Arama sonuçları: *

1. Y

R5 3600 Msı Rtx3060 destekler mi?

Merhaba Ekran kartımı güncellemek istiyorum İşlemci Ryzen 5 3600 Anakart MSIB450M-A PRO MAX Ekran kartım Msı rtx2060 Ventus Msı Rtx 3060 ventus ile değiştirmek istiyorum. İşlemcim sıkıntı yaratır mı ? Darboğaz gibi. İşlemci mi yükseltmeli miyim ?
  2. Y

aoc24g2u ışık sızması

arkadaşlar merhaba monıtörü 1 aydır kullanıyorum görüntü kalitesi olarak hiç bir sorun yaşamadım fakat ışık sızmaları biraz canımı sıkıyor bu durum ıps monıtorlerde cok oluyormus sanırım değişim istemeli miyim ? sizlere danışmak istedim SOL ÜST VE SAĞDA ÜSTTE VAR AŞAĞI KISIMLAR KAMERADAN...
  3. Y

ASUS Ips panel ışık sızması

monitörü iade ettim yorum yapan herkeze teşekkür ederim
  4. Y

AOC MONİTÖR almak istiyorum (aoc24g2u)

Arkadaşlar merhaba AOC ' nin aoc24g2u model monitörünü almak istiyorum bu monitörü kullan arkaşlar var ise tavsiye ediyor musunuz ? daha önce asus tuf gamıng IPS monitör aldım Işık sızmalardan dolayı iade ettim sizlere şu soruları sormak istiyorum - bu monitörde ışık sızması olur mu? - ghost...
  5. Y

Memnun olan cok Bu monitörlerden Bu tarz problem olarak 1 2 yorum görmüştüm ama dert etmemiş o kişilerde İmkan varken iade etmek en iyisi 1592605365 Doğru diyorsun ıps lerde genelde risk varmıs böyle Neyse bi süre daha iyice bakınır baska modele yoğunlaşırım belki Teşekkürler
  6. Y

Ben iade talebi oluşturdum yarın teslim edicem kargoya Sonucta var bı sıkıntı az da olsa cokta olsa
  7. Y

merhaba arkadaşlar asus tuf vg249g 144hz Ips panel model monitör aldım yapmış olduğum testlerde ölü piksel cıkmadı fakat siyah ekranda sol kısımda ışık sızmaları var farklı yerlerden baktıgımda pek belırgın olmuyor sizde iade etmeli miyim ? bu genel bi sorun mu ? ileride bir sıkıntı yaşatırmı...
Top Bottom