Arama sonuçları: *

1. V

Yardım laptop aldım 1 sene geçti ve şuan fps drop yiyorum

yok yapmadım termal macun değişimi ve bakımı yapıp tekrardan test edicem teşekkürler
  2. V

Yardım laptop aldım 1 sene geçti ve şuan fps drop yiyorum

1.5 sene önce bi laptop ve laptop orta segment bir laptop olmasına rağmen şuanda fps drop yiyorum en kötü ayarlarda olsa bile yardımcı olur musunuz sorun nedir format atsam bile değişmiyor neyden kaynaklanıyor olabilir. linki bırakıyorum...
  3. V

Pc nin fanları çalışıyor ama görüntü gelmiyor

kral allah razı olsun dediklerini yaptım mı bilmiyorum ama çalıştı bir şekilde yerim götünü ♥
  4. V

Pc nin fanları çalışıyor ama görüntü gelmiyor

Merhabalar bilgisayarima talihsiz bir sekilde su döküldü neyse ben hizlica her seyi sokup temizledim kuruttum tekrar pc yi topladim actim pc yide açıldı pc sorunsuz ama bi ses geliyodu kontrol ettigimde psu nun fanına bir sey carpiyomus neyse duzelttim onu tekrar taktim psu yu pc yi çalıştırdım...
  5. V

Yardım Laptop ı daha üst bir ekran kartı ile değişebilir miyim?

Şöyle bir laptopa sahibim ekran kartı gtx1650 aynı laptop da farklı üst segmentler bulunuyo laptop ekran kartı alıp 1650 olan ekran kartımı 3050 ile değişebilir miyim linki bıraktım lütfen yardımcı olun...
  6. V

anakartım da ek m2 ssd

gigabyte b450m h anakartım var 2.m2 sdd takabilir miyim
  7. V

Yardım biostan ayar yapıyorum fakat kaydetmiyor

deneyip yazıcam teşekkürler
  8. V

Yardım biostan ayar yapıyorum fakat kaydetmiyor

yeni bir pc aldım işlemci r5 5600 ekran kartı 3060 12gb anakart gigabayt b450m h 3600mhz ramler 16 gb 8 8 3600mhz pc yi yeni aldığım için ramler default geliyor 2133 mhz bende bunu gördüm anakarttan xmp ayarını seçip 3600 yaptım kaydettim pc yi açınca görüyorum ama pc yi kapattığım zaman falan o...
  9. V

Geforce Experience Sorunu

kanki bende de aynı sorun var çözüm bulabildin mi acaba ?
  10. V

yeni pc aldim ekran kartı fanı dönmüyor

sinerjiden pc aldim zotac rtx 3060 12gb ekran kartı var bostayken dönmüyor evet ama manuelden çalışıyor min 65 derece olmadan dönmüyor sanırım ben bu ayarı 65 den 50 ye falan cekmek istiyorum nasil ayarlayabilirim
  11. V

Öneri Philips tat3215 nasıl yardımcı olun

Philips TAT3215 kulak içi bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum gerek kulağa kitlemelik için küçük aparat gerek marka ismi falan içime sindi ama kullanan birileri varsa kulaklığı nasıl bulduklarını söyleyebilirler mi cızırtı ses kalitesi basslari tizleri nasıl mikrofon kalitesi falan bilen...
  12. V

cpu gereksiz fazla ısınmaya başladı

seçim ekranında 170
  13. V

kanki valla mapten mape değişiyor ben baya ayar düşürdüm en en kötü ayarda maks 170 gördüm min 30 1644058924 olabilir haklsınız termal macunu düşündümde bu kışın ortasında gidemem ama kasayı temizlerim
  14. V

yani önceden böyle bir şey yoktu bilgisayarı açıp 5dk geçtikten sonra işlemci kendi kendine 45 derece bandına çıkıyor önceden max 37 derece olurdu arkada gereksiz bir şey açık mı diye bakıyorum bir şeyde gözükmüyor ne yapacağım bilmiyorum bilgili biri varsa yardımcı olabilir mi ek olarak yazın...
  15. V

pc im forza horizon 4 kaldırır mı?

I5 4460 3.2ghz Amd radeon hd 6570 series 2gb ekran kartı 12 gb ram ekran kartından dolayı sordum kac fps alırım ortalama
  16. V

İnceleme Rampage Drop Plus 3 Aylık Uzun Kullanım İncelemesi

7.1 i açıyorum ben stereo olarak mı kullanayım yoksa 7.1 olarak mı
  17. V

İnceleme Rampage Drop Plus 3 Aylık Uzun Kullanım İncelemesi

kanka drop plus ı bugün aldım oyunlarda net ses kasabilmek için ekolayzer ayarları ses seviyesi falan bunların ekran görüntülerini alıp atar mısın
  18. V

Yardım Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı

Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı itopyada şuan 280tl civarında 7.1 mi stereo mu arasında kaldığım için bilemiyorum kulaklık nasıl minimum 3 ay kullanmış birileri görüşlerini belirtebilir ayrıca ses kasmak için 7.1 mi iyi stereo mu belirtirseniz sevinirim
  19. V

10.000 TL her şey dahil sistem önerisi

sanırsam mouse klavye monitor falan dahil istiyor
  20. V

5k Alıcam sizce nasıl

5000tl lik bi sistem vermemiş adam sunduğu şey 7 8k dan aşşağı değil iyice araştır bide temizlemek için bilgisayarcıya git kompresör ile hava tutsun bide termal macunu yenilesinler (eğer eskiyse)
Top Bottom