Arama sonuçları: *

1. gorkemtetik

RYZEN 3 1200 den RYZEN 3 3500x e geçmek

Herkese merhaba Ryzen 3 1200 ve gtx 1650 Li bir sistemim var takas yoluyla 3500 x e geçmek istiyorum ne kadar mantıklı olur pubg de ne kadar performans alırım
  2. gorkemtetik

Discord kulaklıktaki tüm sesler karşıya gidiyor

yaptım en yakın zamanda deneyeceğim teşekkürler :)
  3. gorkemtetik

hocam denemediğim şey kalmadı realtek'i bile sildim yeniden yükledim ama ne ayar yaptıysam olmadı
  4. gorkemtetik

steelseries siberia 200 v2 kullanıyorum format atmadan önce her şey yolundaydı fakat yeni sistemi kurduktan sonra discordda tüm oyun sesleri karşıya gidiyor ne denediysem olmadı yardımcı olursanız teşekkürler
  5. gorkemtetik

Sistem uyumlu bir şekilde çalışır mı? f/p

kendim hıper harmony kullanıyorum 500w olarak geliyor 3 tane stock fan ile birlikte ekstra olarak 3 tane daha aldım gayet güzel bi hava akışı sağladım en fazla 60 dereceleri görüyorum.
  6. gorkemtetik

https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-helios-rainbow-led-seritli-usb-3-0-midt-atx-gaming-kasa.html bakabilirsin
  7. gorkemtetik

öncelikle merhaba hocam hemen hemen aynı sistemi kullanıyorum gayet uyumlu çalışıyor istersen fps değerlerini yazabilirim
  8. gorkemtetik

ryzen 3 1200 3.1 ghzrx580 4 gb 8 gb 3200 mhz gigabyte a320 ds3 anakart

Başlıkta yazdığım sistemi kullanıyorum . pubg cod warzone tarzı fps oyunlarda 90 110 fps arası alıyorum fakat fps drop alıyorum bu sorunu sistem upgrade etmeden çözmenin yolu varmıdır ? şimdiden teşekkürler :) not sistem driverlerı güncel w10 dahil
Top Bottom