sorun olmazsa beklerim çünkü Türkiye'deki fiyatın yarısından bile daha ucuz...
  17. T

En ucuz 3070li sistem

Tam 3070li bir sistem alacakken stok bitti işlemci sıvı soğutucu vb. şeylerden olabildiğince kısarak en ucuz nasıl alabilirim ekran kartı önemli. İşlemci de tabi 3600'e kadar düşebilirim onun dışında 2 3 ay içinde eksik veya kötü parçaları yükselteceğim şu an ekran kartları pahalanmadan nasıl...
  18. T

Önemli darboğaz sorunu

3070 ekran kartı 3600 işlemci bir bilgisayar alacağım fiyatı uygun olduğundan birazcık acelem var o yüzden hemen almam lazım. Sıvı soğutucusu da yok ekim ayında para geçicek elimize o zaman alacağım bu 2 ay boyunca herhangi bir sorun olur mu...
  19. T

Bilgisayarı nerden almalıyım

Konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın. Bugün İstanbul'da bilgisayar sitelerinin bayilerine gidicem en uygun güvenilir yerler neresi? İnternetten almak mı iyi yoksa bayilere de gitmeli miyim?
  20. T

Bilgisayarım 200mbit kaldırmıyor

Dün 200mbit İnternete geçtik ve telefonumda 5G bağlandığımda 200mbit üstünü rahatça görebiliyorum fakat bilgisayarımda 5G yok, kabloyla bağlanıyorum 100mbit hızda kalıyor buna yapabileceğim bir şey var mı program ya da güncelleme?
Top Bottom